למה עם ישראל עושה דברים לפגוע בעצמו בדרכים עקיפות?!!! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה עם ישראל עושה דברים לפגוע בעצמו בדרכים עקיפות?!!!

look-GOD

Recommended Posts

זה נכון, אם רק צד אחד נלחם אז זה טבח. לפי מה שהסבירו לי אחת מהסיבות שקמה מדינת היתה כדי לוודא שאנו לא נלך שוב כצאן לטבח. אז אתה מתלונן שאנחנו מתנגדים לנסיונות שחיטה?

נראה שמי שתתכנן את זה היה מאוד "חכם" אחרת איך תסביר שהוא החליט לעשות את זה כאן?

זה בדיוק כמו לשים חתיכת בשר מול כריש רעב ולחשוב שהוא לא יוכל אותו ,בלתי אפשרי.

מי שהחליט שהמדינה תוקם במקום הזה ידע שזה מה שהולך לקרות וזה אכן קרה ואם הוא לא הבין את זה אז הוא היה פשוט מטומטם.

אפילו אחמדינגאד מבין שעדיף שישראל תיהיה באירופה או בקנדה.סוף סוף הוא אומר משהו טוב :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ושוב אני אומר לכול הילדים ואלו שזורקים סיסמאות לאוויר כמו שמאלני וכול החרטה הזה אני בכלל לא יגיב.

מישהו שמע אותי אומר את המילה שלום??

לא חשבתי.

אבל להגיד ללמד אותם לקח זה הדבר הכי מטומטם ששמעתי מאז כיתה ב.

אם ""תלמד אותם לקח אז הם בטח יגידו וואו הם יהרגו לנו מלא אנשים בואו לא נתקיף אותם"" נכון וואו אתה כול כך צודק איזה ""חכם"" אתה.[br]פורסם בתאריך: 28.02.2008 בשעה 14:41:10

ברור שכן זה נקרא הגנה עצמית!

אבל מדינת היא תחת איום חיסול או פגיעה מידי (לפחות לא מהפלסטינאים) . למרות שאני בטוח שאתם מרגישים שכן.

אם אתה רוצה אנלוגיה לשדעתי יותר מתאימה זה כמו הסרטי גנגסטרים שהרגו לך מישהו אז (לא כהגנה) אתה הולך ורוצח להם את המשפחה כדי שלא "יתעסקו איתך" או כמו שחברי אמרו כדי "שילמדו לקח" (זה היה מצחיק אם זה לא היה כול כך עצוב).

תראה, אני יודע מהשו פשוט, אם כל האויבים שלי ימותו אז הם לא יוכלו להרוג אותי. אני רק רוצה להגיע למצב שאני מחסל כל מי שקשור לטרור (לא רק את המנהיגים, כולם). ואז אני מוכן להתחייב לך שיהיה אפילו שלום (אחרי כמה זמן, לוקח זמן להתגבר על העלבון שהצד שלך הפסיד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער Pika007 אבל אמרתה ""אם יש תינוקות בני 5 חודש במשרדי ממשלה לא מפוצצים אותם"

תסלח לי, שמחבל מתאבד עולה לאוטובוס, הוא בוחל בקורבנותיו? אני בספק."

לפי דעתי הבאתה אנלוגיה שאם מחבל לא בוחל באמצעים אז גם אנחנו לא צריכים. לא? ???

התקיפות זה בגלל שאין הרבה ברירה

אם לא תתקוף הם רק יתחזקו יותר

כי ככה ארגונים כאלו פועלים

ואני שמח שנהרגו להם 20 ביומים

אולי יום אחד הם יעשו חשבון ויבינו שהקאסמים לא עוזרים להם למטרות שלהם בכלל

אני רוצה שתרים לי צלצול כש"הם יעשו חשבון ויבינו שהקאסמים לא עוזרים להם למטרות שלהם בכלל " כי אז אני יחזור לארץ.

הענין הוא מאוד פשוט , זה שהעולם מתערב ומחטיב את החוקים ,רק מפריע להתנהלות הטבעית .

"החזק שורד" , אני בטוח שאם הממשלה לא הייתה קפופה להחלטות העולם , הייתה פה מלחמה , מלחמה קשה עם כל הכוח שיש לנו וכל הכוח שיש להם , אנשים ימותו ,מה לעשות עדיף שיותר אנשים ימותו במכה אחת , מאשר למשוך את זה דורות דורות .

אחרי המלחמה החזק ינצח ודור חדש יוולד למדינה בטוחה יותר וחזקה יותר .ערבית או יהודית , הכל תלוי במי יותר חזק .

עם כל החרטא על זה שאנחנו מפותחים יותר יותר חכמים יותר בלה בלה , אנחנו חיות , וחיות נלחמות על החיים , בשבילנו חיים זאת אדמה וכסף.

אז אני אומר יאללה שיכנסו בנו בכל הכוח , ואנחנו נראה להם מה אנחנו יכולים (אם אנחנו יכולים) . ונסיים את הסיפור .

אם ארצות אחרות רוצות להצטרף לבלאגן בבקשה .לחמנו נגד הרבה ארצות במקביל , מי אמר שלא נוכל לעשות את זה שוב .

איפשהו עצוב להגיד אבל אולי עדיף שזה היה נכון. לפחות היינו מסיימים את המשחקים ב""שטויות"".

אבל אני לא חושב שיש לנו את הכוח שוב להתמודד נגד כמה ארצות במקביל שוב, אחרי מה שראינו שקרה לצבא שלנו בלבנון. אז אולי עדיף שלא. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי עדיך שאתה תעבור לגור באירופה או בקנדה ...

מדינת קמה בארץ כי זאת ארץ אבותינו והארץ שהובטחה לאברהם בתנך

אפילו אחמדינגאד מבין שעדיף שישראל תיהיה באירופה או בקנדה.סוף סוף הוא אומר משהו טוב :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער Pika007 אבל אמרתה ""אם יש תינוקות בני 5 חודש במשרדי ממשלה לא מפוצצים אותם"

תסלח לי, שמחבל מתאבד עולה לאוטובוס, הוא בוחל בקורבנותיו? אני בספק."

לפי דעתי הבאתה אנלוגיה שאם מחבל לא בוחל באמצעים אז גם אנחנו לא צריכים. לא?

הבנת הנקרא, הוא כתב לא מפוצצים אותם לכן אנחנו לא כמוהם וזאת הנקודה שהוא ניסה להעביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק הכותרת לא מתאימה כי כתבתי אותה כשהייתי ממש עצבני על הטיפשות שראיתי ב Ynet

איך אני משנה את הכותרת?[br]פורסם בתאריך: 28.02.2008 בשעה 15:17:47

אני כתבתי "אם יש תינוקות בני 5 חודש במשרדי ממשלה לא מפוצצים אותם"

הוא ענה

"תסלח לי, שמחבל מתאבד עולה לאוטובוס, הוא בוחל בקורבנותיו? אני בספק"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתה רואה שהתייחסתי לזמן שהשטח הזה נקרא ככה? פשוט לפני מדינת הייתה פלסטינה ולא ארץ .

היה עוד משפט קטן שרשמתי בסוף. הפלשתינאים הם יהודים. שבטי הנוודים שנדדו לפה מפעם לפעם אין להם זכות להקרא פלשתינאים ואין להם זכות על האדמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, זה לא הגנה עצמית, זה מה שנקרא "לא תעמוד על דם רעיך"

זו כן הגנה עצמית לפחות ככה זה על פי חוק במדינות בהם לאזרחים מותר להגן על עצמם בפני תוקפים,שודדים ורוצחים בניגוד לישראל כמובן שפה אתה צריך בזמן ששודדים אותך/הורגים אותך להתקשר למשטרה ואז להמית באזור ה3 שעות אז שאיזו ניידת תגיע אליך עם 2 שוטרים שכל אחד בגודל אוטבוס ממוצע מרוב הדונאט...סליחה מרוב הפיטות שהוא אוכל ,אבל אז כבר תיהיה מת/נשדד והשוטרים במקרה הטוב יכתבו דוח ויעזבו את הזירה.

החקיקה בישראל פשוט זוועה :pissed:

היה עוד משפט קטן שרשמתי בסוף. הפלשתינאים הם יהודים. שבטי הנוודים שנדדו לפה מפעם לפעם אין להם זכות להקרא פלשתינאים ואין להם זכות על האדמה.

כתבת ,אפשר לכתוב הרבה אבל זה משהו שלא מגובה בעובדות. פלסטינאים הם אלו שגרו בפלסטינה ובאותם ימים דווקא הרוב היה לא יהודי. זכות לאדמה שלהם יש להם ועוד איך כמו שאמרתי בדיוק כמו לניצולי השואה שגורשו/ברחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שמי שתתכנן את זה היה מאוד "חכם" אחרת איך תסביר שהוא החליט לעשות את זה כאן?

זה בדיוק כמו לשים חתיכת בשר מול כריש רעב ולחשוב שהוא לא יוכל אותו ,בלתי אפשרי.

מי שהחליט שהמדינה תוקם במקום הזה ידע שזה מה שהולך לקרות וזה אכן קרה ואם הוא לא הבין את זה אז הוא היה פשוט מטומטם.

באמת אין לך שום הבנה של העם והמסורת היהודית או שאתה מעמיד פנים לשם הוויכוח?[br]פורסם בתאריך: 28.02.2008 בשעה 15:25:30

זו כן הגנה עצמית

כתבת ,אפשר לכתוב הרבה אבל זה משהו שלא מגובה בעובדות. פלסטינאים הם אלו שגרו בפלסטינה ובאותם ימים דווקא הרוב היה לא יהודי. זכות לאדמה שלהם יש להם ועוד איך כמו שאמרתי בדיוק כמו לניצולי השואה שגורשו/ברחו.

הגנה עצמית זה כשמישהו מתקיף אותך, בדוגמה שלי התקיפו מישהו אחר.

החקיקה בישראל טובה, פשוט בתי המשפט לא מממשים את החוק הקיים ויוצרים אנארכיה.

מה זה אותם ימים? אתה מוכן לפרט מאיזה שנה עד איזה שנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מאיפה השגת את המידע שלך אבל לניצולי השואה לא הייתה ולא תהיה שום זכות על שום אדמה והפיצוי שניתן להם הוא בעיקר על נזק לרכוש\נזק נפשי ואבדות בנפש, בשום מקום לא מדובר על אדמה.

ובקשר לזכות לאדמה לדעתי ממש אבל ממש אין להם שום זכות על האדמה לאחר שאנחנו קנינו מהם אדמות על מנת להקים את מדינת , שהוכרה על ידי האו"ם ואז באותו ערב ממש כל ארצות ערב פתחו עלינו במלחמת חורמה.

ואחרי שהן הפסידו במלחמה והגבול בוסס פחות או יותר הם לא ניסו להגיע איתנו להסכמה אלא נשארו אוינות כלפינו עם רצון אז ללחימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רעיון לפרוייקט "שלום" חדש - שולחים קבוצות שמאלנים לגור עם ערבים, והם לא חוזרים.

שילמדו בדרך הקשה עם מי הם מנסים לעשות שלום :s07:

אם 1000 של חיות אדם ערבים לא יעזרו לכם להבין, אולי באמת כדאי שתחיו את זה, אולי אז תבינו.

הוצאות להורג \ סכילות \ השחתת גופות \ הכאת נשים \ תלייה (והרשימה ממשיכה..) כל זה מול עיני הילדים.

זה חלק מהתנהגות המקובלת בחברה\חוק שלהם. שלא נדבר על הדת שלהם - שחיטת יהודים זאת מצווה

התורה שלהם אומרת במפורש - להרוג כל אדם שלא מאמין במה שהם מאמינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקשר להצעה השנייה שלך אני לא חושב שהפגזה של שכונות מגורים, גם עם התראה, תראה טוב בCNN או אל ג'אזירה.

ואין מה לעשות דעה עולמית כן משנה, לצערנו הרב.

המילה "דאחיה" אומרת לך משהו? מלחמת לבנון ה-2? הכל עניין של יחסי ציבור.

נכון, אפשר לשפר את ההסברה של בכמה דרגות. אבל זה לא אומר שלא צריך לעשות את מה שצריך, במקביל להסברה טובה (אבל לא בלי).

צריך פשוט להכין את העולם לזה (יכול להיות שזה מה שאולמרט עשה במסע שלו בחו"ל - אני מקווה שכן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רעיון לפרוייקט "שלום" חדש - שולחים קבוצות שמאלנים לגור עם ערבים, והם לא חוזרים.

שילמדו בדרך הקשה עם מי הם מנסים לעשות שלום :s07:

אם 1000 של חיות אדם ערבים לא יעזרו לכם להבין, אולי באמת כדאי שתחיו את זה, אולי אז תבינו.

הוצאות להורג \ סכילות \ השחתת גופות \ הכאת נשים \ תלייה (והרשימה ממשיכה..) כל זה מול עיני הילדים.

זה חלק מהתנהגות המקובלת בחברה\חוק שלהם. שלא נדבר על הדת שלהם - שחיטת יהודים זאת מצווה

התורה שלהם אומרת במפורש - להרוג כל אדם שלא מאמין במה שהם מאמינים.

התגובה הזאת היא פשוט גזענות לשמה, אתה ממש לא יותר טוב מהם אם אלו הדעות שלך.

כן יש ביניהם רוצחים וחולי נפש ביחס הרבה יותר גבוה מאשר אצלנו אבל זה לא אומר שכולם כאלה וזה גם לא אומר שהם נולדו ככה.

אף אחד פה לא מבין שהם לא גדלו בסביבה "חינוכית" כמו שלנו הם גדלו בסבל ובידע(שההורים שלהם הקנו להם) שאנחנו השטן.

התורה שלהם לא אומרת שום דבר כזה, כמו ששלנו לא אומרת שאסור לך לשחק בplaystation שלך בשבת, זה הכל פרשנות של רבנים אצלנו ואיזשהו פנאט דתי אצלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...