Geforce 8800 GTS 512MB או Radeon HD 3870X2 1056MB? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Geforce 8800 GTS 512MB או Radeon HD 3870X2 1056MB?

kindermaN

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז ללכת על ה 8800 GTS? הוא מציג יכולת יותר טובה? והוא תומך בHD?

כי עד עכשיו בערך כולם המליצו על הריידיאון. שהוא הרבה יותר טוב וכאלה.

והאם הספק : SeaSonic M12-500 500W PSU מתאים לריידיאון ולג'יפורס?

דרך אגב... הכרטיס מסך מגיע גם עם כאבלים? זאת אומרת כאבל וכאבל VGA? או שאני צריך לקנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה3870x2 מפלצת מפלצת!! אין מקום להשוות אותו לGTS כשרואים שהוא מכפכף את האולטרה.. מצד שני עם יש לך לוח אולי כדי לך לשקול לקנות שני כרטיסי GT זה שילוב שמנצח את המפלצת לעיל, וגם תשמע מפלצות יכולות לטרוף לך תבית :}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GT, ה - GTS טיפה טוב יותר ולא שווה להוסיף כסף בשבילו.

הספק מעולה.

לגבי ו - VGA תברר עם החנות.

הבנתי.. טוב סבבה נראה לי אני אלך על הGT. בזכותך האמתי.. אחרת הייתי הולך בעיניים עצומות על הRadeon.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה3870x2 מפלצת מפלצת!! אין מקום להשוות אותו לGTS כשרואים שהוא מכפכף את האולטרה.. מצד שני עם יש לך לוח אולי כדי לך לשקול לקנות שני כרטיסי GT זה שילוב שמנצח את המפלצת לעיל, וגם תשמע מפלצות יכולות לטרוף לך תבית :}

צודק.

זה שאמר שהרדיאון לא שווה את הכסף, אתה ממש לא יודע על מה אתה מדבר או מה ? האולטרה עולה פי שתיים ממנו, וחלש ממנו משמעותית ברוב המשחקים חוץ מקריסיס.

ה3870X2 מציג יחס ביצועים\מחיר מעולה ביחס לאולטרה, שעליו אתה יכול לזבל עד מחר, אבל הרדיאון פה "מכפכף" כל כרטיס שתתן, הלא הוא הכרטיס החזק ביותר בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s07:

זה שהוא הכרטיס הכי חזק זה בשוק לא אומר שהוא משתלם

מנסים כולה למצוא כרטיס לפותח הדיון שהכי יתאים לצרכים שלו.

לא לגרום לו לבזבז כסף.

אם הוא רוצה לשפוך כסף ולקנות את ההכי טוב שיקנה...

ודניס יכול ללמד פה את כולכם דבר או שניים על אז אל תבואו עלינו אבו-דרטה ( ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודניס יכול ללמד פה את כולכם דבר או שניים על אז אל תבואו עלינו אבו-דרטה ( Grin)

אני לא מבין, מה הקטע אתה בא לסכסך בין אנשים פה. או שזה דרך לנסות לגרום לנו להרגיש קטנים ולא מבינים?

בכל מקרה תגובות כאלה אני מציע שתשמור לעצמך ...

ל-TOPIC בכדי לדעת מה חזק יותר בשוק לא צריך להיות מומחה, יש לך מספיק אתרי חומרה בעולם שמציעים הסברים והשוואות שדיי חותמות את הגולל בעניין

אני מציע לך לקרוא קצת ביקורות על הכרטיסים ולראות מה המחירים בשוק ואז תראה בעצמך שהתמורה לכסף שה3870X2 נותן היא הטובה ביותר בשוק.

בהצלחה

HTH

govner

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת הגזמתם פה הוא לא ממש עוקף אותו בקילומטרים.....הוא בקושי עוקף את האולטרה אם בכלל.....והאולטרה די שווה בביצועים לGTS עם OC קל

אם יש לך ספק כח מתאים(550W+) ל 3870X2 לך עליו בלי לחשוב אם אין לך ספק כח מתאים לך על הGTS.....עם ספק כח ב3870X2 אתה יכול להגיע ל 3K בקלות רבה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היצרן טוען שצריך ספק כח עם 550 וואט או יותר..... אני לא יודע עד כמה זה אמיתי...... אני לא הייתי לוקח את הסיכון בשביל עוד 50 וואט

אחד כזה יכול להועיל לך מאוד...

http://www.gibornet.co.il/?page=shop/flypage&product_id=1115&category_id=88e4279b576bb3efe814d57d86c5fc9c&

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היצרן טוען שצריך ספק כח עם 550 וואט או יותר..... אני לא יודע עד כמה זה אמיתי...... אני לא הייתי לוקח את הסיכון בשביל עוד 50 וואט

אחד כזה יכול להועיל לך מאוד...

http://www.gibornet.co.il/?page=shop/flypage&product_id=1115&category_id=88e4279b576bb3efe814d57d86c5fc9c&

אתה לא באמת הצעת לו את ה TT הזה על ה M12 של סיסוניק

אושאי טועה :nixweiss:

בקיצור תבדוק בבקשה שוב את הספק הזה של TT מול ה M12 500W

וכמו שכולנו יודעים אניח יכול להביא EZCOOL 1000W ועדיין הוא יהיה פחות טוב מ 450W

אז לא לשפוט לפי כמות ה W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא שופט לפי כמות הוואט

אני שופט לפי החותמת ששמו עליו שהוא תומך קרוספייר ואז אני קונה אותו בעיניים עצומות לכרטיס כזה....בטח ובטח שהוא עולה 200 שקל פחות! דרך אגב גם לי יש TT TR2 אני לא יודע מה יש לך נגד הספקים שלהם מאוד אמינים ועמידים אפילו בOC גבוה מחזיקים את המערכת לפחות את שלי.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TR2 סדרה לא איכותית במיוחד (במיוחד לעומת ה - TOUGHPOWER שלהם) ולכן לא מומלצת, הסיסוניק M12 עדיף פי כמה.

ופותח הדיון ממש לא צריך את ה - HD3870X2 (שאני בכלל לא הייתי ממליץ עליו לאף אחד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...