מודינג לכרטיס XFI ואודיג'י - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מודינג לכרטיס XFI ואודיג'י

crazydiamond

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני רוצה לבצע לכרטיס XFI להחליף לו את ה OPAMP של יציאת הסטריאו לדגם החדיש יותר של NATIONAL SEMICONDUCTORS הבעיה שלי היא אחרת שהכרטיס לא ממש עובד טוב אז אני לא מאמין שהשדרוגון הזה יעזור במשהו.

אך מכיוון שיש לי 2 רכיבים של ה OPAMP הזה רציתי לשאול אם אני אבצע את השדרוג גם לכרטיס אודיג'י 2 הנוכחי שלי האם זה ישפר גם לו את איכות הסאונד?

מכיוון שלשני הכרטיסים יש את אותו OPAMP מקורי, אז אני משער שאם הוא משפר את ה XFI הוא ישפר גם את האודיג'י.

הדגם של ה OPAMP החדש הוא 4562MA

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 דברים...

גם אני מתכנן על המוד הרבה זמן ואין אפשרות להשיג את הקבל הדרוש והOPAMP בארץ...

הכל צריך להזמין מחול...

את הOPAMP אפשר להזמין בכיף בחינם (רק לשלם על משלוח 18 דולר) אתה יכול להזמין עד 5...

את הקבל צריך כבר לשלם עליו ולהזמין מחול...

השאלה אם יש לך כרטיס בינלאומי בשביל ההזמנות האלו או מישהו בחול שאתה מכיר שיכול לבצע עבורך את הרכישה ולשלוח לך את זה לארץ...

וקראתי כבר על 2 אנשים שעשו את המוד לאדיג'י (אני מאמין שראית את הת'ארד בן ה150 ומשהו עמודים בפורום ההוא של זה ש"חשב" על המוד הזה) והאיכות אכן השתפרה להם...

הבעיה העיקרית שלי כרגע זה איך להביא את החלקים לארץ כי אין לי כרטיס בינלאומי ולא מישהו בחו"ל לצערי...בכל אופן בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך כרטיס בין-לאומי. כל כרטיס שהוא לא ישראכרט יעבוד. מה שכן, דבר עם IlyaN בנוגע לשבבים. הוא עשה את המוד. יכול להיות שיש לו אחד אקסטרה ויוכל לתת לך בתמורה לסכום סימלי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי X-FI מהסדרה של פטליטי

אני לא כזה מומחה לענייני , אבל בהחלט אני אשמח לשיפור בכרטיס ובאיכות

מה המוד הזה אמור לעשות ולשפר ?

אם מדובר בעניינים של הזמנה של אי אילו דברים מחו"ל אני מתעסק בדברים האלה לא מעט , ואני יכול לעזור בעניין בשמחה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי X-FI מהסדרה של פטליטי

אני לא כזה מומחה לענייני , אבל בהחלט אני אשמח לשיפור בכרטיס ובאיכות

מה המוד הזה אמור לעשות ולשפר ?

אם מדובר בעניינים של הזמנה של אי אילו דברים מחו"ל אני מתעסק בדברים האלה לא מעט , ואני יכול לעזור בעניין בשמחה ...

הרעיון הוא להחליף את הקבל הפשוט לקבל איכותי יותר במעגל אספקת הכח...ולשנות את הOPAMP-ים ביציאות בסך הכל ישנם 3-4 (לא זוכר בדיוק) OPAMP-ים ...

המהדרין יוסיפו גם שכבת מגן נגד קרינה אלקטרומגנטית שנמצאת די הרבה במחשב....

דרך אגב המידה ותזמין חלקים שכאלו אני ישמח להיכנס איתך הזמנה ולשלם לך את המחיר שלהם במזומן ואקסטרה על הטירחה שכרוכה בכך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש 4. אחד לכל זוג ערוצים. אבל מספיק להחליף את של הקדמיים בשביל סטריאו רק.

ד"א, לצערנו הרב הזמנת מוצרים לארץ נהיית הרבה יותר יקרה. הדואר כבר לא מאפשר לשחרר חבילות חינם מהמכס. מה שאומר שנצטרך לשלם משהו כמו 35 שקלים טרחה מינימום. אם החבילה עוד מתעכבת במכס צריך לשלם 110 שקלים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כבר ניסיון מר ולא מועט עם הדואר האלה ... אז תסמכו עלי בנקודה הזאת כשאני אומר ... אני מכיר את התהליך ומכיר את הדרך להתנהל איתם

ובד"כ אם אני משלם אז אני לא משלם יותר מידי - וזה על מוצרים רציניים כמו שאני מייבא

בכל אופן לעניינינו ... אני מוכן לעשות את ההזמנה לחלקים הדרושים בשביל מי שירצה לעשות לעצמו את המוד המדובר וכמובן חלקים בשביל לעשות את המוד גם לכרטיס שלי ...

אני לא רוצה תמורה כלשהיא עבור השירות , רק שאם אתה עושה לעצמך את המוד, אז תעשה אותו גם בשבילי כי אני ממש לא בקטע של הלחמות וקבלים :)

דבר נוסף ... הייתי מעוניין באיזה צורה כלשהיא להעביר את היציאה האופטית של הכרטיס (רק מקדימה בפאנל ... ) לאחורה , יש איזה "בראקט" עם יציאה אופטית שיכול להתחבר לכרטיס ?

טל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני אשלב את ה OPAMP בכרטיס אודיג'י אני אקבל את אותה איכות כמו ב XFI עם אותו OPAMP חדיש או שיש עוד פרמטרים נוספים שישפיעו על האיכות?

ובנוסף השאלה הכי חשובה שלי שלא קיבלתי עליה תשובה בשום מקום היא האם החלפת הקבל שאחראי על אספקת הכח תפתור לי את הבעיה שהכרטיס לא מוכן לאתחל. (CODE 10: DEVICE CANNOT START).

וקראתי כבר על 2 אנשים שעשו את המוד לאדיג'י (אני מאמין שראית את הת'ארד בן ה150 ומשהו עמודים בפורום ההוא של זה ש"חשב" על המוד הזה) והאיכות אכן השתפרה להם...

יש לך אולי את הקישור לשרשור הזה? הייתי רוצה מאוד לעיין בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לדרישה,

יש ברשותי X-Fi platinum ומאוד הייתי רוצה לשדרג אותו.

ביקרתי בפורומים שונים (חיפוש קצר בגוגל) וראיתי שיש צורך בקבל חדש ובשבבים. הבעיה שלי היא לא להשיג את השבבים (אנטולי כבר פירסם איך ניתן להשיג אותם).

*היא כל סיפור ההלחמות.

ניסיתי לברר עם אח שלי שיש לו קצת ניסיון בהלחמות ואלקטרוניקה והוא אמר לי שזה מעבר ליכולותיו ולכן החלטתי לוותר (חבל על הכרטיס)

אם יש אנשים שיודעים, יכולים, מסוגלים ובכלל מעוניינים לבצע שירות זה(בתשלום כמובן) אני אשמח להצטרף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקבל לא יפתור לך את הבעיות לדעתי.

האם אני יכול לבדוק את הכרטיס בעזרת כלי מדידה אלקטרוניים כלשהם ולעלות על הבעיה? אני מאוד רוצה לתקן אותו.

מעבר לזה, איכות זהה לא תקבל מהאודיג'י. יש גם תלות בשבב ההמרה, בתכנון המעגל, במעבד הקול (שבאודיג'י בעייתי יותר).

אז המוד הוא לא רלוונטי לאודיג'י או שהוא ישפר גם אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם התמיכה של קריאייטיב ולצערי הרב מכיוון שהכרטיס לא באחריות אז הם לא יכולים/רוצים לעזור לי יותר מידי (ניסו לשכנע אותי לרכוש כרטיס חדש), יש לי קשרים עם מישהו שיש לו מח' אלקטרוניקה בעבודה ויש שם חברה שיכולים לבדוק את הכרטיס, אך השאלה היא האם ציוד כזה מספק לבדוק משהו מורכב יחסית כמו כרטיס קול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...