כיסא אורטופדי/ארגונומי לישיבה ארוכה, יש המלצות? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כיסא אורטופדי/ארגונומי לישיבה ארוכה, יש המלצות?

LazyCat

Recommended Posts

צריך המלצה לכיסא טוב לישיבה ארוכה (לסטודנט, למידה, מחשב), אני מקציב לרכישה עד כ- 500ש"ח. אשמח מאוד אם הכיסא יהיה בעל גב מרשת (יותר נוח בכללי, ומצוין לקיץ).

כל כיסאות "המנהלים" דמויי עור לא נכנסים בקטגוריה של כיסא נוח לישיבה ארוכה (יש לי ניסיון איתם, הם ממש לא טובים לזה).

עד כה ראיתי רק כיסא אחד מעניין, אך אין לי עליו פרטים -

http://www.usexport.co.il/Product.asp?productid=2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הusexports האלה מייביאים זבל סיני טהור, נהרסו לי 3 מהם בתוך כמה חודשים. ב500 שקל קשה למצוא כסא אורטופדי אמיתי, אבל הכסאות היחידים מנסיון ששווים קניה הם של צרעה...

http://www.tzora-global.com/

חפש כסאות שלהם בZAP את הפשוטים אפשר למצוא ב450-600 שקל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היתי בקיבוץ כזה שמייצר רהיטים ואומרים שהכל נורא זול שם

הסתכלתי על הדגמים הכי יקרים (גם ב-1,000+)

היתי באייס (קניתי כיסא היה לא נוח בעיקר למחשב, איכות מחורבנת ושירות עוד יותר)

באופיס דיפו תמיד יש כסאות מאוד נוכים ושירות מצויין (נדמה לי מחזירים שם את הכסף)

קניתי כיסא אחד הזולים שהיה שם, ידיות מתכווננות (שזה נוח לכוון את הגובה של הידיים שלך למקלדת) צעצוע סיני אבל אני מאוד מרוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הusexports האלה מייביאים זבל סיני טהור, נהרסו לי 3 מהם בתוך כמה חודשים. ב500 שקל קשה למצוא כסא אורטופדי אמיתי, אבל הכסאות היחידים מנסיון ששווים קניה הם של צרעה...

http://www.tzora-global.com/

חפש כסאות שלהם בZAP את הפשוטים אפשר למצוא ב450-600 שקל...

דווקא אני קניתי מהם רק פעם אחת כיסא "מנהלים" דמוי עור והוא החזיק אצלי 5 שנים של התעללויות רבות והזרוע עוד נטויה... על צרעה שמעתי אבל דברים סותרים, חלק טענו שהכיסאות שלהם לא שווים את המחיר שהם דורשים, וחלק היו מרוצים...

לא איכפת לי לוותר על כיסא "פירמה" לטובת כיסא זול, אבל שיהיה נוח לישיבה ארוכה (אפילו אם הוא רק יחזיק שנתיים~), אומנם יש לי מזרון שקניתי בתג מחיר של 5 ספרות ואני יודע שעל איכות משלמים, אך על כיסא אני לא מעוניין להוציא סכום גבוה.

לפי מיטב הבנתי בקריאה במקומות שונים, אין כיסא "אורטופדי", כל כיסא שנותן ישיבה זקופה של 90 מעלות, ויש לו ידיות לידיים נחשב לכיסא טוב ובריא. הדגש בכיסא שעונה על הדרישות הללו זה הארגונומיה (אפשרויות התאמה, ואיכות החומרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לבקשה ולחיפושים ( :P) אני גם מחפש כיסא סופר סופר נוח וחשוב לי שהידיות יהיו מתכווננות או לפחות מגיעות לגובהה של 78 ס"מ שזה הגובה שלך השולחן שלי (לא סטנדרט) שזה כבר ממש בלתי נסבל לעבוד ככה מגובה יותר נמוך מהמקלדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מיטב הבנתי בקריאה במקומות שונים, אין כיסא "אורטופדי", כל כיסא שנותן ישיבה זקופה של 90 מעלות, ויש לו ידיות לידיים נחשב לכיסא טוב ובריא. הדגש בכיסא שעונה על הדרישות הללו זה הארגונומיה (אפשרויות התאמה, ואיכות החומרים).

מחזק את דבריך. אבל אינני מבין מה השאלה פה אם אתה מבין שמותג הכיסא לא רלוונטי.

אם קראת המלצות לגבי ישיבה אז אתה בטח מבין שכדאי לקום לפחות אחת לשעה וללכת מעט. צריך לשבת כראוי ולא מומלץ לשלב רגליים. אתה לא אמור לקיים יחסים עם כיסא. כל דבר שלא נעשה במידה גורר בעיות. אם תשב שעות על כיסא אזי לא משנה מאיזה פירמה יהיה-עדיין תרגיש לא נוח.

אני קניתי לפני עשר שנים כיסא "מנהלים" הכי זול מאופיס דיפו ועד היום הוא משמש אותי. הדבקתי על הידיות כריות נוי ישנות ועכשיו נוח להניח שם ידיים במקום הפלסטיק מקודם. סה"כ אני מרוצה.

ותזכור תמיד את המשפט: "בריא זה מה שטוב לך"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...