שאלה בקשר לחיבור צג למקורות אבחנה גבוהה (Dell 2007FP או Dell 2407WFP) - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לחיבור צג למקורות אבחנה גבוהה (Dell 2007FP או Dell 2407WFP)

lharpaz

Recommended Posts

לירן מעלה נקודה חשובה. למי שרוצה לחבר ציוד HD חוסר התמיכה של ה-2007FP ב-HDCP היא חיסרון לא קטן.

ליאור, לאחר עוד קצת מחשבה, נראה לי שה-2407WFP יהיה פתרון אופטימלי בשבילך וזאת למה:

1) הפרש המחירים בינו לבין ה-2007FP הרבה פחות משמעותי ממה שהיה. כשקניתי, שילמתי 2000 על ה-2007, וה-2407 הכי זול שיכולתי למצוא עלה 3500. כיום ה-2007 עלה ל-2100 ואילו ה-2407 ירד ל-3200.

2) ה-2407 משלב בצורה טובה מאוד את כל היתרונות של ה-2007FP וה-2007WFP בקופסה אחת: הוא נותן לך יותר שטח עבודה לרוחב מה-WFP, ולא פחות לגובה מאשר ה-FP. תכנים בפורמט רחב ייראו עליו יותר טוב מאשר על מסכי ה-20" ומצד שני הגובה שלו (טיפה יותר גבוה מה-2007FP) מספיק כדי שתוכל להציג תכנים ב-4:3 עם פסים שחורים בצדדים ועדיין זה לא ייראה קטן מידי (כמו שקורא במסך 20" רחב).

3) הארגונומיקה שלו טובה יותר מזאת של מסכי ה-20": הוא מכיל כל מה שיש בהם, ובנוסף: קורא כרטיסים, חיבור קומפוננט (הרבה יותר עדיף מקומפוזיט לחיבור ממיר/קונסולה), אפשרות לגשת למכוון הבהירות בלחיצה על כפתור אחד ללא צורך בהעלאת תפריט המסך (לדעתי פיצ'ר קטן אך הופך את השימוש לנוח יותר משמעותית).

4) הפאנל שלו טוב ממש. כן, זה S-PVA ולא S-, אבל באמת שלא רואים הבדל לרעה בצבעים או בזויות הצפיה (וזאת אני אומר אחרי שהיום ביליתי כמה שעות מול ה-2407WFP, גרסת HC REV A00). זה באמת טוב יותר מה-VA הרגילים.

5) בעיית הצלליות היא באמת לא חמורה כמו שניתן לחשוב, ובכלל לא בטוח שהיא משמעותית יותר מהחסרון שיש לגרסת ה-S- של ה-2007FP (הילה סגולה חזקה מהרגיל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שאם אתה מחבר מקור למסך אז רק במסכים הרחבים WFP אתה תקבל תמונה. ה2007FP לא כולל תמיכה בHDCP.

אני קניתי את ה2007FP ואני משתמש במתאם מיוחד HDFury לצורך חיבור (עלה 450 ש"ח כולל משלוח מחו"ל).

תודה על העדכון - באמת לא הייתי מודע לכך ופשוט הנחתי שגם ה-2007FP תומך בלי לבדוק (פאשלה...).

מצד שני, אני לא בטוח ששווה לחבר בלו-ריי או PS3 לצג כזה...

ליאור, לאחר עוד קצת מחשבה, נראה לי שה-2407WFP יהיה פתרון אופטימלי בשבילך וזאת למה:

...

5) בעיית הצלליות היא באמת לא חמורה כמו שניתן לחשוב, ובכלל לא בטוח שהיא משמעותית יותר מהחסרון שיש לגרסת ה-S- של ה-2007FP (הילה סגולה חזקה מהרגיל).

האמת היא שאני ממש חושש מעניין הצלליות.

רפרפתי על איזו ביקורת, היחידה שמצאתי על 2408WFP, שאפשר למצוא אותה כאן: http://monitortest.blogspot.com/

נראה לי שעניין הגוסטינג קיים פחות או יותר בכל מסך, ופשוט ב-2407WFP-HC זה רק קצת יותר חמור, אבל אני ממש רוצה לראות את זה בעצמי ולהחליט לפני שאני קונה, ולצערי עדיין לא מצאתי מישהו שיראה לי את הצג. אולי אני אלך (שוב) אל notebook club בשביל לנסות לראות את זה (אני לא זוכר אם זו הגרסה שיש להם בחנות).

בכל מקרה, נראה שבאמת יש בעיות עם המלאי של הצג הזה, אז צריך לראות אם אני בכלל אמצא אותו איפה-שהוא...

אגב, ובלי הרבה קשר, מאותו רפרוף גם קיבלתי את הרושם שלמרות כניסת ה- ב-2408, מי שרוצה full HD אמיתי עדיין יהיה חייב להשתמש בכניסת ה-DVI...

שוב תודה על כל העזרה ועל כך שהקדשת מחשבה נוספת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...