בעיה עם שולחן עבודה מרוחק - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם שולחן עבודה מרוחק

Meir787

Recommended Posts

אז ככה:

יש לי 2 מחשבים שמחוברים דרך ראוטר (שמתפקד כסוויץ' לצורך העניין), שניהים עם כתובות IP סטטיות (לא מקבלים מDHCP).

אפשרתי את הRDP בשני המחשבים. כשאני מנסה להתחבר ממחשב מס' 1 למחשב מס' 3 אני מקבל שגיאה שאומרת שהצד השני סיים את ההתקשרות, וכשאני מנסה להתחבר ממחשב מס' 3 למחשב מס' 1 הוא נותן שגיאה שאומרת Unable to logon because of an account restriction.

מה עושים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהרשת שלך עובדת תקין והכל, יש סיכוי שבאחד המחשבים מותקנן FIREWALL?

לגבי הaccount restriction, איפה שאתה מאפשר את REMOTE DESKTOP יש כפתור SELECT REMOTE USERS. האם היוזר שאיתו אתה מנסה להתחבר מופיע ברשימה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק הפיירוול של (בשני המחשבים) והRDP פתוח ולא חסום.

המשתמש של מחשב מס' 3 מופיע ברשימה (במחשב מס' 3 עצמו), אבל את השני אני לא מצליח למצוא ברשימת "מיקומים", למרות שאני כן רואה אותו ברשת, יש פינג ואני מצליח לשתף קבצים ומדפסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לבעיה השניה, יכול להיות שזה: http://support.microsoft.com/kb/303846 הפתרון?

לגבי הראשונה, זה נשמע לי כמו איזשהי תקלת , שקשורה לfirewall אבל אם יש לך שיתוף קבצים ואתה אומר שהRDP פתוח אז שהמחלט מוזר...

תנסה להתחבר מהמחשב שלא ניתן להתחבר אליו, אל עצמו, כלומר אל 127.0.0.1 (אל תעשה LOGIN, פשוט תבדוק אם זה נותן לך LOGIN SCREEN) כדי לבדוק שאין בעיה בterminal service

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, הבעיה הראשונה נפתרה וכרגע אני מסוגל להתחבר ממחשב מס' 3 למחשב מס' 1, אבל כשאני מנסה להתחבר בצורה ההפוכה הוא מציג לי את אותה שגיאה - The remote computer has ended the connection. לעצמו הוא לא נותן לי להתחבר - The client could not connect. You are already connected to the console of this computer. A new console session cannot be established.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעזרת הלינק ששלחת...

הלינק השני כולל עריכה של הרג'יסטרי ולא הייתי רוצה לפקשש שם משהו. הם אומרים שיש להם HOTFIX, והגשתי בקשה כדי לקבל אותו... אני אעדכן אם עזר או לא. תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק בEvent Log של המחשב שאליו אתה לא מצליח להתחבר, אם קופצת איזושהי תקלה ברגע הנסיון להתחברות. משהו שקשור לTermService. אולי משם תבוא הישועה.

start > run > eventvwr.exe

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפורט היחיד שאתה צריך לביצוע RDP הוא הפורט 3389.

אם תפתח את הcommand prompt ותעשה netstat -a אתה צריך למצוא שורה שדומה ל:

TCP  NAME:3389     NAME:0       LISTENING

כאשר במקום הNAME יופיע שם המחשב שלך. צריכה להיות רק שורה אחת עם הפורט 3389.

מה שאני חושב זה שאין לך מנוס מלבצע שינויים ברגיסטרי שאתה (ובצדק) חושש מהם.

תבדוק את הלינק הבא: http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;323497

תבדוק אם מופיע לך ארוע מס' 50 של TermDD

ותנסה לעשות את מה שמופיע בדרכים לפתרון. אם תגבה את הרגיסטרי אין לך שום סיבה לחשוש כי:

א) המפתחות שצריך למחוק נוצרים אוטומתית בהעלאת וינדוס מחדש.

ב) לא מדובר במפתחות קריטים לתפעול של מע' ההפעלה. ככה שתוכל לתמיד להחזיר את הרגיסטרי לקדמותו באמצעות הגיבוי.

כמו כן אני מקווה שהוינדוס שלך הוא Up-to-Date עם כל הפאצ'ים האחרונים.

תעדכן אם זה עזר :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...