רוצה לעבור לADSL בבזק וצריך חוות דעת של אנשים =] - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לעבור לADSL בבזק וצריך חוות דעת של אנשים =]

X-Style

Recommended Posts

אני מחובר לכבלים @ בינלאומי כבר כמה שנים טובות.. ועד לשנה האחרונה [והלפני אחרונה : :silly:) הכל היה טוב, פינגים מצויינים, מהירות הורדה טובה..

אבל זה כבר דיי הרבה זמן שהפינגים לחו"ל כבר בלתי נסבלים... במקום שיהיה לי 80 לאירופה יש לי 400..

השאלה היא האם בADSL המצב טוב יותר מבחינת הפינגים? וכמובן שהמהירות הורדה תשאר גבוהה

מה גם שהמחירים בבזק זולים יותר וה5 מגה של לא יוצא יקר בהרבה מהאינטרנט 3 מגה בהוט.. בערך 90 שקל יותר לשנה

יש המלצות?

וכמובן שיהיה אפשר להוריד מהטורנט בלי בעיה :]

אגב אין לי פה שום עניין בוויכוחים מי יותר טוב ושאר השטויות

פשוט חוות דעת מאנשים שמחוברים לבזק בADSL

תודה =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעבר נאמר כאן שזה ממש תלוי היכן אתה גר ,אם קרוב למרכזיה וכו'.

אצלי הדבר היחידי כרגע שבגללו אני נשאר ב HOT זה החבילה עם ה UPLOAD המוגדלת יחסית במחיר נמוך:

1.5/0.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אואו.. קיימים פינגים ועוד איך!

014 מטריפים אותי בזמן האחרון! אני בטוח שהבעיה אצלם!

לכמה חברים שלי מהשכונה שקרובים למרכזייה גם יש את אותם פינגים.(תוסיף את הדיון של 014 ואז בכלל תראה לכמה אנשים יש את זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את כל הדיון על והם חופרים שם וואה וואה.. לא מבין בשביל מה כל הוויכוחים שם.. לא מוביל לשום מקום

בכל מקרה.. אין לי מושג כמה אני רחוק מהמרכזיה :] יש דרך לדעת?

אני יודע שבהליכה מהבית שלי למרכזיה של זה בערך 10 דקות :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעבור לשום מקום, אני לפני מס' חודשים הייתי ב-014 עם ADSL והפינגים היו גם גרועים. עברתי ל014 עם והפינגים נשארו גרועים.

עברתי לחבילת הגיימרים ב-014 ומ-600-500 צנח לי הכל אתמול ל-100.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלחתי אליהם אימייל(הנציג ביקש את הלוג של הCMD)

אמורים לחזור אליי עוד כמה ימים

הם הבטיחו לשנות את דרך הניתוב, כתוצאה מכך אמורה להיות ירידת פינגים משמעותית.

נקווה שזה יקרה@@@

אולי זאת פריצת דרך :D

הבאתי להם לינק של ת'רד ההוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעבור לשום מקום, אני לפני מס' חודשים הייתי ב-014 עם ADSL והפינגים היו גם גרועים. עברתי ל014 עם והפינגים נשארו גרועים.

עברתי לחבילת הגיימרים ב-014 ומ-600-500 צנח לי הכל אתמול ל-100.

חחח הקטע זה שאמרתי שאם כבר אני רוצה לעלות במהירות אז זה לעבור לADSL כי המחירים שם נמוכים מהמחירים של ..

וה5 מגה בהוט ממש יקר.. ואם אני מוסיף לזה את החבילת זה יוצא איזה 130 שקל בחודש רק להוט.. כשעכשיו זה 80

ממש טיפשי שאני צריך לשלם עוד איזה 15-20 שקל לחבילת בתור "דמי ביטוח" שאני באמת אקבל את המהירות שאני משלם עליה במילא

אולי מישהו פה מכיר חבילות משתלמות יותר ?

cky4life ראיתי שהגבת עכשיו ולא ממש הבנתי :P התקשרת אליהם והתללוננת על המהירות גלישה והם אמרו לך שהם ישנו לך את דרך הניתוב?

ואיך זה יכול לעזור בכלל? ואם זה עוזר למה הם לא משנים לכולם? :P

אם אפשר קצת יותר הסבר על זה אני אשמח כי זה אולי יוכל גם לעזור לי =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מהירות

פינגים.

לא רק לי, לכל הלקוחות בשרתים האלה. לפחות זה מה שהוא אמר.

ערכתי את ההודעה למעלה שמישהו שאמר לי להביא את הלינק

למה נראה לך שהם יוותרו על הזדמנות להרוויח עוד כסף? גם אני הראתי להם את זה והם אמרו שזאת לא בעיה שלהם וזה פשוט עומס בגלל השעות, ופשוט כשאתה בגיימר אז אתה "עוקף" את כל המשתמשים הרגילים.. ובאמת מ-600.. ירד ל-100.

לי את האמת לא אכפת לשלם עוד קצת כסף בשביל לנשום לרווחה, אע"פ שזה בעצם לא חוקי ושפל מהחברה עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...