לעזאזל אם מיקרוסופט-עכשיו נינטנדו חושבת ע�ל שרות מולטי בתשלום - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לעזאזל אם מיקרוסופט-עכשיו נינטנדו חושבת ע�ל שרות מולטי בתשלום

stone cold

Recommended Posts

זה 8 מיליון שיש למעלה מ18 מיליון 360

עדיין 10 מיליון לא מנוים

ובכלל ל360 יש הרבה משחקים שבלי אונליין הם עלובים

בWII המשחק אונלין הרציני היחיד כרגע זה SSBB

עכשיו זה כבר 10

http://www.gamehelper.com/newswire/2008/1/xbox-live-gold-subscriptions-rea

זה לא משנה יוצר מחצי מהאנשים שקנו 360 מוכנים לשלם 50 דולר בשנה תמורת השרות. כאן נגמרה התאוריה המפגרת שלך שאנשים לא יקנו WII בגלל התשלום הזה. הWII עולה יותר מהגרסאה הזולה של ה360, כמות משחקי הצד שלישי לWII זעומה, אין MP, ועדיין קונים אותו. עם ההייפ האידיוטי ומדד הנישה שהWII הגיע עליו מחר יכולה להתחיל למכור חרא נוזל בתוך קופסאות ועדיין אנשים יקנו אותו. heck למה לא לקנות קונסולה בשביל עוד טניס מריו, ואז טניס סוניק, אחרי זה טניס מריו נגד סוניק, ואז טניס זוגות מריו + סוניק...

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טניס סוניק מגיע לכל הקונסולות כולל ה360

אז תפסיק לבכות

ואחת הסיבות שהWII מכר ומוכר כל כך טוב זה בגלל המחיר שלו \של משחקים שלו\של ציוד עיקפי שלו

אם נינטנדו ילכו בגישה של שעל כל דבר קטן יהיה תשלום נוסף

המכירות בטח ירדו

אני מאוד מאוד מקווה שמדובר רק על תשלום למולטי במשחקים של EA וחברות בסגנון כמו במחשב

שזה איזה 2$ למשחק לחודש אם אני זוכר נכון

גם ככה מעניין אותי רק המולטי של SSBB וביפן הוא בחינם ככה שנראה מה יקרה במערב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נקווה שזה לא יהיה למריו קארט או סמאש...

אם זה יהיה ל animel crossing ודומים אז מילא...

אבל אני מאוכזב מאד...כי לאורך כל השנים דיברו על זה שהשירות חינם וגם איכות השירות עם הקודים המעצבנים בכלל לא ברמה של ...אני מופתע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SSBB יהיה בחינם.

הגרסא היפנית בחינם, אין שום סיבה שהם יוציאו ל2 הקונסולות האחרות משחק עם תשלום לאונליין.

האמת שזה מהלך שלא כ"כ מכעיס אותי אם תיפתר מהWFC ותתן אונליין כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל קרירין תוציא את מהדיון כי לא קשורים להחלטה של ואתה סתם מנסה להפיל עליהם דברים כדי לעשות אותם רעים

עכשיו עוד משהו ...מה אכפת לך ? רק תחשוב שאם הכסף הזה יכולים לעשות דברים טובים ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש אבל ממש אסור לה לעשות את זה. עם כול הכבוד לנינטנדו, הXBOX LIVE היא הרשת המובילה של הדור הזה, ומה שיש לנינטנדו להציע אפילו לא שווה אגורה. מה שיש לMS באמת שווה את הכסף, אבל הרשת של הWII גרוע יותר משל הPS-3 בהרבה, והPSN בחינם. אסור לנינטנדו אפילו לחשוב על זה, זה פשוט חוצפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הירידות שלי על MS לא היו בגלל שהם MS

זה היה בגלל התנהלות

אם תתנהל ככה אז מצידי שילכו לעזאזל

ונינטנדו אז יפסידו עוד לקוח שלא קונה משחקים..... :lol: אני לא חושב שיש לך את הזכות לבוא בטענות כמו כל האנשים שלא קונים אפילו משחק אחד- זה לא משהו אישי.

לפי מה שהבנתי הם פשוט נותנים תמיכה בעיקר לאפשרות גבית תשלום למשחקי בעיקר ל MMORPG שלהם או צד ג'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדה שנינטנדו רוצה להרוויח כסף זה לא חוצפה. מה אתה חושב שהם בעסק בשביל לרצות גיימרים? אולי מיאמוטו והמפתחים שלהם מעונינים לפתח משחקים חדשניים. עדיין לא הכל מצליח אבל הרוב כן. נינטנדו מנסים הכל רק שהם ירוויחו עוד ועוד כסף. הם כבר עשו פעם טעות לעשות subcontract לזלדה לאיזה חברה שפתחה משחק עם מאפינים נוצריים שיצא פשוט בדיחה גרועה. לא כל המשחקים שלהם סופר פופולארים.

מה שקורה עכשיו בשוק שנינטנדו עובדים ביחד עם ועוד חברות כדי לנצל פרנצ'יזים ישנים כמו סוניק וmario ולהביא משחקים משונים כמו parappa the rapper ו samba de amigo . הם מנסים למשוך את הקהל המבוגר יותר של casual gamers שמכיר את המשחקים הישנים ורוצה לשחק אותם שוב. ככה מתכוונת לשאוב כסף מהשוק של ה casual gamers וה non-gamers שהוא שוק עם יכולת צמיחה גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדה שנינטנדו רוצה להרוויח כסף זה לא חוצפה. מה אתה חושב שהם בעסק בשביל לרצות גיימרים? אולי מיאמוטו והמפתחים שלהם מעונינים לפתח משחקים חדשניים. עדיין לא הכל מצליח אבל הרוב כן. נינטנדו מנסים הכל רק שהם ירוויחו עוד ועוד כסף. הם כבר עשו פעם טעות לעשות subcontract לזלדה לאיזה חברה שפתחה משחק עם מאפינים נוצריים שיצא פשוט בדיחה גרועה. לא כל המשחקים שלהם סופר פופולארים.

מה שקורה עכשיו בשוק שנינטנדו עובדים ביחד עם ועוד חברות כדי לנצל פרנצ'יזים ישנים כמו סוניק וmario ולהביא משחקים משונים כמו parappa the rapper ו samba de amigo . הם מנסים למשוך את הקהל המבוגר יותר של casual gamers שמכיר את המשחקים הישנים ורוצה לשחק אותם שוב. ככה מתכוונת לשאוב כסף מהשוק של ה casual gamers וה non-gamers שהוא שוק עם יכולת צמיחה גבוהה.

ברור שהכול בשביל הכסף, אבל מה שאמרתי לגבי החוצפה, זה אם הם יתחילו ליגבות כסף עבור מה שקיים כרגע. מה שיש כרגע, כול פיצ'ר הכוונה שקשור לONLINE שיש כרגע לWII, לא יהיה שווה בכלל אם לגבות עליו כסף, כי זה אפילו לא מתקרב להמ שהPS-3 מציע [גם בחינם]. הדבר יהיה שונה אם הם יעשו מהפך שלם לאון-ליין ואולי יציעו משו ברמה של MS, אבל אני בספק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק יגרום ליותר פירטיות כי הרבה גימרים יוותרו על המולטי לגמרי

וככה משחקים כמו SSBB ימכרו פחות עותקים כי הרבה פשוט לא יקנו אותו אם המולטי יהיה בתשלום

(נתתי שם אבל כרגע לא ידוע אם SSBB יהיה בתשלום למולטי או לא )

איזה משחקים בWII ::)

ואני בטוח שWII לא חשבו על זה לבד, הם ראו את MS ואמרו: "אה, גם אנחנו רוצים להרוויח כסף, בואו נעתיק"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקודה היא, שאם נינטנדו תיגבה תשלום עבור שירות כולשהו שקשור לONLINE שקיים כרגע [ולא אם הם יעשו MAKE OVER שלם או משו כזה], זו תיהיה פשוט חוצפה.

אתה מודע לזה שEA Sports גובה במשך שנים עלות שנתית כל כמה דולרים בשביל לשחק במשחקים שלה ברשת נכון?

אין מה לעשות מי שמשלם ישלם מי שלא ישלם יתבכיין על זה שהוא צריך לשלם לא משנה שהוא לא הוציא אגורה עדיין.

אם קראקי היה קונה משחק ואחרי חצי שנה פתאום היו באים ודורשים ממנו תשלום חודשי אז כן היה לו על מה להתבכיין אבל בהתחשב שהוא לא קונה משחקים ולא משחק ברשת אז הוא סתם מתבכיין על שטויות.

על שרות טוב משלמים, הלייב היא קהילת ה-Online הגדולה ביותר בעולם כרגע, MS מביאים אותה לרמה של רשת חברתית לכל דבר וכן זה שווה תשלום חודשי.

ברגע שה-PSN או הWII what ever יגיוע לעשירית ממה שה-LIVE מציא סוני ונינטנדו יבינו שמבחינה כלכלית בלתי אפשרי לתחזק כזאת רשת ללא תשלום חודשי.

אני לא יודע אם לNintendo יש את הכלים מבחינה חומרתית בשביל להביא את הרשת של הWII לרמה נאותה, אבל בהתחשב באינטרקטיביות של הקונסולה והכמות שנמכרה יש להם סיבה לנסות זאת. אני לא אתפלא הם הם יוציאו דיסק קשיח "נייד" לWII בקרוב, מצלמות רשת ועוד הרבה דברים.

כל הבולשיט של קראקי שהWII לא ממוסחר לא משנה, הWII זאת לדעתי הקונסולה הכי גימיקית וממוסחרת שיש...

כל הרובים, הגאים, מחבטים, Fit ושאר הירקות משווקים בצורה אגרסיבית ויקרים להחריד בהתחשב שחוץ מהWii Fit זה סה"כ חתיכת פלסטיק שגורמת לWii Mote לדמות משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...