דתי/ חילוני / מסורתי / לא מאמין - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דתי/ חילוני / מסורתי / לא מאמין

Os.Master

דתי/ חילוני / מסורתי / לא מאמין?  

2439 הצבעות

1. 1. דתי/ חילוני / מסורתי / לא מאמין?

• דתי (שומר שבת , מניח תפילין וכוד')
    • מסורתי ( מניח תפילין , מנסה לשמור כמה שיותר בשבת )
    • חילוני ( לא שומר כלום אך מאמין בבורא עולם)
    • לא מאמין כלל בבורא עולם .

Recommended Posts

Once upon a time, on a planet far far away, there was an advanced race called Elohim. The sun of their planet was dying, so these people had to find a new planet that could sustain them. On a remote corner of that , they've found the planet Earth, which contained very primitive lives, but was suitable for their living. The Elohim decided to make Earth their new home. Unfortunately, a mysterious illness attacked the Elohim, thus reducing their numbers drastically. In order to survive, the few Elohim that left used their advanced technology to advance the primitive apes on Earth in their image, taught them their language and how to use tools, and made them their servants. The Elohim lived for thousands of years, in which the humans worshiped them. However that mysterious illness left the few survivers infertile and unable to reproduce. No one really knows what happened to the lasts of Elohim, but some of the people of Earth keep worship them, in a hope that they are still alive somewhere, and that they will return someday.

In another note: The Goa'uld are false gods! Hallowed are the Ori!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 896
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה של איזה מופרע אחד בשם RAEL שטוען שיש מין חייזרי בשם THE ELOHIM, ובעצם עליהם מדובר בתורה

ושבשנת 2020 או משהו כזה הם אמורים לנחות בישראל, וממשלת ישראל חייבת לבנות להם בניין "ברוכים הבאים" בצורת מגן דוד או שהם ישמידו את הארץ וימצאו "ארץ מובטחת" אחרת או משהו כזה S:

http://en.wikipedia.org/wiki/Ra%C3%ABlism

הוא חולה נפש, הם התחילו כת, בינתיים הם לא מזיקים.

כ "הוכחה" לזה שהוא צודק, הוא מטה את תשומת הלב של כולם ל "עובדה" שהשם Israel מורכב מ Is Rael.

צריך לקבור אותו |:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גואולד - SG :P

השורה האחרונה זה של סטארגייט. כל השאר, לא.

זה מתוך ספר מד"ב שקראתי לפני המון זמן. נראה לי שה-RAEL הזה קרא את הספר שאני מדבר עליו, והושפע ממנו יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שאלוהים זה כוח (אנרגיה) ביקום שמתחלקת לכוח טוב וכוח רע, ממש דומה לתפיסה של "הכוח" במלחמת הכוכבים.

העניין הוא שהכוח הזה לא מודע לעצמו, הכוח הזה מייצר, בורא, והורס ומשמיד(צבירי גאזים ביקום יוצרים כוכבים. סופר נובה מוחקת מערכות שמש שלמות).

הכוח הזה קיים גם בנו, שוב... לטוב ולרע!

ועכשיו התאוריה שלי לאמונה:

אז ככה, אלוהים בעצם הוא מעין תרבות על חייזרית שהתערבה בהתפתחות כדור הארץ.

אם תקראו את התנ"ך בצורה מדעית תתפלאו לגלות המון פרדוקסים וסתירות בעובדות, במיוחד בספר בראשית.

זאת אחד הסיבות שקשה לאדם רציונלי לאמין באלוהים בצורה דתית.

תוכל לפרט קצת יותר ?

(גם אני לא מאמין, סתם התעניינות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סופרנובה, מעניין :o

תגובה מספר 64 סיימה אותי:

"אני קורס לתוך חור שחור כמעט כל לילה..." :smile1:

בקשר לדת המונפצת שהזכרתם, אם כל אדם כמעט יכול לקום בכל זמן ולהמציא דת כלשהי, ולמשוך אחריו אנשים, מה הסבירות שגם היהדות הומצאה ככה והתגלגלה משם?

אם גם היום עדר של אנשים מבולבלים רודף אחר אותה "אלוהות" ו"קדושה", בחיפוש מטורף אחר "גאולה" רק בצורה מודרנית יותר, זה יהיה מוזר מידי לחשוב שגם פעם זה עבד ככה? הרי הטבע האנושי לא השתנה.

אגב, מה דעתכם על הנקודה המשעשעת שבמשך בערך 800 שנה בתקופות הקודרות של המין האנושי, אלו של הדת בעיקר, לא בוצעו שום תגליות חשובות, ולא הומצאו שום המצאות מועילות לטובת המין האנושי כולו?

תכף לאחר ירידת האינקוויזטורים הללו מהשלטון, הייתה קפיצה משמעותית בפיתוח והתקדמות, באופן כללי.

800 שנה שבהן אנשי דת ושאר נאורים העלו על מוקד אדם שנפל מחלון ביתו ושרד (הוא מכשפה! שירפוהו!)

800 שנה שבהן שרפו בחורות על פי צבע שיער (ג'ינג'יות, מישהו?)

800 שנה שבהן לא התגלה הפנצילין, וכמות בלתי נספרת של אנשים מתו מעיטושים והסיבוכים שאחריהם (לא היה קלינקס).

800 שנה שבהן אנשים עם שכל בקודקוד נאלצו לחיות במחתרת מחשש שכתביהם והמעט מחקרים שביצעו יתגלו, ויאלצו ללבוש חולצה ללא צאוורון.

איפה היינו היום, אם היה לנו את הבוסט של ה800 שנות ומחקר אנושי האלו?

הרי ידוע שנאלץ לעזוב את כדור הארץ בשלב מסוים, הרי החרבנו אותו. הדת מושכת חזק אחורה, ותקשה על כל תהליך מחייב, אם יתנו לה.

ואני כבר מדמיין את המאמינים האדוקים כשיגיע הזמן לעזוב: "אני נשאר על אדמת קדושתי, הארץ המובטחת" ולא מעניין שאסטרואיד בגודל טקסס הולך להשטיח את הכוכב... תשארו, בכיף. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסטרונומיה

הרב זמיר כהן

מסתרי הקוסמוס הולכים ונחשפים בדורנו באמצעות חלליות ולווייני מחקר. מדהים לגלות כי רבים מתגליות אלה היו ידועים לפני אלפי שנים לאבותינו מתוך התורה. זאת ועוד האם יש חיים בכוכבים אחרים?

הרב זמיר כהן במסע אל החלל ואל עמקי תורת ישראל במדע הקוסמולוגיה.

http://www.hidabroot.org/Site/ProDetile.asp?id=695&CategoryID=9&subID=9120&StrCategory=אסטרונומיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דתי.

זה נכון שלא כולם חיביים לקיים את הדת לשמור שבת וכו' וכו'.

אבל בהיגיון תחשבו: איך הכל נוצר? איך האדם נוצר? מוח, עיניים, עצבים, מערכת עיכול שיכולה לעכל כל סוג אוכל אבל את הקיבה שלך היא לא מעכלת והורסת!

ועוד ועוד..

צריך ליהיות איך שהוא כוח עליון שיצר הכל.

כל מי שלא מאמין פה, יכול לתת לי הסבר איך כל זה נוצר? האדם שהוא המכונה הכי מתוחכמת וטובה ומסובכת שנבנתה ותיבנה, היקום? בעצם הכל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה העניין. מאז ומתמיד האדם ייחס כל דבר שהוא לא מבין לכוח עליון. אבל, לכל דבר יש הסבר ולכל מה שאין הסבר עכשיו, המדע יתן הסבר בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי אתה הסבר, איך זה נוצר. אם אתה מוצא לי הסבר נורמאלי שכולל הכל! כולל תופעות טבע מדהימות, האדם, היקום, השמש, הירח, העונות, כוח המשיכה של כדור הארץ, כל המערכות שמחזיקות את כדור הארץ, בעלי החיים, וכו' וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...