קנית מחשב HTPC + שדרוג מחשב קיים-תקציב 4.5K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנית מחשב HTPC + שדרוג מחשב קיים-תקציב 4.5K

ymss69

Recommended Posts

טוב אז ככה יש לי את המחשב הקיים שלי שמחובר למסך 15 אינץ של סמסונג די ישן בחדר אחד והמטרה של המחשב הזה היא גלישה באינטרנט והורדות כמעט ובלבד! כמה דברים קטנים-המחשב לא נכבה כמעט בחיים, לא צריץ להריץ אפילו סוליטר.

מפרט המחשב-2 גיגה זכרון ב4 סטיקים של 512-800 מה"צ, D920, P5WD2-E, 7600GT כל אלה יושבים בתוך מארז אורורה.

עכשיו יש לי LCD בחדר שלי ולה אני רוצה מחשב רק בשביל סרטים וקצת אינטרנט, חשוב מאוד סרטי בלו-ריי!! ויציאת , כלומר כרטיס מסך יותר חזק מהבסיסים כמו ה2400 וכו', אין צורך בשום דבר שקשור למשחקים.

אפשר לשחק לקחת דברים מהמחשב הקיים ולהרכיב איתו את החדש ולהיפך! חשוב מאוד מחשב חרישי, שקט לגמרי לא רוצה לשמוע אותו.

מוכן לשמוע גם על מסך שיתאים למחשב שמטרתו רק לגלישה כאשר חשיבות לטקטסים וכאן אני מוכן להשקיע עוד 2000.

תודה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסביר את צעמך בבקשה יותר טוב.

:lol: :lol:

ואתה מבקש ממנו להיות ברור חח

לנושא:

אם אתה צריך כרטיס מסך בשביל ה2400 יספיק לך. הוא תומך גם ב1080P (FULL HD) ואתה לא צריך יותר מזה. בכלל הLCD שלך תומך בזה?

ובאמת תסביר יותר טוב מה אתה צריך לקנות... קשה להבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מחשב קיים, רוצה מחשב חדש!

מחשב קיים הוא למטרת אינטרנט והורדות ומוזיקה-לא נכבה אף פעם, חשוב מאוד שיריץ המון אפליקציות בו זמנית.

מחשב חדש למטרת צפייה בסרטי בלו-ריי! כיום ה7600GT שלי עושה פוזות עם בלו-ריי ויש תקיעות.

רוצה מסך וקירור שקט למחשב הקיים.

אפשר לקחת חלקים מהמחשב הקיים לחדש.

עוד משהו? יש צורה יותר ברור?

תודה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...