מבקש המלצה לכרטיס קול למחשב בתקציב נמוך שיתחבר למערכת סטריאו - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לכרטיס קול למחשב בתקציב נמוך שיתחבר למערכת סטריאו

elicbelic

Recommended Posts

בבית-הקפה יש מערכת סטריאו, שאני מנגן בה דיסקים רגילים. אני מעוניין למצוא פתרון שלא ידרוש החלפת דיסקים תכופה.

חשבתי על שלושה פתרונות:

א. לחבר מכשיר כמו אייפוד עם נפח גדול למערכת, ולהשמיע דרכו את השירים בפורמט .

ב. לקנות מכשיר CD או מכשיר הקוראים קבצי mp3 שיתחברו למערכת, ולהשמיע דיסקים שצרבתי עליהם מוזיקה ב-mp3 (בעדיפות ל-, בגלל הנפח

הגדול בהרבה).

ג. מחשב - אבל זה כבר מייקר את העלות בהרבה.

אשמח לקבל תגובתכם/הצעותיכם לגבי פתרונות אלו/אחרים, אילו מכשירים מומלצים, ומה העלויות הצפויות.

תודה!! :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכיוון של ..רצוי עם חיבור . ... כי:

1)התחוזוקה שלו מינימלית ...שזה מאוד חשוב ..

2)הספק נמוך

3)איכות גבוהה

4)לא צריך ידע במחשבים כדי לתפעל אותו לכן גם אחרים יכולים להחליף שירים

5)אין תקלות לרוב .

6) והכי חשוב לא צריך מסך\מקלדת\ספק\ ...כלום ...להכניס ו ללחוץ PLAY ..

7)קטן מאוד יכול להתחבא מתחת לארון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי באמת פשוט תקנה X5 או X5L שיהיה מחובר למטען כל הזמן ותשמיע ממנו מוסיקה, הוא קטן, לא יקר, איכות טובה, תפעול נוח...

או זול באיזה 200 שקל ולצרוב שירים על דיסק DVD

אבל אז יש לך פחות שליטה על כל השירים וכל פעם צריך להחליף דיסק

מצד שני בנגן ממוצע נכנסים בערך 5 דיסקים בעוד שלDVD אפשר לצרוב כמה דיסקים שרוצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם כל פשוט יספיק או שיש דגמים שמנגנים מוזיקה בצורה איכותית יותר??

לפי מה שהבנתי עלות של נגן עם נפח גדול היא כמו של מחשב פשוט לפחות, נכון?

אם אני הולך על מחשב, איך אני מחבר אותו למערכת ההגברה?? צריך כרטיס מיוחד או שכרטיס הקול הבסיסי מספיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון ברור שיש הבדל באיכות בין סוגים שונים של לגבי שמיעת מוזיקה (אודיפילים אמיתיים לעולם לא ישמעו דיסק בDVD, אבל עזוב). הכל תלוי בתקציב כמובן, ומעבר לכך שבמערכת לא יקרה לא בטוח שההבדל יהיה מורגש, בכל זאת מדובר ביושבי בית קפה שמן הסתם יותר מרוכזים בקפוצ'ינו שלהם.

לגבי עלות של נגן, זה כמובן משתנה. יש זולים שעולים רק כמה מאות בודדים של שקלים, אחרים שעולים יותר מאל, שקל. מחשב פשוט ואולי אפילו יד שניה יכול להיות אופציה יותר מוצלחת, אבל כמובן קח בחשבון שזה כרוך בקצת יותר סיבוכים.

כל מחשב ניתן לחבר בעקרון למערכת הגברה דרך הכרטיס קול, מובנה או לא מובנה. קח בחשבון ששוב יהיה הבדל באיכות בין כרטיס און בורד פשוט לבין משהו מקצועי יותר, אבל שוב השאלה אם זה בכלל רלוונטי. עוד דבר שהחיבור של המחשב למערכת תלוי בסוג היציאה שיש למחשב. לרובם יש יציאה PL ורק בכרטיסים מעטים מאוד יש יציאת סטריאו כפולה (שני RCA). זה עקרוני רק לגבי הכבל שאתה בוחר, אבל כמובן שאת שתי היציאות ניתן לחבר למערכת.

לדעתי זו אופציה יותר קלה, פשוטה לתפעול וזולה יותר. אבל אל תשכח שבלי מסך כלשהו יהיה לך קשה לנווט בין המוזיקה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש היום נגנים עם נפח גדול בזול. מכיוון שאף אחד לא יראה בו סרטים אז לא חובה שהוא יהיה צבעוני.

כמו זה למשל: http://www.zol4u.co.il/product.asp?pID=528&c=211541

פשוט ממלאים אותו בשירים, מחברים אותו לרמקולים, שמים על Shuffle ושלום על .

זה לא צריך להיות באיכות פצצתית כי גם ככה אף אחד לא באמת ישים לב (כשאנשים הולכים לבתי קפה, הם לא אשכרה מקשיבים למוזיקה ברקע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כרטיס קול מומלץ בשביל לחבר את המחשב למערכת?

אני מתכוון לכרטיס בתקציב נמוך ולא למקצועיים.

למה ...בסוף בחרתה את הפתרון היקר ביותר ?

לרוב יש כרטיסים על הבורד שהם בהחלט מספקים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ...בסוף בחרתה את הפתרון היקר ביותר ?

מחשב פשוט לא יותר יקר מאייפוד נורמלי, וגם הרבה יותר נוח לתפעול מנגן DVD/אייפוד

למישהו בכל זאת יש המלצה על כרטיס טוב להשמעת מוזיקה?? (לא אונבורד כי אז אני מוגבל בבחירת הלוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק התקציב שלך לכרטיס קול?

audigy 2zs של קריאטיב נחשב לכרטיס לא רע, ועולה משהו כמו 400 שח.

m audio revolution 5.1 נחשב ליותר טוב (לפחות לגבי שמיעת מוזיקה נטו) ועולה משהו כמו 500 שח.

אל תשכח אגב שמחשב אומר שאתה גם צריך לקנות לו מסך, מה שבסופו של דבר די מייקר את הקניה. שלא לדבר על זה שמחשב + מסך + מקלדת ועכבר + כאבלים = הרבה כאב ראש ומקום תפוס בשביל בית קפה.

אולי בכל זאת עדיף ללכת על כיוון אחר, נניח נייד (שכבר בא עם מסך), או נגן עם קיבולת של כמה גיגות שעולים פחות מאלף שקל ויכולים בהחלט לספק את הסחורה בשביל מה שאתה צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...