לאן אני מחבר את הסנטר? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאן אני מחבר את הסנטר?

waizman

Recommended Posts

עוד מימי עידן הקירח אף פעם לא היתחבר ישירות לכרטיס קול, אלא אם כן יש לו מגבר פנימי,

האם לסנטר שלך יש מגבר פנימי ? (אני שואל כי לא חושב שניתקלתי בסנטר בודד עם הגברה פנימית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגביר אותו.

יש לך שתי דרכים- לקנות מעגל הגברה (שכחתי את שמו, זה צ'יפ פשוט) ולהכניס אותו לתוף הרמקול נגיד ולחבר לו חשמל וזה כבר יגביר אותו

או לחבר אותו למגבר אמיתי.

מעגל הגברה כזה אמור להיות די זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יש לך ? לפי המפרט אני רואה שרק זוג קידמיים , לא יעזור לך ממש סנטר בלי סראונד , וסנטר גם כמעט לא פעיל בסאונד של משחקים לצערינו , אלא רק בסרטים , אז חבל לך לשבור את הראש בייחוד אם גם אין לך סראונד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רסיבר לא בא בחשבון, אין לי כסף לזה וגם לא צורך ממשי.

סרטים אני רואה בטלוויזיה שמחוברת לי למחשב והיא בכלל בחדר אחר ככה שהרמקולים לא מתפקדים כמערכת .

אני רק רוצה את זה למשחקים ולמוזיקה בעיקר....

סקורפיון, דגם מדוייק + שירטוט יעזרו לי מאוד...

נ.ב.

אם אי אפשר לחבר סנטר ישירות לכרטיס קול אז למה יש ב SPDIF חיבור רגיל לסנטר או סאב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רסיבר לא בא בחשבון, אין לי כסף לזה וגם לא צורך ממשי.

סרטים אני רואה בטלוויזיה שמחוברת לי למחשב והיא בכלל בחדר אחר ככה שהרמקולים לא מתפקדים כמערכת קולנוע.

אני רק רוצה את זה למשחקים ולמוזיקה בעיקר....

סקורפיון, דגם מדוייק + שירטוט יעזרו לי מאוד...

נ.ב.

אם אי אפשר לחבר סנטר ישירות לכרטיס קול אז למה יש ב SPDIF חיבור רגיל לסנטר או סאב ?

1)משחקים כמעט לא משתמשים בסנטר , וזה בטח לא שווה הרבה כשאין סראונד.

2) וסנטר זה כמו שני מגנטים עם קטבים דומים שדוחים אחד את השני , ממש לא הולך עם סנטר (הוקלט בסטיראו - מושמע בסטיראו).

2.5) אולי כדאי שאסביר לך למה בדיוק נוצר הסנטר - סנטר נועד להדגיש בעיקר דיאלוגים ואפקטים שונים של סרטים (פיצוצים וכו) שהם לא כיוונים (מבחינה היקפית), ולתת תחושה טובה יותר לסאונד הנ"ל כסאונד שמגיע מכיוון הטלווזיה (מסך) - לא משנה איפה תשב יחסית לטלווזיה.

3)אין בSPDIF חיבור לסנטר או סאב , אלא - אפשר להגדיר את היציאה הזאת כ1)SPDIF במצב דיגיטלי או 2)סנטר וסאב במצב אנלוגי , אבל זאת רק יציאה שמוציאה למגבר או לרמקול שכולל הגברה (כמו כל הרמקולים למחשב) , והיא בדיוק כמו היציאות לרמקולים הקידמיים או האחוריים, ואין מה לנסות להתעקש - רמקול גולמי לא יכול להתחבר לכרטיס קול כמו שאי אפשר לטוס לירח עם אוטו , כרטיס הקול רק מוציא שנועד להגיע למגבר כלשהו , וכמו שאתה לא יכול לחבר רגיל לדיסקמן , ככה גם אי אפשר לכרטיס קול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...