איך שר התקשורת משקר לנו בפנים - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך שר התקשורת משקר לנו בפנים

Spook

Recommended Posts

התכוונתי לסינון של האתרים. אם זה בלאק זה ממש מפגר, בנאדם לא מסוגל לזה ועם סקריפט חצי יחסם. מה בדיוק יהיה הקרטיריון? הרי מישהו אנושי לא יכול לעבור על כמות המידע העצומה הזו. האם דיון על פורנו בפורום, כמו שכבר היה פה מספר פעמים, יספיק בשביל לחסום את האתר?

גם אם זה בלאקליסטינג וגם אם זה ווייטליסטינג, תהיה בעיה להוציא חוק שכזה לפועל.

נכון לעכשיו, התכנון הוא על בלאקליסטינג, ומן הסתם, זה יהיה סקריפט (לא כי מישהו אמר לי, אלא כי אני לא מסוגל לראות דרך שבה אדם, או אפילו קבוצה של 100 יושבים ואוספים אתרים לחסימה)

וכאן טמונה הבעיה הגדולה- המון אתרים לגיטימיים ואפילו אתרי חדשות עלולים ליפול בסינון אם מדובר בסקריפט.

אני מקווה שהעניין ילך כמו שדובי אומר, והחוק הזה יפול בקריאות הבאות או בבג"צ.

כמו שאמרו, ברירת המחדל צריכה להיות חופש, ככה שמי שרוצה- שיתקשר ויבקש את הסינון. צריך להפריד מיידית את ש"ס מכל מה שקשור לחקיקה בנוגע לטכנולוגיה, או שלאט לאט נחזור אחורה בזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אם זה בלאקליסטינג וגם אם זה ווייטליסטינג, תהיה בעיה להוציא חוק שכזה לפועל.

נכון לעכשיו, התכנון הוא על בלאקליסטינג, ומן הסתם, זה יהיה סקריפט (לא כי מישהו אמר לי, אלא כי אני לא מסוגל לראות דרך שבה אדם, או אפילו קבוצה של 100 יושבים ואוספים אתרים לחסימה)

וכאן טמונה הבעיה הגדולה- המון אתרים לגיטימיים ואפילו אתרי חדשות עלולים ליפול בסינון אם מדובר בסקריפט.

אני מקווה שהעניין ילך כמו שדובי אומר, והחוק הזה יפול בקריאות הבאות או בבג"צ.

כמו שאמרו, ברירת המחדל צריכה להיות חופש, ככה שמי שרוצה- שיתקשר ויבקש את הסינון. צריך להפריד מיידית את ש"ס מכל מה שקשור לחקיקה בנוגע לטכנולוגיה, או שלאט לאט נחזור אחורה בזמן.

פיקוש, לא רק שצריך להפריד אותם מטכנולוגיה, צריך להפריד אותם מהמדינה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה יש בעיה, כי המצב היום על הפנים, ילדים נחשפים בגיל מוקדם יותר ובזמינות גבוהה יותר לכל מני דברים באינטרנט שהם לא אמורים. ברור לי שהאשמה פה היא על ההורים ועל ספקי השירות וצריך לעשות שינוי במצב, אבל בטח שלא ע"י החוק הזה, רק חבל שאף אחד לא יוזם שינוי בסטטוס-קוו בתחום (למשל לדאוג שכל ספקית בעת רישום לקוח חדש תשאל מפורושות האם הוא רוצה מסלול חבילת סינון אתרים).

מעבר למבחן בג"ץ חבל שלא מדברים על החוק הזה בכלל במדיה בטלוויזיה ובקושי במדיה המודפסת (לפחות בחדשות). נקווה שככל שהקריאות לחוק יתקדמו ככה נראה מחאה ציבורית נגד זה (אבל על מי אנחנו עובדים, זה ישראל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין שאף אחד לא מתייחס לשקרים ששר התקשורת שיקר בשידור מבלי להניד עפעף.

שר של ש"ס עובר על אחד מעשרת הדברות (לא תשקר) בשידור חי. ולאף אחד לא אכפת.

מביך שהמראיין עד כדי כך לא מכיר את החומר כדי לעמת אותו עם השקרים האלה.

ואולי כולם כבר רגילים ומקבלים שקרים מפוליטיקאים כנורמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חלק מהתפקיד של פוליטיקאי, לא?

אני חושב שלמדתי על זה בשיעורי אזרחות בתיכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין שאף אחד לא מתייחס לשקרים ששר התקשורת שיקר בשידור מבלי להניד עפעף.

שר של ש"ס עובר על אחד מעשרת הדברות (לא תשקר) בשידור חי. ולאף אחד לא אכפת.

מביך שהמראיין עד כדי כך לא מכיר את החומר כדי לעמת אותו עם השקרים האלה.

הייתי מודאג אם הוא לא היה משקר.

אתה ראית פעם פוליטיקאי דובר אמת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שקרים ויש שקרים.

כשביבי מספר שהוא זוכר שהוא ראה את הבריטים על חומות ירושליים, כשבעצם הוא נולד אחרי קום המדינה ואין מצב שהוא ראה אותם - זה שקר שנועד להעצים סיפור ואנחנו מקבלים אותו בהומור ובהבנה.

אבל לבוא ולשקר לכולם על תוכן חוק שעוסק בצנזורה של האינטרנט ולשקר להם שההחלטה הבלעדית של תוכן הצנזורה היא בידי מועצה כשבעצם היא תהיה בידיו הבלעדיות - זה כבר שקר שעליו צריך להתפטר וללכת הביתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...