סיכום היום אצלינו באשקלון - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיכום היום אצלינו באשקלון

snaidis

Recommended Posts

מצד שני, אני רואה שברק מת להיכנס בהם.

שפינו את גוש קטיף אמרו "לא, אין מצב שהם יתקדמו עם הטילים, שירו טיל אחד ואנחנו נכנס בהם..."

כן, אותו ברק שאמר בדיוק את אותם דברים לפני הנסיגה מלבנון.

כמה קטיושות וטילים ירו עלינו מאז?? 3 החטופים אומרים לך משהו? (הקודמים - מגזרת הר דב)

ולכל מי ששואל עד מתי ישובים יספגו פגיעות והמדינה לא תגיב - תחפשו ברשת (כנראה כי אתם צעירים מידי בשביל לזכור) כמה שנים ירו על קרית שמונה קטיושות והצפון ומה נעשה בפועל בשביל להפסיק את הירי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תכלס -אין יותר מדי מה לעשות

אם צה"ל יכנס לעזה- יעשה מיני מלחמה ויצא .. אז מה ? יגמרו הקסאמים ? אם תהרוג 20 אחוז מהמחבלים בעזה אז מה ? יגמרו הקסאמים ?

תכאיב להם -וכנראה שגם יהרגו חיילים שלנו. ועדיין ימשיכו להרוג בנו חופשי -ולדעתי זה ילך ויתעצם

מחר יפגעו בגן ילדים או בבי"ס . ונבכה ואין מה לעשות

ההומניות שלנו הורגת אותנו.

אין פה אחד שחושב שאם נכנס בהם אז הם פתאום יגידו טוב אתם צודקים. סליחה טעינו בו נעשה פוס ונפסיק...

במדינה דמוקרטית כמו שלנו אין פיתרון וכנראה עם כל הצער שבדבר -ארגון טרור תמיד יהיה במצב עדיף על פני מדינה דמוקרטית כיוון שהוא לא חייב לציית לחוקים ומדינה כן. לכן הוא מגיב מהר ויכול לעשות מה שבא לו.

אם אנחנו היינו יכולים לעשות מה שבא לנו היינו מחסלים שם איזה 100000 איש ביומיים וזהו היה שקט להרבה שנים.

אם היינו חיים במדינה כמו רוסיה או סין אז היה פיתרון מהיר מאוד.... פשוט היו טובחים מאה מאתיים אלף וזהו. שם זה לא יקרה אני מבטיח לכם.

אפילו לדעתי במעצמה דמוקרטית זה לא יקרה (כי ארה"ב לא הייתה עושה חשבון ומפציצה עם פצצות הרסניות).

פה אין אפשרות לעשות את זה.

אז סליחה אשקלון סליחה שדרות וסליחה מכל הישובים שבדרך.. זו האמת הכואבת וזו המציאות. וזה לא ישתנה כל עוד אנחנו דמוקרטים

לצערי.

(גם אני עוד מעט בטווח הקאסמים..... )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבצע הגדול בעזה הוא רק עניין של זמן ,אני מקווה שצה"ל יבוא מוכן וערוך מכל הבחינות ,גם אם זה על חשבון עוד עיכוב בתחילתו.

חבר שאבא שלו חזר ממילואים טוען שמתוכנן עוד איזה חודש גדול בעזה (או איך שהוא אומר "הכי גדול ב 7 השנים האחרונות"), שגם יפצל את רפיח משאר הרצועה. גם אמר שמתכוונים להישאר שם די הרבה זמן...

מצד שני הוא אומר הרבה שטויות X:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק גולני יצאו משם התחילו לתפוס שם ביצים ולירות קסאמים חופשי...

וזה שאמר שהצבא יתחיל לעשות משהו, הצבא יכול למחוק את עזה תוך יומיים אם ירצה, אבל הממשלה המזדיינת הזאת היא הבעיה.

אם תהיה פעולה קרקעית אני מאמין שיחזירו את כולם, אבל תהיה מלחמה קשה שם... הייתי מעדיף שיעשו פעולה אווירית, אבל גם זה טוב לי.. העיקר לתת להם בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה אצלנו באשקלון שלא נופלים קאסמים אלא גראדים וגראד זה כבר רקטה ומשהו יותר מסיבי מהקאסם המאולתר, הנזק שלו אפילו יותר גדול

הבעיה של המדינה שבדיוק מזה היא מפחדת והיא מודעת לזה שאם הם (הממשלה) לא יעשו כלום בנידון זה יהיה יותר גרוע ויתקדם צפונה, עוד דבר שמאוד מלחיץ את הממשלה שלנו לגבי אשקלון זה שאין מיגון כלל בעיר בגלל המצב הנ"ל לא נשארה להם הרבה בררה אלא להפעיל את "צבע אדום" (דבר שאני לא בעד כרגע).

לגבי הצבא שיכנס לעזה - כבר אמרו פה אנחנו הומניטריים מידי דופקים חשבון לדעת הקהל העולמית יותר מידי, רק בן גוריון לא דפק חשבון להם (וכך הקים את המדינה) אין מה לעשות רק לקוות שיהיה טוב ולא יהיו נפגעים אצלנו באשקלון

חבר שאבא שלו חזר ממילואים טוען שמתוכנן עוד איזה חודש גדול בעזה (או איך שהוא אומר "הכי גדול ב 7 השנים האחרונות"), שגם יפצל את רפיח משאר הרצועה. גם אמר שמתכוונים להישאר שם די הרבה זמן...

מצד שני הוא אומר הרבה שטויות X:

גם אני שמעתי את זה אבל השאלה אם הם יכנסו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה שאמר שהצבא יתחיל לעשות משהו, הצבא יכול למחוק את עזה תוך יומיים אם ירצה, אבל הממשלה המזדיינת הזאת היא הבעיה.

אם תהיה פעולה קרקעית אני מאמין שיחזירו את כולם, אבל תהיה מלחמה קשה שם... הייתי מעדיף שיעשו פעולה אווירית, אבל גם זה טוב לי.. העיקר לתת להם בראש.

כן והצבא גם יכול להפיל פצצות אטום על כל העולם אם ירצה!!!!!!!

לדבר הכל בתאוריה לא מספיק, ומזל שאת הצבא שלנו לא מנהיגים פסיכופתים שאם בא להם הם עושים DELETE על איזה אזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל העניין הזה של הקסאמים כבר הפך למשהו בלתי נתפס. זה לא נתפס לחשוב על זה שחיי כל האנשים בשדרות כבר כמה חודשים סובבים סביב מתי יפול הקסאם הבא ומתי תישמע האזעקה הבאה.

ממשלה מפגרת. אני מקווה שהמבצע המדובר יספק את הסחורה ויתן לחמאס מכה כזאת שהם ישכחו איך קוראים לאמא שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל העניין הזה של הקסאמים כבר הפך למשהו בלתי נתפס. זה לא נתפס לחשוב על זה שחיי כל האנשים בשדרות כבר כמה חודשים סובבים סביב מתי יפול הקסאם הבא ומתי תישמע האזעקה הבאה.

ממשלה מפגרת. אני מקווה שהמבצע המדובר יספק את הסחורה ויתן לחמאס מכה כזאת שהם ישכחו איך קוראים לאמא שלהם.

כמה חודשים ?

תגיד איפה אתה חי זה כבר 7-8 שנים ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה חודשים ?

תגיד איפה אתה חי זה כבר 7-8 שנים ....

יופי חכם אני יודע שזה כבר שנים ככה, אני דיברתי על 40-50 קסאמים ביום, לא על אחד בחצי שנה.

אתם מסרבים לקלוט שלא יעזור אם הצבא יכנס ...

יש פה עניין קצת מעבר ליעזור או לא יעזור.

אתה לא יכול להיות מופגז מצד חבורה של חולירות בטענה שכל המדינה הזאת שלהם ולא לעשות כלום. יש לך מדינה, אתה נמצא בשטח שלך, תוקפים אותך - אתה תתקיף בחזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שצריך לשבת ולהסתכל - אני רק אומר שבכניסת הצבא לרצועה אנחנו משחקים לידים של החמאס- זה השטח שלהם

הם כבר הכינו לנו מטענים, הם מכירים אותו יותר טוב מאיתנו

ולמה לתת להם יתרון ?

זה מלחמה ואנחנו מוחקים את היתרון הכי גדול שלנו שהוא כוח אש ויעילות מבצעית בזה שאנחנו משחקים לידים שלהם

אני לא ממש חושב שזה הפיתרון

מצד שני אני גם לא ממש יודע מה אפשר לעשות נראה לי שאין יותר מדי מה לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אותו ברק שאמר בדיוק את אותם דברים לפני הנסיגה מלבנון.

כמה קטיושות וטילים ירו עלינו מאז?? 3 החטופים אומרים לך משהו? (הקודמים - מגזרת הר דב)

ולכל מי ששואל עד מתי ישובים יספגו פגיעות והמדינה לא תגיב - תחפשו ברשת (כנראה כי אתם צעירים מידי בשביל לזכור) כמה שנים ירו על קרית שמונה קטיושות והצפון ומה נעשה בפועל בשביל להפסיק את הירי.

התרוץ הזה לא רלוונטי.

בלבנון ישבנו בשטח כבוש של מדינה ריבונית (ולא איזה חבורת חלאות שהחליטו שזה שלהם), בשטח הרבה יותר גדול, במצב הרבה יותר מסובך.

תאכלס.... כנראה גבעתי (או שזה הנחל?) עוד לא התרגלו לאזור...

כן והצבא גם יכול להפיל פצצות אטום על כל העולם אם ירצה!!!!!!!

לדבר הכל בתאוריה לא מספיק, ומזל שאת הצבא שלנו לא מנהיגים פסיכופתים שאם בא להם הם עושים DELETE על איזה אזור

א. הצבא לא שולט על הנשק הגריני, אם יש לנו כזה בכלל

ב. נכון... הפסיכופאטים שלנו נהנים לראות איך עיר שלמה מתחילה לרוץ כמו נמלים ששפכו עליהם מים 50 פעמים ביום ברגע שיורים עליהם טיל... ממש בילוי לכל המשפחה...

אני לא אומר שצריך לשבת ולהסתכל - אני רק אומר שבכניסת הצבא לרצועה אנחנו משחקים לידים של החמאס- זה השטח שלהם

הם כבר הכינו לנו מטענים, הם מכירים אותו יותר טוב מאיתנו

ולמה לתת להם יתרון ?

זה מלחמה ואנחנו מוחקים את היתרון הכי גדול שלנו שהוא כוח אש ויעילות מבצעית בזה שאנחנו משחקים לידים שלהם

אני לא ממש חושב שזה הפיתרון

מצד שני אני גם לא ממש יודע מה אפשר לעשות נראה לי שאין יותר מדי מה לעשות

נו מה אתה חושב שבצבא לא יודעים את זה?

נראה לך שישלחו חבורה של ניגרים כדי לנקות את המטענים (כמו שהיו עושים בכל מיני מקומות...) ואז ישלחו חיילים?

תאמין לי שלפחות 99% מהמטענים שלהם לא יזכו לפגוע בחיילים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הנושא אתה וכל בני אזורך תהיו חזקים כל עם מאוחד נגד הצרה הזאת ואני מאמין בכל הלב שיהייה פתרון לזה בקרוב מאד.

הצבא צריך להכנס לעזה ופשוט להשמיד את כל מי שיקום נגדנו, פשוט למחוק אותם, הם חלאות אדם, חיות, אנשים רעים יותר גרועים מסוגדי שטן פשוט אנשים שלא מגיע להם לחיות.

כל עוד הם חיים יהיו הפגזות עלינו, ככה שיש לנו ברירה אחת - למחוק אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...