ADSL או כבלים????? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ADSL או כבלים?????

KamaL

Recommended Posts

שלום חברה....

אני חדש בפורום הזה, ומייד הבחנתי שהמון אנשים פה מחוברים לאינטרנט מהיר: ADSL או כבלים (ניסוי)ץ..

לצערי הרב לא הצלחתי להתחבר לאף אחד מהם... בקשר לכבלים, ממש לא הצלחתי, אולע כי אני גר בפריפריה.... לגבי ADSL, ממש אי אפשר להתחבר כאן... זה חבל, כי אני יכול להתחבר ל ADSL דרך הטכניון, ובכך ADSL יוצא זול מאד!! רק 100ש"ח לחודש...

טוב, מה לעשות.... זה המצב פה.... אני מקווה שהמצב ישתנה בעת כניסת הכבלים ל "תחרות", ואניי לא בטוח שתחול התפתחות כלשהי לגבי האינטרנט בישראל...

לא נורא.... אך יש לי שאלה לאלה המחוברים ל ADSL או ל כבלים:

נו חברה, איך החיבורים האלו?? האם הם ממש "מהירים"?? כמה KB אתם מצליחים ךהוריד בשניה???

נוסף לכך, נכון לעכשיון, מי יותר טוב: כבלים או ADSL??? שמעתי המון תלונות לגבי איטיות חיבור ה ADSL, ומה עם הכבלים???

אני מקווה שתענו על שאלות אלה, כדי אוכל לבחור בסוף, כמובן אפ יתאפשר לי!!!

יאללה... ביי!!

:hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכבלים כרגע הגבילו את הרוחב פס (לרוב האנשים אתה מכיר את אלה עם הקומבינות..) לכ 90 kb זה מאוד מהר וזה די משתלם (כי זה חינם!)

בכל מקרה אי אפשר עוד להשוות כי הכבלים עוד לא נכנס לשוק הוא רק ניסיוני אז תצטרך לחכות עוד קצת.....

ד"א אני משתמש בכבלים וזה אחלה דבר (עם המודם האיכותי של מוטורולה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע על איזו איטיות מדברים פה ..

ה ADSL שלי עובד מצויין!!! מוריד מהר מרוב השרתים

יש לי אותו כבר חודשיים וחצי ואני מרוצה

נ.ב. אני בחבילה של החצי מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ADSL זה דבר חרא למשחקים כי הפינגים שלו גבועים

אני כבר מחכה עד שהכבלים יגיעו לשוק ואז סוף סוף אני יוכל לשחק נורמלי

וגם הUPSTREAM של הכבלים מהיר יותר והם יותר מהירים לאירופה ולארה''ב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבלים, בערוצי זהב. ספק - 012.

מהירות -350-700 קיי לשניה מרוב השרתים, גם מהארץ וגם מחו"ל.

למה לדבר שטויות?..... מעט מאוד אנשים לא מקבלים את המהירויות שציינת מאחר ולא הגבילו אותם.

הנושא הזה נטחן כבר יותר מדי פעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד ככה:

ADSL והכבלים אלו טכנולוגיות שבאופן מעשי (KB לשניה) מאוד דומות. זה שלADSL יש פינגים נמוכים והכל זה בגלל ההגבלה של בזק. רק שאם אתה רוצה לגלוש יותר מהיר, אתה צריך להתחבר לחבילה הכי מהירה שלהם שזה 420 ש"ח לחודש (ולחשוב שזה בערך (אם לא יותר) מה שאנשים גולשים בחו"ל במחיר שהוא בערך שמינית מזה אם לא פחות). ועכשיו גם הכבלים עשו הגבלה, תבין שאין טכנולוגיה יותר מהירה, זה הכל תלוי בהגבלה של החברות. וגם הכבלים כבר עשו הגבלה גם לניסוי שלהם... אבל ADSL לפי התחזיות (eנט מגזין) תיהיה השולטת בישראל בגלל שלכבלים יש חיסרון בולט: אם אתה גר בבניין ועוד דייר בבניין מחובר לאינטרנט בכבלים, אם תגלשו באותו זמן, המהירות של כל אחד מכם תרד לחצי (אתה בעצם מתחלק עם כל הבניין שלך). ובשכונות זה אם עוד דייר בשכונה שלך יתחבר. ובגלל זה אם בכבלים יהיה נפוץ מאוד אנשים יתחילו לגלוש איטי ויעברו לADSL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך לחכות לכבלים אם חיכית עד עכשיו עם מודם 56k אז אני מאמין שתוכל להמשיך לחכות בסבלנות...

אני לא מדבר מנקודת מבט שלי כי לי יש כבלים אבל זה מה שאני הייתי עושה אם לא היה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו אם הכבלים ירצו מחיר לא נורמלי ועוד ספק שירות והמהירות לא תהיה משהו אני עובד לadsl כי יש לי קומבינות יש לי חופשי חודשי ב10 דולר לחודש......... זה ספק שירות ואני אקח חבילה של 1.5 אבל קום אני אחכה איזה חודש לראות אם הכבלים באמת טוב אז אני נשאר איתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחקו את החיוך...... טוב נו, ציפינו לזה :'(

http://computers.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=item&path=4&id=177744

פחחחחחחחח זה הרי ברור.. מי שחושב שהכבלים פחות מונופול מבזק או בעלי שאיפה יותר גדולה להעניק שירות ללקוח, טועה בגדול ! >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחקו את החיוך...... טוב נו, ציפינו לזה :'(

http://computers.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=item&path=4&id=177744

פחחחחחחחח זה הרי ברור.. מי שחושב שהכבלים פחות מונופול מבזק או בעלי שאיפה יותר גדולה להעניק שירות ללקוח, טועה בגדול ! >:(

שימשיכו ככה!! :jump: :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...