שאלה לגביי גלישה אנונימית בכלל ו HULU בפרט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגביי גלישה אנונימית בכלל ו HULU בפרט

signed.incognito

Recommended Posts

את המושג פרוקסי אני מכיר ומשתמש באחד מדיי פעם, השאלה שלי היא דווקא לגביי אתר חדש שנפתח לציבור הרחב בארצות הברית HULU.COM אתר שבו ניתן לצפות בסדרות דרך האינטרנט כרגע האתר פתוח רק לתושבי ארצות הברית. מה שאני לא מבין למה הIP של הפרוקסי שלי שנותן לי כתובת של ארצות הברית לא עובר את הסינון של האתר(ניסיתי כמה פרוקסי שונים)?

*יש לציין שהרצתי בדיקות של MY IP בגוגל ובכולם אני מוגדר בתור מישהו שנמצא בארצות הברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגביי חוקיות הייתי אומר שזה בגבול האפור, אני באופן מוריד את המידיה שלי מטורנט אני שמעתי על השירות החדש ורציתי לראות את איכות הוידיאו ובכלל על מה כול הרעש.

לגביי הפרוקסי יכול להיות שהוא פשוט חסום?

לא מסתדר לי פשוט משהו איך זה ש חמישה אתרי MY IP לא זיהו שאני משתמש בפרוקסי.

*יש אתר של CBS אם אני לא טועה שמספק את אותה הסחורה, ושם דווקא הפרוקסי כן עבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכויות יוצרים לא חלות על סדרות אתה יכול להקליט אותן באופן חופשי. אבל בלי קשר לזה.

הסיבה שהאתר לא פתוח לכול העולם היא כי אין להם תשתית לשדר את זה לכול העולם.

נ.ב

מצאתי פרוקסי שעושה את העבודה.

לצערי החיבור שלי יחסית איטי 1.5 והפרוקסי פוגע בו קשות.

האיכות של השידור נראת בסדר למרות שבדקתי בנתיים רק פרק של הסימפסונס.

ניראה גם שהם הוסיפו אופציה שנותנת לסרט להיתען ברקע בזמן שלוחצים על || בדומה ל YOUTUBE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכויות יוצרים לא חלות על סדרות אתה יכול להקליט אותן באופן חופשי. אבל בלי קשר לזה.

שטות מוחלטת, אתה יכול להקליט לצפייה אישית, אבל הפצה בכל דרך שהיא ללא אישור של מחזיקי זכויות היוצרים (חברת ההפקות שהפיקה את התוכנית) היא אסורה בהחלט ומהווה הפרה של חוק זכויות היוצרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא, כי HULU קנו את זכויות ההפצה.

אבל עקיפה של ההגבלות שהם הפעילו כחלק מהסכם הרכישה של הסדרות, מהווה הפרה של רשיון האתר ובכך אתה בעצם מפר זכויות יוצרים בעקיפין.

ואף אחד לא אמר שאתה מפיץ סדרות, אמרת את השטות הבאה:

זכויות יוצרים לא חלות על סדרות

ותיקנתי אותך, זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פה ויכוח, כניסה לאתר צפיה בחומר מוגן בזכויות יוצרים שנותן כניסה רק למדינה מסויימת זאת הפרה של הסכם התנאים.

אתה יכול להתווכח כמה זה נכון/חוקי/צודק, אבל לא על איך.

לכן ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...