שאלה בקשר לחיבור מערכת 5.1 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לחיבור מערכת 5.1

stojakovic

Recommended Posts

אני קונה אוטוטו ואני מאוד רוצה מערכת 5.1 ואני גם סגור כבר על הX-540... אבל....

החדר שלי איפה שאני שם את הרמקולים לא כל כך סימטרי ככה שיוצא ששני הרמקולים האחוריים יהיו במרחקים שונים ממני...

הוספתי שרטוט (מאוד מושקע!!) של הסידור כדי להמחיש את הבעיה...

השטח האפור זה השולחן.

הפס האדום זה המסך.

הפסים הכחולים זה שני הקידמיים והסנטר. היצור זה אני.

והפסים הירוקים אלה האחוריים, תלויים על הקיר. אפשר לראות שהאחורי הימני הוא 1מטר ממני והשמאלי הוא 2 מטר ממני (+- 15cm)..

רציתי לדעת אם המרחק הזה יהיה באמת משמעותי ויוכל לפגוע בהנאה?! זתמרת, יש מצב שאני ארגיש את הדיליי?

בנוסף רציתי לדעת אם יש לי אפשרות להגדיר בכרטיס קול את המרחק שלי מהרמקולים ואז הוא יגדיר דיליי בעצמו?! (כ.קול ALC888, OB)

חברה אני ממש סומך עליכם פה, כי אם אתם אומרים לי שזה ממש יפריע אני אלך על מערכת 2.1 וזהו...

תודה!!!

amri.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, לי יש גם מערכת 5.1 של קרייטיב שהרמקולים לא מסודרים בדיוק בדיוק כמו שצריך.. ואני שומע סבבה..

העניין הוא שזה דבר סובייקטיבי. לי זה לא מפריע.. יכול להיות שלך כן.. אי אפשר לדעת..

נ.ב - עקרונית אתה יכול להקפיץ נושא רק אחרי 24 שעות שלא ענו לך, ובנוסף גם השעה מאוחרת ומחר גם ככה יש עבודה/לימודים/צבא.. ככה שהקפצה בשעה כזאת (גם במידה ועברו 24 שעות) לא בטוח שתהיה אפקטיבית..

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכל עוד הכרטיס קול שלך מספיק מקצועי (לא בקיא ברכיבים כאלה..) ומספק לך את האפשרות לעשות את זה..

למשל הכרטיס קול שלי (creative audigy 2) לא נותן לי אפשרות כזאת.. לא שאני ראיתי לפחות.. אבל כן הוא כרטיס ממוצע.. לא מקצועי או משהו שמתקרב בכלל לרמה מקצועית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...