יש כאן אנשים רציניים שמבינים בסטריאו? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש כאן אנשים רציניים שמבינים בסטריאו?

din707b

Recommended Posts

תודה רבה אנסה למצוא אחד במחיר הזה אעדכן בהמשך[br]פורסם בתאריך: 23.02.2008 בשעה 13:15:19

רגע רגע, מצאתי אחלה דיל ב- איביי הבעיה שנראה לי שמדובר ב-2 כרטיסים??? שתופסים 2 תושבות PCI?? יש לי רק 1 פנוי
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי כלום כי לא היה לי זמן ואיפה שלא נתקלתי לרבות כבודו ממליצים על הכרטיס הזה במחירים שאפשר למצוא אותו בארהב אין מה לחשוב, אבל דרוש 2 PCI כדי לעבוד אתו כמו שצריך זה בעיה פשוט אין לי צריך אלטרנטיבה אחרת? JULIA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, לא קראת וחבל. כי המון אנשים לרבות כבודו אמרו כבר שלא צריך 2 חריצי PCI. רק אחד מהם חייב להיות מחובר ל-PCI. השני יושב שם רק בשביל לא לזוז מהמקום. אם יש לך אפשרות לקבוע אותו איכשהו מבלי לחבר אותו לחריץ PCI (לדוגמא אם יש עוד מקום אחד מתחת לחריץ האחרון שעל הלוח שלך) אז זה יעבוד בלי בעיות.

מה שכן, עם הרמקולים שלך אני בספק אם זה כדאי להשקיע בו על פני הג'וליה שקל יותר להשגה בארץ ועם יציבים יותר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר כוונתך שדרוש רק מקום ללא חריץ pci ? וקיבוע באמצעות בורג כפי שמקבעים כרטיס PCI רגיל?

כמו כן רציתי לשאול מה הדגם המדויק של כרטיס הג'וליה עליו אתה מדב האם כוונתך ל- ESI JULI ?

ומכל השיח הזה עלה לי רעיון נחמד שלא ברור לי אם הוא בר יישום - לכרטיס הקול ה- OB שלי יש בנדל שמוציע אות דיגיטאלי, אך למרבה הצער למגבר אין כזה, אבל יש לי כניסה כזו בממיר של YES ומשם אני יכול להוציא אנלוגי באמצעות RCA למגבר, האם זה פתרון שיכול לעמוד בקריטריון איכותי?

ואם לא האם קיים כרטיס חיצוני כלשהו שיכול להמיר את D ל-A בצורה ראויה?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בממיר של YES זאת יציאה, לא כניסה. מעבר לזה שהממיר של YES הוא ממש לא מדד לאיכות :) לא ממליץ בכלל.

הדגם הוא אכן ה-Juli@ ESI.

כרטיס קול חיצוני שימיר D-A קיים. הבעיה היא שבתקציב שלך אני לא חושב שיש כרטיסים שבאמת עושים את זה כמו שצריך. לפחות לא שאני מכיר.

אתה יכול לבנות Alien DAC. קיט עם משלוח יעלה איזה 50-60 דולר לדעתי (יש כאלה שיציאו לך בנויים ב-120$. זה אפשרי, אבל לא כדאי לדעתי). זה מתחבר ל- ומשם למגבר, הוא רק עושה D-A. הוא סביר לגמרי, אם כי בתקציב שלך אפשר להשיג דברים טובים יותר (כולל הג'ולייה).

עריכה:

והכוונה אכן היא למקום לבורג ולא צריך חריץ PCI. יש לו סתם חתיכת פלסטיק שנכנסת ל-PCI לצורך קיבוע טוב יותר. כל עוד לא תדחף ותמשוך את הכבלים חזק מדיי זה יישב יציב גם עם בורג בלבד.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אני נוטה ל- JULIA בשל המחיר 665 ש"ח במבצע בכלי זמר השאלה אם הוא באמת טוב (ותודה "למאלך השקט")

אין על מה, תנסה לחפש בלוחות יד שניה בארץ,

אולי תמצא ביד שניה את Juli במחיר יותר זול ואולי אף את ה EMU במחיר שיתאים לך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי תודה רבה על האינפורמציה הרבה

כרגע אני מתלבט בין הג'וליה שבארץ עולה כ 670 ש"ח לבין 1212M שניתן להשיג מחו"ל בכ- 500 ש"ח אם לענין הPLAYBACK אין הבדל ביניהם אני מעדיך לרכוש בארץ את הג'וליה אם ההבדל הוא מהותי אזמין מחול את ה 1212M מה דעתכם ? תלחו לי כמובן שאני עצלן בקטע של הביקורות רק עכשיו רכשתי מגבר ויצאה לי הנשמה מרוב ביקורות ובסוף הלכתי על מגבר שהייתי כל כך בטוח בו שרכשתי אותו בלי לקרוא עליו ביקורות למרות שהביקורות שקראתי בדיעבד היו טובות, בכל אופן אני אשמח להסתייע בנסיון שלכם לגבי ההחלטה איזה כ. קול כדאי מבין השניים ולענין הרמקולים אני מתכנן להחליף אותם כשיהיה לי כסף וכנראה שאלה יהיו של EPOS בתקציב של 3.5-4.5 K

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה לאיזה תחליף (ובתקציב הזה אני הייתי בוחר דברים אחרים ולא EPOS :)), ה-1212M עדיף. העניין הוא שההבדלים למרות שקיימים הם לא של שמיים וארץ. לכן, לדעתי עם ציוד ברמה כזו לא תקבל הבדל כל כך גדול שיש פה שיקול באמת משמעותי. השיקול צריך להיות עניין הזמינות, האחריות, והמחיר, כאשר תן ל-1212 פור קטן על איכות הקול.

אם אתה בכל זאת שואל אותי מה אני הייתי עושה, הייתי מביא 1212M. בדיוק כמו שכבר עשיתי 7 פעמים :) (עד שמצאתי משהו טוב יותר - Xonar).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק. לא צריך מגברים של עשרות אלפים. אני רק אומר שרמקולים ברמות של לזוג הם לא רמה שבהם ההבדלים יהיו דרסטיים. כן, עם אוזן ממוצעת ומעלה תשמע אותם, אבל שניהם ישמעו טוב מאוד.

(יכול מאוד להיות שיותר טוב מה-CDP שלך).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שאתה מחובר דיגיטלית - פתרת את הבעייה של ממירים אנלוגיים לגמריי.

מה ז'תומרת? אתה בכל זאת צריך DAC כדי לשמוע משהו, שלא לדבר על איכות .

בכרטיסים איכותיים ההבדל בין דיגיטלי לאנלוגי מצטמצם מאוד וכבר תלוי במערכות מאוד איכותיות. בכל מקרה מומלץ חיבור דיגיטלי. עדיין לא הבנתי למה...

אגב, איך הMAYA44 MKII שהוזכר בבהשוואה לג'וליה? מישהו שמע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי

בסופו של דבר הלכתי על הג'וליה, מאד מרוצה, כרטיס טוב, מומלץ בעיקר למי ששומע גם מוסיקה קלאסית, ג'אז ורוק אם ההקלטה טובה, הכרטיס מאד מאוזן ומפורט בכל הטווחים.

תודה לכל העוזרים (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...