לא מצליח להפעיל מחדש את המחשב, כותב לי שעה "שומר את ההגדרות שלך". - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להפעיל מחדש את המחשב, כותב לי שעה "שומר את ההגדרות שלך".

Nokami

Recommended Posts

אני דואג לסגור את כל התוכנות והיישומים לפני שאני מפעיל מחדש את המחשב. וזה פשוט תקוע, לא מצליח למצוא פתרון לזה. מלא זמן כותב "שומר את ההגדרות שלך.." ולא מצליח להגיע ל"מערכת מבצעת כיבוי...".

אני חייב ללחוץ ריסט במחשב כל פעם מחדש.

אין לי ווירוסים ולא כלום. המחשב נקי. איך אני פותר את זה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, אני דואג לפני שאני מפעיל מחדש את המחשב להעיף את כל היישומים ידנית דרך המנהל משימות ככה שכלום נשאר שם..

גבר תהליך לא יישום ..

תהליך שלא תראה על הסרגל כלים של תמצא ב- TASK MANAGER תחפש לפי איזה תהליך תופס הכי הרבה CPU ונסה לאתר את הבעיה עלפי כך ..

בכל אופן אם לא עוזר תנסה להיכנס בסייף מוד (שזה אמור לעבוד ) ולעשות ריסטרט ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות שלי, סליחה

התכוונתי אכן לתהליכים , לא ביישומים.. הכל משם אני מוציא שעל החשבון שלי, אפילו ניסיתי כאלה שבSYSTEM ו- LOACL SERVICE ..

זה לא עוזר.

ואין שום דבר שלוקח כל כך הרבה אחוזים מהסיפיו באותו רגע. אני דואג שהכל יהיה נקי שם.

אממ, ומה הרעיון להיכנס לסייפמוד ולבצע ריסטארט? זה לשם בדיקה מסוימת? או לראות אם גם שם זה ככה?.

כי אני רוצה לפתור את הבעיה כאן ולא עשיתי כלום למעשה אם אני מרסטט ידני ונכנס לסייפמוד ושם שוב עושה ריסט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

אממ, טוב, זה לא עזר.. סבלתי את זה עד עכשיו , כמעט חודש.

למעשה כשאני עושה הפעלה מחדש, אז המחשב די תקוע , ואז הוא מנסה לסיים תהליך לוסואל קונקטשיין(Local Connection) או משהו כזה, אני מאמין שזה קשור לאינטרנט, וגם שאני עושה לו שיסגור מהר/מחכה שיסגור, זה עדיין לא מצליח להפעיל מחדש את המחשב ונתקע במערכת שזה שומר את ההגדרות ואני חייב ללחוץ ידנית ריסט.

העניין הוא גם שנגיד האינטרנט מחובר כמה שעות /ימים רצוף, ואני עושה לו התנתק אחרי שהעפתי את כל היישומים הרצים שקשורים לאינטרנט, אז אין , גם אז הוא נתקע ולא מצליח להתנתק מחדש אז אני עושה לו הפעלה מחדש אבל שם זה נתקע ושוב פעם ריסט ידנית. ממש מעצבן.

איך אני פותר את זה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...