תוכנית לימודים חדשה עשויה להיכנס למערכת החינוך. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנית לימודים חדשה עשויה להיכנס למערכת החינוך.

00000

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3518323,00.html

http://en.wikipedia.org/wiki/KIPP:_the_Knowledge_Is_Power_Program

התוכנית פותחה ע"י יהודים מארה"ב ומראה תוצאת טובות.

הרעיון הוא לתכנן אחת דומה לציון כדי שתתאים למנטליות הישראלית.

כרגע אני אופטימי בכוח, ובאמת מקווה שתשנה משהו אם תיכנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המודל המוצע מדבר על רצף חינוכי מהגיל הרך עד כיתה י"ב, ביום לימודים ארוך ובשנת לימודים ארוכה עקב קיצור חופשות, ובכיתות קטנות של עד 25 ילד בכיתה. סגל המנהלים והמורים ייבחר מהעלית המקצועית ויתוגמל בהתאם לאחר שיעבור אימון והכשרה במסגרת המודל הייחודי. הם יקפידו על משמעת לימודים והתנהגות, ויקיימו מעקב והערכה רצופים של תהליך הלמידה והטמעת החומר. כל תלמיד יקודם על פי הישגיו והתנהגותו. הלימודים יתמקדו במקצועות הליבה בדגש על הקניית מיומנויות למידה ובשילוב אומנויות, וחינוך ערכי-קהילתי.

כמו שאומרים, אין כמו פעם.

אני באמת לא מבין למה החליפו סוס מנצח ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי שיישמו תוכנית ליומדים מושקעת עם קצת משמעת לתלמידים.

אבל זה לא יוכל לקרות, המדינה לא משקיעה מספיק תקציבים למערכת החינוך אפילו שהייתה השביתה הענקית.

קודם כל צריכים להכשיר מורים כמו שצריך ולעשות מעקב כל כמה שנים על התנהלותם ולקבל פידבק מהלתמידים ואשכרה לעשות משהו.

אחר כך אפשר לדבר על צמצום מס' תלמידים בכיתה ויום לימודים ארוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאומרים, אין כמו פעם.

אני באמת לא מבין למה החליפו סוס מנצח ::)

כי בעולם היום כמו שהוא נראה עדיף LAND CRUISER על פני סוס מנצח. או לשם השוואה SEGWAY חחח מה שאני מנסה להגיד זה שפעם לא היה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בעולם היום כמו שהוא נראה עדיף LAND CRUISER על פני סוס מנצח. או לשם השוואה SEGWAY חחח מה שאני מנסה להגיד זה שפעם לא היה ...

אם הבנתי את מה שאתה מנסה להגיד אז הדבר היחיד שיש לי להגיב לך זה BULLSHIT.

סוס מנצח לא מחליפים נקודה! הבעיה היא למצוא את הסוס הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם ניסית להצחיק ולא יצא לך, או שבאמת היית רציני,

פעם לא היה כמו היום, אבל רמת החינוך הייתה גבוהה הרבה יותר.

יודע מה?

לפני 400 שנים לא היה בכלל חשמל אבל לייבניץ וניוטון פיתחו את החדו"א וכן גאונים גדולים אחרים פיתחו המון דברים אחרים והיו מאוד משכילים,

אז מה יש לך להגיד על כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"משרד החינוך יבחן תוכנית" ו-"תוכנית לימודים חדשה עשויה להיכנס למערכת החינוך".... מישהו שם לב להבדלים?

חינוך בא מהבית. ולצערי בישראל אין חינוך מהבית. כשמזמינים את הילדים לבית ספר ומספרים על כמה רע מתנהגים הזעטוטים שלהם, במקום לטפל בילד, ההורים מתחילים לצעוק על המורים. ככה גם התוכנית הכי טובה לא תעזור בחיים. שקודם כל יהיו בני אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם זה שחינוך מגיעה מהבית וזה אמור להיות חלק מהתרבות לפתי ערכים כמו סקרנות ורצון לחקור ולשאול שאלות.

הבעיה שבשנים האחרונות החינוך והתרבות שהילדים מקבלים מתדרדרת יותר ויותר...

לילדים של היום אין שום ידע או רצון ללמוד וכל מה שמעניין את אלו שרוצים להצליח בלימודים זה לשנן את חומר הלימוד ולשכוח אותו יום אחרי זה.

אנחנו פשוט מגדלים דור של טפשים בעשור האחרון ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו פשוט מגדלים דור של טפשים בעשור האחרון ::)

מסכים. לפני כמה זמן , המורה ללשון סיפר לנו ,שבבחינות בגרות בלשון, בחלק של התחביר, שוקלים להוריד את סוג התיאורים (תיאור מקום,זמן,מצב,אופן,סיבה,תכלית,תנאי,וויתור) ופשוט נצטרך לכתוב תיאור. הוא גם אמר שלפני כמה שנים היו כמה סוגי לוואים, והיום אנחנו רושמים פשוט לוואי.

עצוב, נראה שכדי להעלות את ממוצע הבגרות מורידים את הרמה... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב, נראה שכדי להעלות את ממוצע הבגרות מורידים את הרמה... :kopfpatsch:

כן, זה לא דבר חדש.

המורים זה לא הכל, זה תלוי מאוד גם בחינוך מהבית.

לאיזה מצב הגענו שילד בערך בן 15-16 מוריד למורה שלו את המכנס שהוא מסתובב ללוח? [סירטון מאוד מפורסם באינטרנט], או מה גורם לילדים לעשות שטויות כמו לבקש להוציא פרי ולהוציא אבטיח. אין להם טיפת כבוד למבוגרים, והחינוך מהבית רע מאוד.

אז קודם כל צריך לתת סדנאות להורים [תראו אפילו בסופרנני בדיוק בפרק של היום איך ההורים מתייחסים לילדים לא פלא שהם גודלים להיות עבריינים ופושעים]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...