האם HD3450 מפענח קבצי ?MKV - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם HD3450 מפענח קבצי ?MKV

eliorzizov

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני יודע שה-HD2400pro לא יודע לפענח קבצי MKV - שזה בדיוק מה שאני צריך. השאלה היא עם ה-HD3450 החדש יכול.

הרצתי חיפוש קצר בנושא שלא העלה הרבה למרות שנדמה לי שקראתי איפשהו טרם ההשקה של ה3450 שהוא יכול לבצע פיענוח זה. :s07:

למישהו יש תשובה בנושא ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I have Sapphire HD3450. And I love it. Previously I tried MSI HD 2600XT and that card was huge and did not work with my 10 meter long DVI-HDMI cable (weak signal?). Sapphire card is much smaller and worked out of the box.

I tried HW acceleration in PowerDVD and was getting 5-10% CPU usage on both VC1 and AVC. However I use mostly mkv demuxed HD video with subtitles and in this scenario HW acceleration does not work.

The card came without DVI-HDMI dongle, but Catalyst drivers installed the HD audio, which I had to disable.

The card has two pin on-board connector, but I have no clue what it is for.

http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=983278&page=3

לפי הבנתי הכרטיס יודע לפענח קבצי MKV..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אתה יכול לגבות את מה שאמרת?

However I use mostly mkv demuxed HD video with subtitles and in this scenario HW acceleration does not work.

הציטוט שהבאת דווקא אומר שאין תמיכה בMKV.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בשביל לראות HD בגודל של 1080P צריך מעבד ממש חזק וגם אז יהיה קשה לעשות משהו אחר בו זמנית. עם כרטיס מסך שתומך בזה חומרתית גם לא צריך מעבד רציני וגם אפשר לעשות דברים ברקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בשביל לראות HD בגודל של 1080P צריך מעבד ממש חזק וגם אז יהיה קשה לעשות משהו אחר בו זמנית. עם כרטיס מסך שתומך בזה חומרתית גם לא צריך מעבד רציני וגם אפשר לעשות דברים ברקע.

וזה מעלה שאלה חשובה, מי האידיוט שרוצה להריץ סרט בHD ותוך כדי לעשות דברים אחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...