שאלה על קירור Q6600 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על קירור Q6600

Las@Vegas

Recommended Posts

קצת הפחידו אותי השאלות המרובות על Q6600, אומרים שהוא מפלצת לחום גם בסטוק.

רציתי לקחת 775D של טרמלטק, אבל אמרו לי שהוא חלש מידי לזה.

בלי OC.

אז חשבתי על הטייפון VX השאלה שלי אם הוא יוכל לעבוד טוב במארז 6919B של COMPUCASE.

הגודל של המאוורר מהווה בעיה לא קטנה אז רציתי לשאול אם זה יעשה לי בעיות?

אני ישמח לשמוע למי שיש כבר את המעבד, איזה הוא משתמש ועל איזה טמפ' המעבד שלו בעומס ומנוחה.

תודה

יבגני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://processorfinder.intel.com/details.aspx?sSpec=SLACR

זה לגבי הטמפ'

לגבי המאורר קח את PRO 7 של AC וזהו .

צודק ..

(אם סטוק מאינטל מספיק כדי להביא את ה6600 ל35 מעלות במנוחה אז הAC יעשה זאת אבל יביא אותו ל25-30 .. ממש לא צריך יותר מזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם ה TUNIQ TOWER 120 על המעבד Q6600 :

במנוחה:

CPU - 23

CORE 1 - 32

CORE 2 - 26

CORE 3 - 32

CORE 4 - 26

מאוורר על 900RPM לא שומעים כלום.

במאמץ prime95 כל הליבות 100%:

CPU - 40

CORE 1 - 50

CORE 2 - 44

CORE 3 - 50

CORE 4 - 44

מאוורר ב 1500RPM שומעים קצת.

שאלה:

הטוניק אמור להגיע ל 2000RPM לא ? אז למה זה לא עולה לי מעל ה 1500 ? בבקר מאחורה סמתי על מקס', אבל הוא לא עולה מעל ה 1500. (והוא נשלט אוטומאטית, יענו כשהוא במנוחה הוא על 900RPM אפילו שמאחורה זה על מקס', אז חשבתי במאמץ זה יעלה למקס')

הקירור הזה עכשיו עולה 230 שקל, אז לא שווה לך לקחת את הביג טייפון שעולה אפילו יותר, הוא בכלל לא ברמה של הטוניק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מעבד Q6600 GO עם טוניק טאוור! מארז CM532 עם 2 מאווררים מאחורה ומקדימה.

המעבד על 3.2 גיג'ה הרץ. טמפ' במנוחה

ליבה0: 45

ליבה1: 46

ליבה 2: 38

ליבה 3: 44

וזה עוד במנוחה!! במאמץ הוא עולה בערך עוד 10 מעלות אם לא יותר לכל ליבה!!

אז אני לא חושב שעם OC ל3 ג'יגה הרץ הAC FREEZER יחזיק מעמד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלותי בסידור המארז שלך. אני התקנתי עשרות מערכות כאלה עם OC ואין שום בעיה עם הטמפ'. להזכירך המקסימום לQ6600 הוא 100 מעלות.

בשיא אחרי 24 שעות של PRIME95 הטמפרטורה היתה 59 58 60 61 עם הפריזר. זו טמפרטורה תקינה לחלוטין לOC של 3GHZ לQ6600. אין ספק שהטוניק עושה עבודה טובה יותר (וזה מה שמקרר את הQ שלי בבית) אבל פה מדובר במעבד ללא OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שנתקלתי בבעיות אחי. מה שכן אני אומר ורוצה להוסיף זה שהמארז שלי קצת קטן מידי לטוניק טאוור והקירור הזה פשוט חונק לי חצי מהמארז!

אז שלא נדבר עם הבן אדם יקנה את הTUNIQ וישים אותו בCOMPUCASE 6A19 במקום לקרר את המעבד הוא יחנוק לו את כל הזרימת אוויר ותהיה לו בעיה...

מה גם שלא נראה לי שהקירור הזה ייכנס במארז שלו... לפותח הת'ראד לך על פריזר אם אתה לא עושה OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעקרון, TUNIQ נכנס בHEC יופי, בדוק :xyxthumbs: והוא לא מפריע לזרימת האויר כי הוא מעביר אותה באופן טבעי למאורר האחורי ולא מפזר אויר חם בכל המארז.

פשוט במקרה הזה זה מיותר לחלוטין (הטוניק). אגב, לפרק אותו זו כבר בעיה כי הפלטה האחורית ממש ממש לא יורדת בקלות, צריך לעשות את זה עם הרבה סבלנות, סכין יפנית והרבה מזל :silly:, אז לא הכל וורוד עם הטוניק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפרק את הטוניק? למה בעיה? אצלי הפלטה האחורית יורדת ממש בקלות. מתוך הנחה שאני מוציא את הלוח מהמארז ואז מפרק את הקירור כן :P

ושוב תראה אצלי יש מארז הCM532 שהוא יותר גדול מהHEC ועדיין ישנה בעיה קטנה של מקום. אומנם הוא נכנס יופי והוא יושב בדיוק איפה שהמאורר האחורי של המארז יושב אבל עם הוא ירכיב גם כרטיס מסך גדול. ובהתחשב בעוד רכיבים שיש במארז. הקירור הזה קצת מעיק אם אתה צריך לעבוד בתוך המארז...

שוב זה דעה שלי כמובן כן? לא חולק עליך בשום אופן!

בוא ניתן לבחור לעשות את ההחלטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לחלוק עלי בכיף, זו המטרה של הפורום, אני לא אלוהים ואני לא יודע הכל :cool2:

הפלטה האחורית בטוניק באה עם ספוג שמורידים ממנו ציפוי ואז הוא נדבק ללוח ולא זז. בוא נגיד שאחרי כמה חודשים ככה הוא פשוט לא נותן לנתק את הפלטה מהלוח. ניסית פעם לפרק את הפלטה אחרי שהרכבת אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי גם יש טוניק שמורכב על Q6600 והטמפ במנוחה כרגע על

44 ,43 ,45 ,39 ,זה סדר גמור במאמץ מגיע ל 58-59 ,בקיץ בטח יהיה עוד יותר ,כאשר היה לי מורכב עוד מאורר על הטוניק אז הטמפ היו סביב ה 35-40 .

סוף שבוע אני הולך לפרק את הטוניק ולעשות LAPPING לקירור (בינתיים לא למעבד -למרות שיותר טוב למעבד אבל פשוט חבל לי ),נקווה שיצא בקלות גם כן ,למרות שהפלטה יושבת חזק לזכרוני .

מישהו יודע פה כמה CFM הטוניק מוציא ב 900 RPM ובמקסימום ?למה אני לא מצאתי ,שוקל גם להחליף מאורר האמת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...