מידע על המשחקים שאמורים לצאת בזמן הקרוב - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מידע על המשחקים שאמורים לצאת בזמן הקרוב

guitarsuite

Recommended Posts

לילה פיקס לכולם!!

סיימתי את קרייסיס ,חיסלתי את המפלצת של ביושוק ,אני עומד לסיים את ג'ריקו (למרות לא מדברים עליו ,הוא מעולה),

ההגה של המחשב שלי כבר לא עובד מרוב שחרשתי עליו עם כל סוגי משחקי המירוץ. :cool2:

את cod4 סיימתי 8086666 פעמים וגם המולטי מאוס, וכו' וכו' .עכשיו אני על fear combat ,הרי תמיד חוזרים הביתה בסופו של דבר.

בקיצור אחרי החפירה הזאת רציתי לקבל המלצות או מידע על המשחקים החמים שיוצאים או שיצאו עכשיו ואני לא מעודכן,....חבר'ה תעניינו אותי א נ י ר ו צ ה מ ש ה ו ח ד ששששששששששש.....

ד"א gow עוד מעט אצלי ..אז חוץ ממנו

תודה רבה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן airborne ברור ברו ,שכחתי לציין עוד הרבה ,נראה לי שנגעתי ברוב אם לא בכל הטובים...עכשיו הבעייה עם airborne (למרות שהוא עשוי נהדר) ,פשוט נשבר לי ונמאס לי, חייבת להיות מלחמת עולם שלישית בשביל שיהיה עיניין במלחמות עולם חחח :-X.אבל לא נורא תתחילו להציע נראה לאן נגיע .

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב שאלה קטנה..אני מפסיד משו שאני לא משחק ביושוק? פשוט נמאס לי ממשחקים דפוקים...

אתה לא יודע מה אתה מפסיד.

ובנוגע להמלצה על משחקים, עוד מישהו פה בפורום ביקש המלצה והמלצתי לו על Rainbow six : vegas זה משחק מדהים לפי דעתי ו- Vegas 2 אמור לצאת ממש בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן airborne ברור ברו ,שכחתי לציין עוד הרבה ,נראה לי שנגעתי ברוב אם לא בכל הטובים...עכשיו הבעייה עם airborne (למרות שהוא עשוי נהדר) ,פשוט נשבר לי ונמאס לי, חייבת להיות מלחמת עולם שלישית בשביל שיהיה עיניין במלחמות עולם חחח :-X.אבל לא נורא תתחילו להציע נראה לאן נגיע .

:xyxthumbs:

אססינס קריד שיחקת? משחק אדיר..

fear החדש שיחקת?אני לא חחח

עוד משחק שאהבתי זה stranglehold משחק נחמד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...