דתי/ חילוני / מסורתי / לא מאמין - עמוד 52 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דתי/ חילוני / מסורתי / לא מאמין

Os.Master

דתי/ חילוני / מסורתי / לא מאמין?  

2439 הצבעות

1. 1. דתי/ חילוני / מסורתי / לא מאמין?

• דתי (שומר שבת , מניח תפילין וכוד')
    • מסורתי ( מניח תפילין , מנסה לשמור כמה שיותר בשבת )
    • חילוני ( לא שומר כלום אך מאמין בבורא עולם)
    • לא מאמין כלל בבורא עולם .

Recommended Posts

הנרי... אממ אני אשתדל לקחת דבריך במידה, כי אני מכבד את כולם פה.

דבר אחד אני מוכרח להגיד: לקחת את זה קצת יותר מידי קשה, חבר.

כשאני אומר שקשה לי להאמין ואתה מציג את זה כעצלות וכחסרון מובהק שבגללו אני כביכול "כופר", אתה בבירור לא הבנת אותי פה.

אני לא מאמין ואני אתקשה להאמין גם אם אכריח עצמי, כי לדעתי, לפי ההגיון שלי, לפי הבינה שבראשי - הדת היא דמגוגיה. חרטה. אשליה.

בעברי הייתי די קרוב לדת, תקרא שני עמודים לפני, אבל ככל שהתבגרתי ו"פתחתי את העיניים", הבנתי שזה לא זה. משם זה ירד וירד עד שנהייתי אדיש לדת, וכיום הגעתי לצערי למצב שבו אני פשוט נדחה ממנה. וכי למה? כי מנקודת מבטי, זה בזבוז זמן משווע, כי מנקודת מבטי, רבבות מליוני האנשים שנהרגו בגללה - נהרגו לשווא, כי מנקודת מבטי, שכניי רוצים לאכלני בעיקר בגללה, וכו' וכו'.

אז כן, קשה לי להאמין במשהו שהמיט כל כך הרבה הרס על האנושות, ומנסה לתלוש מבשר האדם את "תאוותיו" כפי שאתה קורה להם, ולהפכו למכונת סגידה צייתנית.

אני בן אדם, אני חיה. יש לי צרכים ויש לי אינסטינקטים, שנמצאים איתנו כבר המון המון זמן (ויש להם סיבה הגיונית). אז תסלח לי אדוני כשאני הולך, ככה בסתר, לחיות את חיי כבן אדם, כמו שבן אדם אמור לחיות אותם, לפי טבעו המולד ולפי סביבתו. אתה מוזמן להמשיך ולחיות לפי סקריפטים מקודדים היטב (או שמא הם לא?) המכתיבים לך, גם אלפיים שנה אחרי, איך לחיות ואיך להתנהג כיום.

ובקשר ל"פה בגלל הויסטה": חחחחח.. תרשה לי לצחקק קלות. זאת בדיחה לעזאזל, בדיחה!

אגב, הקטע עם המעשן הכרוני שמעשן גם כשהוא מודע היטב לסכנות ולחסרונות:

על הרס עצמי שמעתם? אנשים מתרצים שזה כיף ושזה מעביר את הזמן, אך בעצם הם מנסים להרוס את עצמם לאט לאט (ומצליחים לא רע).

אבי מעשן ככה מילדות ואני לא מאחל לאף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 896
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רוני,

למה לי לבזבז את הזמן שלי, וללכת להרצאות אם אני לא מחפש את אלוהים?

אני מוצא תשובות לשאלות שלי במדע. אתה מוצא תשובות לשאלות שלך באלוהים?

מה יקרה לי אחרי שאני אמות ואני אגלה שיש אלוהים? תגיד לי.

סיאנס זה אחיזת עיניים, וזה לא מוכיח שיש נשמות.

לגבי מוות קליני, כבר נתתי לך הסברים מדעיים מפורטים, ואתה פשוט בחרת להתעלם מהם.

אז יש מדענים שמאמינים שיש בורא עולם? אז מה? זה לא אומר שהם צודקים. אין להם שום הוכחה לכך.

מקריות זה אכן אי-סדר. אם תחקור את היקום, אז תיווכח ששורר בו כאוס (אי-סדר). במידה ואלוהים היה בורר את היקום, אז היה שורר ביקום סדר.

אני טוען שאם תסגוד לגרביל (ירום הודו) אז מובטח לך חיי נצח של עונג בל-ישוער בגן עדן, ואם תתכחש לו אז מובטח לך חיי נצח של סבל ויסורים בגיהינום. במידה והגרביל קיים וסגדת לו אז הרווחת, אם לא סגדת לו אז הפסדת בגדול. במידה והגרביל לא קיים וסגדת לו אז הפסדת קצת (לכאורה), אם לא סגדת לו אז לא הפסדת. לפי המשוואה הזאת, מאוד כדאי לך לסגוד לגרביל.

אם תרצה או לא, החיים היחידים שיש לך הם החיים כאן על כדור הארץ. אין דבר כזה "העולם הבא". אחרי שתמות, פשוט תחדל מלהתקיים.

אנחנו צריכים לא לבחור את הדת הטובה וההגיונית ביותר. כל הדתות משוללות הגיון, ולכן עלינו לבחור בחיים ללא דת.

אם אני אדם מוסרי שפועל לפי ערכים חיוביים (אבל לא קורא להם מצוות), אז אני אגיע לגן עדן? אתה יכול להאמין בכך. אני עדיין משוכנע שאני פשוט אחדל מלהתקיים, בדיוק כמו כל אחד אחר.

הידעת שגדולי המאמינים הדתיים היו אנשים רשעים ורוצחי המונים בשם הדת, והעלו על המוקד אנשים בשל כפירתם בדת, ובשל עיסוק במדע שהסביר בצורה הגיונית דברים שיוחסו לאלוהים?

בנאדם תתעורר! אתה חי בהכחשה!

הנרי,

תסלח לי שאני לא מתייחס למה שכתבת, אבל אתה משתמש מזוייף (כפול).

רגע רגע אני יודע אישית שהנרי הוא משתמש חדש . וגם אם הוא כפול מה בעיה? אני מריח פחד :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני,

למה לי לבזבז את הזמן שלי, וללכת להרצאות אם אני לא מחפש את אלוהים?

אני מוצא תשובות לשאלות שלי במדע. אתה מוצא תשובות לשאלות שלך באלוהים?

מה יקרה לי אחרי שאני אמות ואני אגלה שיש אלוהים? תגיד לי.

סיאנס זה אחיזת עיניים, וזה לא מוכיח שיש נשמות.

לגבי מוות קליני, כבר נתתי לך הסברים מדעיים מפורטים, ואתה פשוט בחרת להתעלם מהם.

אז יש מדענים שמאמינים שיש בורא עולם? אז מה? זה לא אומר שהם צודקים. אין להם שום הוכחה לכך.

מקריות זה אכן אי-סדר. אם תחקור את היקום, אז תיווכח ששורר בו כאוס (אי-סדר). במידה ואלוהים היה בורר את היקום, אז היה שורר ביקום סדר.

אני טוען שאם תסגוד לגרביל (ירום הודו) אז מובטח לך חיי נצח של עונג בל-ישוער בגן עדן, ואם תתכחש לו אז מובטח לך חיי נצח של סבל ויסורים בגיהינום. במידה והגרביל קיים וסגדת לו אז הרווחת, אם לא סגדת לו אז הפסדת בגדול. במידה והגרביל לא קיים וסגדת לו אז הפסדת קצת (לכאורה), אם לא סגדת לו אז לא הפסדת. לפי המשוואה הזאת, מאוד כדאי לך לסגוד לגרביל.

אם תרצה או לא, החיים היחידים שיש לך הם החיים כאן על כדור הארץ. אין דבר כזה "העולם הבא". אחרי שתמות, פשוט תחדל מלהתקיים.

אנחנו צריכים לא לבחור את הדת הטובה וההגיונית ביותר. כל הדתות משוללות הגיון, ולכן עלינו לבחור בחיים ללא דת.

אם אני אדם מוסרי שפועל לפי ערכים חיוביים (אבל לא קורא להם מצוות), אז אני אגיע לגן עדן? אתה יכול להאמין בכך. אני עדיין משוכנע שאני פשוט אחדל מלהתקיים, בדיוק כמו כל אחד אחר.

הידעת שגדולי המאמינים הדתיים היו אנשים רשעים ורוצחי המונים בשם הדת, והעלו על המוקד אנשים בשל כפירתם בדת, ובשל עיסוק במדע שהסביר בצורה הגיונית דברים שיוחסו לאלוהים?

בנאדם תתעורר! אתה חי בהכחשה!

הנרי,

תסלח לי שאני לא מתייחס למה שכתבת, אבל אתה משתמש מזוייף (כפול).

שלום ידידי, ההתלהבות וההכחשה והצורה שבה אתה כותב מעידים על חוסר ידע, בורות, תאוותנות.

אולי תתגבר ותתבגר ונוכל לנהל דיון כדין וכהלכה? איני רוצה לצאת עם הרגשה שחילוניים מדברים רק גבוהה גבוהה בצעקות קלדניות והתלהבות יתר ולא יודעים לדבר לעניין.

ואסכם דבריך: הגוף הוא המניע שלך. אתה מחפש את התאוות. אין לך שום רצון לדעת אמת לחפש אמת אתה משוחד מלכתחילה ממילא אין תכלית לחייך ואין אתה יכול לחפש אמת. אין טעם לנסות להוכיח לך דבר מסויים הקשור לדת. אין לך צורך לשאול ואין אתה יכול לשאול כי התשובה שתתקבל לא תתקבל אצלך היות ואינך מחפש תשובות אלא רצונות.

ביכולתי להפריך כל דבר וכל משפט שאמרת עד הפסיק האחרון. אך אין זה שווה כמו שאמרת בעצמך - אינך מחפש אמת אם כן מדוע לתת לך תשובות של אמת?

אין סיבה...

תודה ואקווה שיקום האדם שמעייני האמת עומדים בראשו ויוכל לנהל עימי דיון אמיתי ולא להתחמק בטענות הבל.

רוני היקר תודה על העזרה.

בברכה, הנרי.

נ.ב.

אשמח לדעת מה הוא משתמש כפול וכו'. איני מבין ממש באתרים הללו ובמחשבים. לכן אל תייחסו לי תארים שאיני מבין בהם. אני התווספתי כרגע לאתר. תוכלו לעקוב אחריי גם בפורום fxp.

השם הוא אותו שם.

[br]פורסם בתאריך: 14.04.2008 בשעה 15:45:36

הנרי... אממ אני אשתדל לקחת דבריך במידה, כי אני מכבד את כולם פה.

דבר אחד אני מוכרח להגיד: לקחת את זה קצת יותר מידי קשה, חבר.

כשאני אומר שקשה לי להאמין ואתה מציג את זה כעצלות וכחסרון מובהק שבגללו אני כביכול "כופר", אתה בבירור לא הבנת אותי פה.

אני לא מאמין ואני אתקשה להאמין גם אם אכריח עצמי, כי לדעתי, לפי ההגיון שלי, לפי הבינה שבראשי - הדת היא דמגוגיה. חרטה. אשליה.

בעברי הייתי די קרוב לדת, תקרא שני עמודים לפני, אבל ככל שהתבגרתי ו"פתחתי את העיניים", הבנתי שזה לא זה. משם זה ירד וירד עד שנהייתי אדיש לדת, וכיום הגעתי לצערי למצב שבו אני פשוט נדחה ממנה. וכי למה? כי מנקודת מבטי, זה בזבוז זמן משווע, כי מנקודת מבטי, רבבות מליוני האנשים שנהרגו בגללה - נהרגו לשווא, כי מנקודת מבטי, שכניי רוצים לאכלני בעיקר בגללה, וכו' וכו'.

אז כן, קשה לי להאמין במשהו שהמיט כל כך הרבה הרס על האנושות, ומנסה לתלוש מבשר האדם את "תאוותיו" כפי שאתה קורה להם, ולהפכו למכונת סגידה צייתנית.

אני בן אדם, אני חיה. יש לי צרכים ויש לי אינסטינקטים, שנמצאים איתנו כבר המון המון זמן (ויש להם סיבה הגיונית). אז תסלח לי אדוני כשאני הולך, ככה בסתר, לחיות את חיי כבן אדם, כמו שבן אדם אמור לחיות אותם, לפי טבעו המולד ולפי סביבתו. אתה מוזמן להמשיך ולחיות לפי סקריפטים מקודדים היטב (או שמא הם לא?) המכתיבים לך, גם אלפיים שנה אחרי, איך לחיות ואיך להתנהג כיום.

אגב, הקטע עם המעשן הכרוני שמעשן גם כשהוא מודע היטב לסכנות ולחסרונות:

על הרס עצמי שמעתם? אנשים מתרצים שזה כיף ושזה מעביר את הזמן, אך בעצם הם מנסים להרוס את עצמם לאט לאט (ומצליחים לא רע).

אבי מעשן ככה מילדות ואני לא מאחל לאף אחד.

הממשק של האתר לא ממש נוח. אבל אגיב בכל מקרה למרות אי הנוחות:

איני לוקח דבר קשה מידי - אני מציית להלכה. ההלכה אומרת שיש למחות כאשר מבזים תלמיד חכם בישראל.

אני חושב שאתה מגלה בורות עמוקה כאשר אינך מכיר את ההלכה ואת המתרחש בעולם היהודי.

כעת נעבור לדיון על הבורא:

מוזר שככל שהתבגרת פקחת את העיניים. כמדומני סגרת אותם. אני פקחתי אותם, אני בקיא במדע, פסיכולוגיה, תורה, יהדות, ארכיאולוגיה ועוד. אני השוויתי את המדע והתורה. אני התווכחתי עם כופרים, נוצרים וכו'. אף אחד לא הרשים אותי. ערכתי ויכוחים עם רבנים. שאלתי וביררתי ובחרתי ביהדות למרות שיכולתי לבחור להישאר חילוני מצליח עם נשים, חברים, בילויים ושאר מיני ירקות שלא הוכשרו לפסח.

אנא, ידידי אני עשיתי שינוי קשה. אתה עשית שינוי קל. אל תשווה. אתה סך הכל "פרקת" עול. אני "העמסתי". אפשר לבדוק בקלות מי עשה החלטה קשה יותר בנוכונות רבה יותר לגלות את האמת.

בכל מקרה, דנת יותר מידי על שטויות והבלים.

אולי נערוך כבר דיון על הבורא?

אני חושב שזה הכי טוב עבור שנינו.

שאר הטענות שלך לא זכו להתייחסות כיוון שאין אנו דנים על הבסיס - הבורא. בלי זה לא אוכל להתייחס לשאר טענות שיוצאות מהנחה שאין בורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע אני יודע אישית שהנרי הוא משתמש חדש . וגם אם הוא כפול מה בעיה? אני מריח פחד :lol:

הנרי הוא משתמש כפול שנוצר אך ורק כדי לעורר פרובוקציות בדיון הזה ע"י השמצות והתלהמות, ולא אומר שום דבר ענייני. לכן, אני בוחר להתעלם מדבריו. אלא אם כן, הוא יתייחס בצורה עניינית למה שאני כותב (דבר שהוא נמנע מלעשות).

דרך אגב, ההתגרות שלך בנוס של "בוא נראה אותך גבר" בכלל לא עושה עלי רושם, אז תרד מזה.

נ.ב.

אני שם לב שלא התייחס אפילו לא למילה אחת מכל מה שכתבתי (את כל מה שאתה כתבת אני בטוח שפשוט העתקת מאיזשהו מקום).

מה קרה? אתה מפחד? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה שאצא מנקודת הנחה שיש בורא רק כדי להמשיך ולדון איתך על נכונות הדת, הרי כבר הסכמתי איתך שהיא נכונה.

אם אאמין בבורא, אאמין בדת, ואם לא אאמין בו, לא אאמין בדת.

אני לא מאמין לא בדת ולא בבורא.

אתה מוזמן להמשיך ולדון איתי, ולנסות לשכנעני למה סביר שכן יש בורא, ולפיכך כן יש להאמין בדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנרי הוא משתמש כפול שנוצר אך ורק כדי לעורר פרובוקציות בדיון הזה ע"י השמצות והתלהמות, ולא אומר שום דבר ענייני. לכן, אני בוחר להתעלם מדבריו. אלא אם כן, הוא יתייחס בצורה עניינית למה שאני כותב (דבר שהוא נמנע מלעשות).

דרך אגב, ההתגרות שלך בנוס של "בוא נראה אותך גבר" בכלל לא עושה עלי רושם, אז תרד מזה.

נ.ב.

אני שם לב שלא התייחס אפילו לא למילה אחת מכל מה שכתבתי (את כל מה שאתה כתבת אני בטוח שפשוט העתקת מאיזשהו מקום).

מה קרה? אתה מפחד? :lol:

א. הוא לא משתמש כפול כי אני מכיר אותו. ואני לא מבין .הוא ענה לך פשוט בצורה מושלמת.

הוא רוצה תביא "הוכחות" כמו שהבאת לי אז נו תביא אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב.

מה קרה? אתה מפחד?

נתתי לך קווים לדמותי.

אני חושב שאתם אלו שלא מתמודדים.

כל המתשמשים מעליי (שלאחר שכתבתי את הודעתי הראשונה) לא הציגו טענה/ראיה/דבר הראוי להתייחסות אחת!

אשמח להתמודד עם טענת, להפריך לדבר לטעון ולשתף דעות.

אם אתה ממשיך בהשמצות ודיבור חריף, לא אוכל לנהל עימך דיון כיוון שאין בפיך טענות כי אם השמצות.

אין לי שום רצון להתגרה באף אחד. אני חושב שאתה מפרש את דבריי באופן חמור.

אם אתה יכול להתמודד בוא והתמודד עימי אם אינך יכול דום לך בצד.

לא כתבת ולו דבר אחד ענייני לגבי הבורא.

אך בוא ונסכם כך כדי שיהיה טעם לדיון: אם אוכיח שיש בורא ואפריך את כל דבריך, האם תסכים להתחזק בקיום מצוות וכו'? אם כן - אזי אסכים. אם לא - אין טעם לדבר איתך כלל

נ.ב.

אני יכול להתמודד עימך גם על דבריו של רוני. שאל נא אותי לאחר שתסביר לי מה טוענים זוג הצדדים.

בברכה, הנרי[br]פורסם בתאריך: 14.04.2008 בשעה 16:00:39

מוזר, אך בנתיים המשמשים הדתיים נשארו איתנים, חזקים ועומדים יציב על אמונתם.

החילונים שבאו לכאן לאחר הירשמתי לאתרכם, פשוט טענו ודיברו, והלכו לדרכם...

האין צורי בגלעד אם רופא אין שם?

האם אין מי שיתמודד עימי?

חבל...אני מקווה לא להרגיש שסתם נרשמתי לפורום זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנרי, הקטע האחרון פה בתגובה שלך זוהי התגרות לשמה במשתמשים המכובדים פה.

אני לא ראיתי "קללות חריפות" ודברים בסגנון בתגובות האחרונות, תפנה אותי לתועבה שכזאת, ואדאג שמנהל יטפל בעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנרי, הקטע האחרון פה בתגובה שלך זוהי התגרות לשמה במשתמשים המכובדים פה.

אני לא ראיתי "קללות חריפות" ודברים בסגנון בתגובות האחרונות, תפנה אותי לתועבה שכזאת, ואדאג שמנהל יטפל בעניין.

יש פה ושם. אני לא יגיד את שמו.

הנרי אחי תן להם קצת זמן יש כאלה נכנסים בערב אז לא להתייאש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי...אקווה לישועות...

בכל מקרה אמרתי שמדברים כנגדי השמצות.

הטענה שאני הוא "כפול" (איני יודע מה זה) זוהי השמצה כלפיי.

אשמח אם הדבר אכן יטופל ע"י המנהל.

ד"א שים לב שיש כאן השמצה ולא טענה הקשורה לדיון מה שיכול להתפרש כספאם. אולי המשתמש שאמר שאני כפול הוא "כפול" ומעורר פרובוקציות בלבד?

אפשר בהחלט לפרש זאת כך ולפנות למנהל גם בגין זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו, בואו לא נתחיל את הסוף של השרשור.

שכל הצדדים יתעלמו, ומנהל יעבור על ההודעות האחרונות ובאם ימצא מה לתקן/להעיר, יעשה זאת.

בואו נמשיך ביפה, השרשור קיבל זריקת מרץ :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על הרב הזה כאילו הוא מישהו בעולם הזה, שרלטן ולא יותר. אני חושב שאתה בור ועם הארץ בכל הנושאים הקשורים והסובבים את חייך.

הראה לי דבר אחד שדיבר טעות. הראה לי דבר אחד שגוי, הזוי, הטפה וכו'. אם לא תוכיח אכנה אותך שקרן וכל חברי הפורום יבינו שמדובר בבור ועם הארץ שמדבר גבוהה גבוהה.

אתה יכול לחשוב הרבה דברים זאת לא אומרת שהם בהכרח נכונים. כמו למשל אתה חושב שיש אלוהים או שאני בור( :lol::screwy:).

אתה מוזמן לצפות בקטע מהנה(בין השאר בגלל הגאווה שלך בלימודי 5 יחידות באנגלית, WOW זה ממש ממש אנגלית ברמה מתקדמת!):

George Carlin - Religion is bullshit

http://youtube.com/watch?v=MeSSwKffj9o

הקטע לא בא לשנות עמדות אלא להומור בלבד ככה שאין טעם שתיתן קישורים "להוכחות" לקיום אלוהים.

הסיבה היחידה למה שאמרתי בלי להכיר אותו כלל הוא כי יש לו את "התואר" רב לפני השם שלו.זה מעיד בדיוק על סוגו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הוא לא משתמש כפול כי אני מכיר אותו. ואני לא מבין .הוא ענה לך פשוט בצורה מושלמת.

הוא רוצה תביא "הוכחות" כמו שהבאת לי אז נו תביא אותם?

רוני, הבאת שחקן חיזוק? אני מציע שתביא מישהו יותר טוב, כי זה שהבאת לא עושה עבודה טובה במיוחד.

הוא לא ענה לי בכלל. הוא סתם כתב כמו ילד טיפש שאני חסר ידע, בור ותאוותן (אני מנחש שהוא תיאר את עצמו).

בנוסף לכך, הוא כתב שהוא יכול להפריך כל דבר וכל משפט שאמרתי עד הפסיק האחרון. אבל, הוא נמנע מלעשות כן. למה? כי הוא לא יכול. הוא סתם מדבר גבוהה גבוהה, וכותב צ'קים בלי כיסוי.

אני לא מתכוון להביא לו עוד פעם את אותן ההוכחות שהבאתי לך. אם הנרי רוצה יחס רציני, אז אני מציע שהוא יקרא את כל 78 העמודים האחרונים של הדיון הזה (במיוחד את ההוכחות שכבר הבאתי), ויתייחס אליהן ברצינות.

הנרי, אתה מוזמן להתייחס לכל הטענות וההוכחות שהבאתי בעשרות העמודים האחרונים. אני לא מאמין שתצליח להוכיח לי שיש אלוהים, אבל אתה בהחלט מוזמן לנסות (אחרי שתתייחס לכל מה שכתבתי). אני אדם הגיוני בעל חשיבה פתוחה, ולכן אם תוכיח לי באופן חד-משמעי שיש אלוהים, אז ברור שאני איאלץ לחזור בתשובה. אבל, אם אני מוכיח לך שאין אלוהים, אז אתה מוריד את הכיפה ואוכל חזיר. עשינו עסק?

דרך אגב, אמרתי שאתה משתמש כפול, מכיוון שנרשמת לאתר והגבת אך ורק בת'רד הזה, וישר התחלת להשמיץ. ברור למה ניתן להניח, לכן, כי אתה משתמש כפול שפתח פרופיל חדש רק כדי שלא יעיפו אותו. אתה בכלל אומר שאתה לא יודע מה זה "משתמש כפול", אבל טוען שזו השמצה. בו-בזמן, נראה אתה בכלל לא מודע להשמצות שאתה מפריח באוויר.

בכל התגובות שלך, עד כה, לא אמרת דבר אחד תורם לדיון, מלבד השמצות ודברי יהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, הבאת שחקן חיזוק? אני מציע שתביא מישהו יותר טוב, כי זה שהבאת לא עושה עבודה טובה במיוחד.

הוא לא ענה לי בכלל. הוא סתם כתב כמו ילד טיפש שאני חסר ידע, בור ותאוותן (אני מנחש שהוא תיאר את עצמו).

בנוסף לכך, הוא כתב שהוא יכול להפריל כל דבר וכל משפט שאמרתי עד הפסיק האחרון. אבל, הוא נמנע מלעשות כן. למה? כי הוא לא יכול. הוא סתם מדבר גבוהה גבוהה, וכותב צ'קים בלי כיסוי.

אני לא מתכוון להביא לו עוד פעם את אותן ההוכחות שהבאתי לך. אם הנרי רוצה יחס רציני, אז אני מציע שהוא יקרא את כל 78 העמודים האחרונים של הדיון הזה (במיוחד את ההוכחות שכבר הבאתי), ויתייחס אליהן ברצינות.

הנרי, אתה מוזמן להתייחס לכל הטענות וההוכחות שהבאתי בעשרות העמודים האחרונים. אני לא מאמין שתצליח להוכיח לי שיש אלוהים, אבל אתה בהחלט מוזמן לנסות (אחרי שתתייחס לכל מה שכתבתי). אני אדם הגיוני בעל חשיבה פתוחה, ולכן אם תוכיח לי באופן חד-משמעי שיש אלוהים, אז ברור שאני איאלץ לחזור בתשובה. אבל, אם אני מוכיח לך שאין אלוהים, אז אתה מוריד את הכיפה ואוכל חזיר. עשינו עסק?

דרך אגב, אמרתי שאתה משתמש כפול, מכיוון שנרשמת לאתר והגבת אך ורק בת'רד הזה, וישר התחלת להשמיץ. ברור למה ניתן להניח, לכן, כי אתה משתמש כפול שפתח פרופיל חדש רק כדי שלא יעיפו אותו. אתה בכלל אומר שאתה לא יודע מה זה "משתמש כפול", אבל טוען שזו השמצה. בו-בזמן, נראה אתה בכלל לא מודע להשמצות שאתה מפריח באוויר.

בכל התגובות שלך, עד כה, לא אמרת דבר אחד תורם לדיון, מלבד השמצות ודברי יהב.

אני לא רוצה להתערב. אבל עדיין לא הבאתם כלום תביאו כבר הוכחות לטענות שלכם זה מה שהוא רוצה [אני הפרשן עכשיו?]

3d7: מה שהבאת אז זה לא היה הוכחות בכלל. אבל מה בעיה להביא משהו ונתחיל בדיון עמוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...