האם כדאי לקנות לוח אם עם צ'יפסט 780G של AMD - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לקנות לוח אם עם צ'יפסט 780G של AMD

FastJack

Recommended Posts

שלום.

קניתי לאחרונה מסך "22" של DELL והרזולוציה הטבעית שלו היא 1680X1050.

האם כדאי לי לקנות לוח אם עם הצ'יפסט החדש של AMD ה780G, או לקנות לוח אם בלי כרטיס גרפי מובנה ולקנות גם כרטיס גרפי נפרד?

ביקורת של הצ'יפסט עם ה780G:

http://www.tomshardware.com/2008/03/04/amd_780g_chipset/

יש לציין שאני רוצה להריץ משחקים ברזולוציה הטבעית של המסך אך לאו דווקא ברמות הכי גבוהות (כמו COD4).

אשמח לתגובות.

אורן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס המסך המובנה בערכת השבבים הזאת חזק, אבל לא עד כדי כך. הוא יתאים לך אם אתה משחק על רזולוציה של 1024X768 או אולי אפילו 1280X1024, אבל לא יותר מזה. כעיקרון במאמר שכתבתי, ב-PDF שהתבססתי עליו היה כתוב שמבחני הביצועים הורצו ברזולוציה של 1024X768, שהיא הרבה יותר קלה על כרטיס המסך בהשוואה לרזולוציה שבה אתה רוצה לשחק.

מומלץ יותר כרטיס מסך חיצוני ולוח אם ללא כרטיס מסך מובנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אתה יכול לרדת מהרעיון של להחליף , מכיוון ואתה פשוט לא צריך לוח חדש. דבר שני, ברזולוציות האלה העומס יורד מהמעבד ועובר לכרטיס המסך, ולכן אולי כדאי לך לשקול לקנות כרטיס מסך חדש במקום חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות בינתיים.

אני החלטתי כרגע שאני קונה מעבד חדש ולוח אם חדש וכרטיס מסך.

על איזה לוח אם ומעבד אתה ממליץ לי.

מכיוון שאני מעדיף יותר את הצד האקונומי אני חושב שאני ילך על מכיוון שהם נותנים את יחס העלות/תועלת הכי משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

לפי מה שהבנתי מה שטוב בצ'יפסט 780 של הוא שאתה יכול לחבר לו כרטיס גרפי חיצוני והם יעבדו ביחד לתוצאות יותר טובות כשאתה צריך אותם

וברגע שאתה לא צריך להישתמש בכ. הגרפי החיצוני הלוח אם יכבה אותו לצריכת חשמל קטנה יותר

בלוחות אם אחרים הכרטיס הגרפי הבנוי על הלוח אם פשוט מבוטל ברגע שאתה מחבר לו כרטיס גרפי חצוני

תיסתכל בכתבות, בסירטון של זה יתן לך הרבה תשובות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סיבה יש לך להחליף לוח ומעבד? לדעתי זה יהיה בזבוז מטורף של כסף. בלי כמעט שום תועלת.

אם אתה רוצה לשפר את המחשב שלך למשחקים, פשוט תקנה כרטיס מסך וספק כוח יותר נורמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וברגע שאתה לא צריך להישתמש בכ. הגרפי החיצוני הלוח אם יכבה אותו לצריכת חשמל קטנה יותר

קוראים לזה PowerXpress וכנראה שבלוחות החדשים עדיין לא נכנס הפיצ'ר הזה :-\

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=3178

the ability to power down your discrete graphics and only use integrated graphics in non-gaming scenarios, won't be delivered in the first version of the platform

השאלה אם זה בכלל יכנס ללוחות של הדסקטופ, לפי מה שקראתי בויקיפדיה כנראה שהPowerXpress נועד יותר לפלטפורמת הניידים.. :'(

http://en.wikipedia.org/wiki/AMD_700_chipset_series#PowerXpress

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-790FX, מכיוון שכרגע ה-780G\V תומכות אך ורק ב-HyBrid cross-fire עם HD3450.

screw-master. ידוע לך אם בעתיד מתכוונים להשיק דומה לHIGH END או לפחות משהו שבעל קונספט דומה שבו הכרטיס המובנה יהיה 3870 ?

כלומר בשביל האופציה שיהיה ניתן לנצל את CF HYBRID לעוצמה גרפית גדולה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע בודאות, אבל הסיכויים לדבר כזה מאוד מאוד נמוכים. אם הם מציידים את ערכות השבבים שלהם בכרטיס מסך חזק מדי, הם פשוט מאבדים את המחיר הזול של לוח האם, וזה הרעיון של ערכות השבבים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...