מסך לעריכה גרפית - רצוי משטח עבודה גדול - עד איזור ה-2000 ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך לעריכה גרפית - רצוי משטח עבודה גדול - עד איזור ה-2000 ש"ח

biodome

Recommended Posts

היי Guys.. ;)

ידידה שלי עורכת גרפית בפוטושופ במקצועה מתכננת על מחשב חדש.

ה-24" הם מעבר להשגתה, והשאלה היא על מה ללכת.

אם בוחרים ב-19" איכותי כמו ה-VP930 או הסמסונג, אז מתפשרים על גודל המשטח עבודה הנרחב, שמאוד יעזור לה.

אם הולכים על 22" כמו ה- מהביקורת אז מתפשרים על זווית צפיה ודיוק הצבעים.

באשר ל-20" רחב איכותי, יש עוד משהו מלבד הדל עם פאנל איכותי? הדל עדיין במלאי בכלל?

כרגע היא עובדת נראה לי על 17 עם פאנל TN והיא מסתדרת... (אני זוכר שבהתחלה היא היתה בשוק מהשינוי של הצבעים בהתאם לזווית אבל היא התרגלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

22" הוא בכלל לא אופציה כי כולם TN בתקציב שהוגדר. מסך בעל ערך טוב של תמורה בתוספת מחיר קטנה הוא ה- 2007FP לא רחב המציע שטח עבודה גדול יותר מ-19" רגיל ומ-20" רחב. רצוי מאוד להשיגו בגירסת פאנל S- (אות L אחרונה במספר הסידורי במדבקה מאחורי המסך). אם רואים שהוא עם פאנל S-PVA ההעדפה שלי היא לקחת על פניו 971P עם רפרודוקציית צבע מדוייקת יותר מהקופסא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רק היה נדמה לי שדל כבר לא ממש זמינים? סבבה :)

אם היא גם צופה בסרטים וסדרות מדי פעם עדיף ללכת על הגרסה הרחבה בעצם. טוב כבר לשיקולה.

מי המשווק הרישמי ומה אמורה להיות אחריות הפיקסלים על על ה-DELL?

רולטת הפאנלים היא קצת בעייתית, הרי החנויות לא מחזיקות את המסך במלאי (לפחות לא איפה שנקנה בטח), ועושות הזמנה מיוחדת.

חשבתי אולי גם להציע לה ללכת על ה-VP930 וכשהיא תהיה מוכנה אולי לרכוש מסך 20" רחב זול ב-1300 ש"ח, בשביל השטח עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם מוצאים חנות, שמתחייבת שלא להכריח לרכוש 2007FP עם S-PVA, כדאי לנסות. אמנם ב-S-PVA שלו יש שטח עבודה גדול ובגירסה זו הוא מצויין למי שרוצה לעבוד על יישומים משרדיים ולצפות בסרטים, אך יש סיבות טובות, שבגינן הוא הועף מהסקירה ההשוואתית של 20" לגרפיקאים לאתר, לכן למי שעובד על גרפיקה חצי-מקצועית ה-2007FP עם S-PVA לא מומלץ.

משווקים רשמיים ניתן לראות כאן. האחריות שהללו נוקטים היא מ-6 פיקסלים שרופים ומעלה. חלק מהחנויות מוכנות להתגמש בנסותן למכור את המסך "הבעייתי" ללקוח שפיקסל שרוף לא משנה לו.

לדעתי זה מאוד מרגיז ש- נוקטת ברולטת פאנלים עם פער כזה באיכות דיוק צבע בין הפאנלים במחיר זהה, אבל אין מה לעשות אין לו מתחרים חוץ מיקר יותר ה-NEC 2090UXi שנמכר רק עם H- וה-NEC אפילו טוב יותר מגירסת S- של 2007FP לא רק מהיותו מדוייק למדי מהקופסא אלא בזכות מעברי צבע ליניאריים בסקלות הצבעים.

הייתי מציע שתבדקו גם עם איסטרוניקס האם הביאו שאריות מלאי יצרן של 200P7ES שייצורו הופסק. לא נראה לי סביר שזה נכון שיביאו שאריות יצרן, אבל לא יזיק לבדוק את זה.

971P יותר כדאי לגרפיקה מ-VP930 הוא מכוייל טוב יותר ממנו ללא רויית צבע כחול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...