Geforce 8800 GTS 512MB או Radeon HD 3870X2 1056MB? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Geforce 8800 GTS 512MB או Radeon HD 3870X2 1056MB?

kindermaN

Recommended Posts

TR2 סדרה לא איכותית במיוחד (במיוחד לעומת ה - TOUGHPOWER שלהם) ולכן לא מומלצת, הסיסוניק M12 עדיף פי כמה.

אתה צודק חלקית, הספק שלי TR2 470W לא מודולרי ולא איכותי כמו הספקים המודולרים.

אבל הוא מאוד אמין ושקט ובנוסף מחזיק את המערכת שלי עד כה כמו שצריך.

דרך אגב, ראיתי את ה-TR2 RX החדשים בעלי מאוורר 14ס"מ, מודולרים ומאוד מרשימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

TR2 סדרה לא איכותית במיוחד (במיוחד לעומת ה - TOUGHPOWER שלהם) ולכן לא מומלצת, הסיסוניק M12 עדיף פי כמה.

ופותח הדיון ממש לא צריך את ה - HD3870X2 (שאני בכלל לא הייתי ממליץ עליו לאף אחד).

תראה דניס אנשים דיי מחזיקים ממך פה וזה לא התרד הראשון שאני רואה שאתה פוסל את הכרטיס הזה, אוקיי לא בא לך על הכרטיס הזה, סבבה. אבל תביא טיעונים שתומכים בדעה שלך.. למשל ברוב הבנאצ'ים הראדון נותן 7 אחוז יותר מהאולטרה(שזה המון) כמו כן הוא עולה 1000 שקל לפחות פחות לפעמים גם 1500 פחות מהואלטרה.

כמו כן, אנשים אומרים פה GTS בOC נותן ביצועים שווים לאולטרה, נו באמת זה לא טיעון, ומה אם אני עושה OC לרדאון ביצועים של מה הוא נותן ?

לא כל שטות שמישהו פולט צריך לצותת... קצת רציונליזם זה מה אני מבקש :\

:x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האולטרה לא מעניין אף אחד (סה"כ 8800GTX מומהר שעולה כמעט כפול ממנו) כי כל כרטיס אחר בשוק משתלם יותר ממנו.

גם למערכת גיימינג רצינית לא הייתי ממליץ על - 3870X2 ויש מספר סיבות לכך וזה לא המקום לפרט אותן (נוכל לדון על זה בפרטי אם אתה מעוניין) אבל במקרה הזה פותח הדיון משתמש טלוויזיית LCD עם רזולוציה נמוכה במיוחד (1366X768) שבשבילה ה - 8800GT אפילו הוא אוברקיל רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האולטרה לא מעניין אף אחד (סה"כ 8800GTX מומהר שעולה כמעט כפול ממנו) כי כל כרטיס אחר בשוק משתלם יותר ממנו.

גם למערכת גיימינג רצינית לא הייתי ממליץ על - 3870X2 ויש מספר סיבות לכך וזה לא המקום לפרט אותן (נוכל לדון על זה בפרטי אם אתה מעוניין) אבל במקרה הזה פותח הדיון משתמש טלוויזיית LCD עם רזולוציה נמוכה במיוחד (1366X768) שבשבילה ה - 8800GT אפילו הוא אוברקיל רציני.

מסכים איתך בעניין הזה, באמת חבל על הכסף שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם למערכת גיימינג רצינית לא הייתי ממליץ על - 3870X2 ויש מספר סיבות לכך וזה לא המקום לפרט אותן (נוכל לדון על זה בפרטי אם אתה מעוניין)

"זה לא המקום לפרט אותן" - אם לא פה אז איפה ? הרי זהו תרד שעוסק בסוגיה שבכותרת...

"נוכל לדון על זה בפרטי" - מה אני חתיך אנדע :-* גם לי בא עליך חחח :] טוב תכלס,מה פרטי.. , מה זה עניין אזוטרי ?

חבר, קנה את ה8800GT ובכסף שנשאר תקנה מסך חדש (CRT 17"- :nono: )

BIGתכל'ס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב טוב שכנעתם אותי.. אני אקנה את ה8800 GTS , אני רק צריך שם של חברה טובה לקנייה של הכרטיס, כי אני לא כלכך מכיר את החברות הללו.

דרך אגב הספק הזה לפחות מספיק טוב לכרטיס מסך הזה??

ובהזדמנות..

אחרי שאני גם אעבוד ואעשה קצת כסף, אני אקנה מסך 20 אינץ' בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ספק זול הרבה יותר היה מספיק לך.

וכמו שכבר אמרתי, ה - GTS לא משתלם.

לך על ה - 8800GT, זה זול ומומלץ מאד - http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1045

למה לא? אם יש לו תקציב ל-GTS , קטן ויש לו ביצועים כמו לאולטרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...