האם כדאי להוסיף עוד 2GB זיכרון למחשב?! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי להוסיף עוד 2GB זיכרון למחשב?!

ofeky1

Recommended Posts

המפרט שלי בצד

המחשב מריץ 32 ומשחקים "כבדים"

אני יודע שיש בעיות עם 4GB וויסטה 32 אבל אל תתיחסו לזה עכשיו

השאלה אם אני ירגיש את ההבדל בביצועים במשחקים\מערכת הפעלה שיהיה שווה את המחיר?

ואני רוצה לקנות זוג נוסף כמו שיש לי כרגע האם זה כדאי?

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא תרגיש הבדל כי המשחקים והתוכנות שאתה מפעיל לא צריכים יותר מ2 גיגה זיכרון אבל כדיי לשדרג כי המחירים בריצפה ואם לא תקנה עכשיו אחר כך המחירים יעלו כשה ה יכנס לשוק ואז אתה תצטער שלא קנית בזמן הזה בקיצור שווה לשדרג בגלל המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא תרגיש הבדל כי המשחקים והתוכנות שאתה מפעיל לא צריכים יותר מ2 גיגה זיכרון אבל כדיי לשדרג כי המחירים בריצפה ואם לא תקנה עכשיו אחר כך המחירים יעלו כשה ה יכנס לשוק ואז אתה תצטער שלא קנית בזמן הזה בקיצור שווה לשדרג בגלל המחיר.

ביכלל לא, כלומר המערכת וויסטה בוא נגיד טסה על 4 גיגה, ויש הבדלים מאוד גדולים עם זה בלעתיק קובץ בזמן משחק או פעולה במחשב המחשב זז מהר.

במשחקים ה-Fps עולה, וגם כן וויסטה מסיוט בעבודה, הפכה לחלום, ואפילו במשחקים יש לי יותר Fps מאשר Xp, אז מכאן אפשר להבין לבד.

האומנם אני על 64 ביט, אבל עדיין.

ועם תחשיב את זה שהמערכת לבד צורכת כ-1GB, תעשה חישוב כמה נגיד Crysis ומשחקים חדשים לוקחים? לא נישאר כלום כימעט.

בלי זיכרון ווירטואלי המחשב שלו לא היה עובד טוב, לכן שידרוג ל-4 גיגה יתן מענה טוב.

מה שכן המחירים כרגע בריצפה אפשר להביא זיכרונות נחמדים עכשיו מאשר שה- יכנס לשוק ויעלה מחירים ל-Ddr2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זו אחלה הוצאה שבסך הכל יכולה רק לסדר לך את העתיד...

לדעתי שווה, אני עשיתי את זה ועברתי לXP64 ואני מבסוט, בחיים המחשב לא עבד כמו שהוא עובד עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...