מה התוכנה הכי טובה לצפייה (לא עריכה) של תמונות? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה התוכנה הכי טובה לצפייה (לא עריכה) של תמונות?

moranhoresh

Recommended Posts

אני מחפש תוכנה שתראה לי . התוכנה צריכה להיות קלה בזכרון, לעלות מהר, ולאפשר אופציות בסיסיות כמו שליחת התמונה בדוא"ל תוך כדי הקטנת גודלה, סיבוב התמונה וכד'. לא משהו מתוחכם מדי.

אשמח לשמוע הצעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפיקאסה יש מראה יפה, אך לא נוח לי להשתמש בה, כי לא לכל התמונות אצלי יש תאריך נכון, ואז יש קפיצה ביניהם בסדר.

FASTSTONE אמנם יעילה, אך הממשק משתמש לא כזה יפה, אפילו מכוער.

אשמח לשמוע על תוכנה המשלבת את השניים.

בגדול אני מחפש ממשק הנראה כמו פיקאסה, מאפשר לסובב תמונה או לשלוח במייל, וכשאני נמצא מעל תמונה שתהיה הגדלה שלה בלי שאצטרך ללחוץ על כפתור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

acdsee מעולם לא אכזבה, לא במראה שלה, לא בממשק, ולא בשום דבר אחר

היא התוכנה הטובה ביותר נקודה לצפיה סידור וארגון במחשב.

החסרון היחיד שלה, הוא שהיא בתשלום, אבל לדעתי היא שווה את זה, במיוחד אם אתה מצלם הרבה ומעוניין בסדר מופתי לתמונות שלך.

for-pros-middle-main-image.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי יודע שהוא כזה מתפנק ("לא משהו מתוחכם מדי" עאלק :-* ) אז מראש הייתי גם אני ממליץ לו על מה שאני בעצמי משתמש, שהיא הכי מתוחכמת והכי יפה והכי גם כבדה... ACDSee Pro 2

על מחשבים איטיים יותר אני עובד רק עם FastStone. ולעתים Picasa (עבור משתמשים אחרים) בגלל הסקסיות שלה והאינטגרציה הנוחה עם האלבום המקוון של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

acdsee לא ממש כבדה

בעצם "כבדה" זו לא הגדרה טובה לצורך העניין, לא אכפת לי מהמשאבים שהיא תופסת,

היא עובדת מהר וחלק וזה מה שחשוב לי.

אולי היא איטית על גבי מחשבים ישנים (ישנים מאוד) אבל ממעט הנסיון שיש לי עם פיקאסה, פיקאסה "כבדה" יותר במובן הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הלאפטופ הישן שלי (שעוד מעט יחזור אליי) חד-ליבה, 1.2 גיגהרץ, 512 מגה זיכרון, PRO, בהחלט ACDSee Pro היתה איטית ודי מעצבנת, והייתי עובד איתה רק כשהייתי צריך את הפיצ'רים המתקדמים שלה (red eye reduction הכי טוב מכולם, כלי crop/resize מדוייקים/חכמים, אופציות הדפסה מפוצצות בפיצ'רים וכו'). בבילדים היותר מאוחרים ACDS-P האיצו את תהליך פתיחת התמונות, אבל עדיין אם היית רוצה משהו בסיסי כמו browse בתיקייה לעוד זה היה איטי..איטי מאוד מאוד (על אותו מחשב חלש) כי זה היה קופץ מהתוכנית הקלילה (יותר מדי פשוטה) להצגת תמונה בודדת (או אחת קדימה/אחורה), בחזרה לתוכנה הכבדה ומלאת הפיצ'רים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...