לקנות עכשיו ויסטה מהסתדרות המורים או לחכות לגרסת הSP1 (אם תהיה להם)? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקנות עכשיו ויסטה מהסתדרות המורים או לחכות לגרסת הSP1 (אם תהיה להם)?

ndv

Recommended Posts

100 ש"ח זה פשוט בדיחה. אז אמרתי, למה לא לקנות?

עכשיו יש לי כמה שאלות:

לחכות לSP1? האם תהיה להסתדרות המורים גרסת כזאת? או לקנות עכשיו? וינדוס בעברית כמובן, אין לי כוח להתעסק עם אנגלית עכשיו....

במידה וקניתי את גרסת ה64 ביט, האם אני אוכל להשתמש בסריאל הזה כדי להתקין את גרסת ה32 ביט? כי אני לא בטוח אם ה64 ביט יהיה לי טוב (דרייברים, בעיקר לכרטיסי מסך, משחקים ובאגים).

אז מה אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני יודע. אני אשדרג מXP. ואני אף פעם לא מפרמט את המחשב, אני רק מתקין שוב את הוינדוס.

מה בקשר לסריאל, אני אוכל לעשות את זה? (מ32 ל64 וההיפך) כמובן שמדובר רק בגרסת האולטימייט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בדיוק ראיתי את התראד הזה.

העניין הוא ככה, כרגע יש לי 2GG ואני רוצה להוסיף עוד 2GB בעתיד מה שדורש ממני מערכת 64 ביט. אז השאלה עם הסריאל הכי חשובה לי:

מה בקשר לסריאל, אני אוכל לעשות את זה? (מ32 ל64 וההיפך) כמובן שמדובר רק בגרסת האולטימייט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אכפת לי שדרוג מ... ושדרוג ל...

הסריאל יתאים לשני הגרסאות? גם ל32 וגם ל64?

ורק שתדע אפשר להתקין את זה דרך הבוט (לא שאני צריך את זה כי אני לא מפרמט- רק מתקין מחדש אז אפשר להתקין מהוינדוס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רגע, אתה אומר שזה רישיון RETAIL באריזת OEM מה שמוכרים בהסתדרות המורים ב100 שקל?

לא מוכרים רשיונות OEM לVISTA בדיוק כמו שלא מוכרים לXP, דיסק התקנה זה רשיון retail לכל דבר.

רשיון של Upgrade ידרוש אימות מוצר קודם פשוט, ומה שמגיע עם הסתדרות המורים לא דורש. הXP שלהם למשל דורש דיסק של 95/98.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רגע, אם אני קונה את המערכת ההפעלה אצלם, יתקין את המערכת הפעלה על המחשב שלי עם הרישיון שקיבלתי, הוא לא ידרוש ממני שום דיסק של קודמת, ויהיה מקורי לכל דבר ויוכל להוריד את כל העדכונים לבדיקת מקוריות? ואם אני יקנה מחשב חדש עוד חודש, הרישיון שקיבלתי מהם יעבוד בלי בעיה גם על המחשב הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בו זמנית, אם יש לי עכשיו מחשב, אני אתקין עליו את הויסטה עם הרישיון שקיבלתי מהסתדרות המורים, ועוד כמה זמן אקנה מחשב, ימחוק את הויסטה מהמחשב הישן ויתקין על החדש, זה יעבוד באופן חוקי, וללא שזה ידרוש דיסק של WIN קודם?

או בקיצור,

זה רישיון OEM או RETAIL?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OEM

תגיד אתה בכלל יודע מה זה רשיון OEM? לVISTA אין רשיונות OEM שנמכרים כהתקנה אתה לא יכול לעשות אקטיבציה לרשיון OEM.

וכן אתה יכול לעשות אקטיבציה פעמיים, לפחות אני עשיתי פעם אחת בטלפון(מחייגים מכניסים את הקוד המציק שMS מקבלים ומקבלים קוד אקטיבציה) ופעם אחת דרך האינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...