8400GS vs. 2400PRO SONIC vs. HD3450 - לשימוש משרדי בעיקר - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

8400GS vs. 2400PRO SONIC vs. HD3450 - לשימוש משרדי בעיקר

ofirr

Recommended Posts

איזה מהכרטיסים הבאים יהיה העדיף ביותר ובעל יחס עלות/תועלת הטוב ביותר?

השימוש של המחשב - בעיקר עבודה משרדית, ומדיי פעם משחקים וסרטים (לא תכני HD - לא סרטים בהפרדה גבוהה).

Palit Nvidia Geforce 8400GS 256MB (Up to 512MB) Retail

כמות: 1 - מחיר: ¤181

Gigabyte ATI RADEON 2400Pro 256MB HDMI Bulk

כמות: 1 - מחיר: ¤219

Palit Radeon 2400Pro Sonic 256MB Retail

כמות: 1 - מחיר: ¤204

HIS Radeon 2400Pro 128MB (To to 512MB) Retail

כמות: 1 - מחיר: ¤181

Sapphire HD 3450 256MB DDR2 Retail

כמות: 1 - מחיר: ¤222

*וגם.. למשל בכרטיס השני כתוב "HDMI", איך זה מתבטא בחיבורים של הכרטיס? אני יודע שיש DVI, VGA, S-VIDEO . אז בנוסף יש חיבור HDMI? כי התמונה של המוצר לא מראה ככה.

*האם ה"SONIC" בכרטיס של פאליט, מסמל משהו? גירסה מומהרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מהכרטיסים הבאים יהיה העדיף ביותר ובעל יחס עלות/תועלת הטוב ביותר?

השימוש של המחשב - בעיקר עבודה משרדית, ומדיי פעם משחקים וסרטים (לא תכני HD - לא בהפרדה גבוהה).

*וגם.. למשל בכרטיס השני כתוב "HDMI", איך זה מתבטא בחיבורים של הכרטיס? אני יודע שיש DVI, VGA, S-VIDEO . אז בנוסף יש חיבור HDMI? כי התמונה של המוצר לא מראה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי עליו, אבל 2 בעיות:

העיקרית - המחשב והציוד ההיקפי נקנים קומפלט מפנדה והמחשב לא בשבילי, ככה שאני לא רוצה לפצל את הקנייה כי זה לא שלי שאני כן יכול להסתבך ולשחק עם זה.

המשנית - כרטיס אומנם חזק אבל ישן טכנולוגית מהשלושה שהוזכרו כאן.

יש הבדלים בין השלושה? ואם כן עד כמה הם מורגשים? כל עוד אין תשובות אני כנראה אלך על הHD3450.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*אפשר הסברון קצרצר מה אומר הGDDR3 ומה ההבדלים בינו לבין הGDDR2 (אני מניח שזה קשור לזיכרון הכרטיס)?

*אתה בטוח שה7300GT הזה הוא GDDR3 (כי לא כתוב), ואם כן - הוא יהיה עדיף על הHD3450 לסרטים? (לא לתכני HD - בהפרדה גבוהה, אלא לDIVX DVDRIP).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...