מה אתם חושבים על FOX PC *מכל הבחינות* - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם חושבים על FOX PC *מכל הבחינות*

BEST_VOL

Recommended Posts

אחי תקשיב,

אני הזמנתי אצלם כרטיס מסך 8600 GTS, ואמרו לי שזה יגיע אלי בימים הקרובים. אחרי חמישה ימים התקשרתי ואמרו לי שוב שזה יגיע בימים בקרובים, ואחרי יומיים התקשרו אלי ואמרו שזה מתעכב וזה יגיע עוד שבועיים! והם אפילו לא נתנו לי פיצוי! הפיצוי היחידי שהם מוכנים לתת זה על כרטיס מסך יקר יותר, שהם יתנו הנחה עליו של 100 ש"ח, ולמרות שאמרתי להם שזה לא בתקציב שלי ואני לא רוצה את מה שהם הציעו, הם לא הסכימו לתת לי פיצוי או הנחה על הכרטיס שהזמנתי ומתעכב!

:pissed: אל תזמין מהם, הם לא אמינים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שהם לא טובים, יש להם דברים זולים, כמו הכרטיס שהזמנתי שהוא 8600GTS ב600 ש"ח שזה די זול, אמרתי שהם לא אמינים..

אה אוקיי

אני רוצה לחכות לעוד תגובות ליראות מה עוד אנשים חושבים כי דווקא שמעתי דברים די טובים עליהם בכל מיני מרומות

מה קרה בסוף עם הכרטיס מה עשיתה?

ואם אתה לא ממליץ על פוקס על איזה כן חנות אתה ממליץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס עדיין לא הגיע, עברו רק כמה ימים מהשבועיים שהם אמרו..

גם אני שמעתי אליהם דברים טובים ולכן הזמנתי אצלם, אבל קח בחשבון שאולי תהיה בעיות, כי כשהכרטיס לא הגיע הם אמרו שזה בעיות בספק אז יכול להיות שכול המלאי בחנות מתעכב..

ולגבי חנויות אחרות, אני לא ממש מכיר, אז תמסה לקבל המלצה ממישהוא אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס עדיין לא הגיע, עברו רק כמה ימים מהשבועיים שהם אמרו..

גם אני שמעתי אליהם דברים טובים ולכן הזמנתי אצלם, אבל קח בחשבון שאולי תהיה בעיות, כי כשהכרטיס לא הגיע הם אמרו שזה בעיות בספק אז יכול להיות שכול המלאי בחנות מתעכב..

ולגבי חנויות אחרות, אני לא ממש מכיר, אז תמסה לקבל המלצה ממישהוא אחר

מה לעשות אחי דברים כאלה קורים זו לא אשמת החנות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד כל אחד והנסיון שלו...

אני הזמנתי בזמנו את ה8800GT מהחנות...לא נתקלתי בשום בעיה..מה גם שקניתי מאוורר משם שהתקלקל אחרה מספר חודשים..והחליפו לי אותו בלי בעיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי גם הייתה חויה די טובה איתם

כשהזמנתי את המחשב היה יום ששני הם אמרו שהמסך יגיע רק בחמישי ולכן לא בטוח שאני יוכל לקבל את המחשב באותו שבוע

יום שישי בבוקר השליח היה בבית עם כל החלקים

אז סה"כ יצאתי ממש מרוצה מהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני בעצם היחיד שהם דפקו אותו? :'(

שמע לא ניראה לי הם דפקו אותך זה יותר תלוי ברמת השירות האדיבות והנחות בהזמנה מאש מתי ההזמנה מגיע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...