תמונות של המחשב שלכם + סביבת העבודה שלכם {לא לבעלי 56K} - עמוד 54 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב שלכם + סביבת העבודה שלכם {לא לבעלי 56K}

dino

Recommended Posts

• תגובות 1.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סביבת העבודה שלי:

http://tbm.bigwabbit.net/220904/

פינה יפה!

תנסה להוסיף קטודת UV בגג כדי לקבל מראה מושלם ואולי להחליף HSF למשהו יותר זוהר...שיתאים את עצמו למחשב  :xyxthumbs:

איזה פאד זה ? כמה הוא עלה ואיפה ? :P

יש בלוג'יק ב90 שקל~.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פינה יפה!

תנסה להוסיף קטודת UV בגג כדי לקבל מראה מושלם ואולי להחליף HSF למשהו יותר זוהר...שיתאים את עצמו למחשב  :xyxthumbs:

ניסיתי לשים קתודת UV בגלל אבל אין שמה מקום לשים אולי בעתיד אני אנסה לשלב משהו

בכל מקרה למה הכוונה ב HSF זוהר יותר ? לקנות היטסינק בנפרד ולשים עליו מאורר עם קתודת uv או uv leds?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לשים קתודת UV בגלל אבל אין שמה מקום לשים אולי בעתיד אני אנסה לשלב משהו

בכל מקרה למה הכוונה ב HSF זוהר יותר ? לקנות היטסינק בנפרד ולשים עליו מאורר עם קתודת uv או uv leds?

הכוונה היא שתוריד את המאוורר שיש לך עכשיו על הסינק ותלשביש עליו מאוורר UV\LED,אני ממליץ לך על זה:

http://www.pandas.co.il/advanced_search_result.php?keywords=Thermaltake+UFO&x=11&y=11

80CFM במקס' ובה עם בקר שליטה מובנה,ב40CFM אני מאמין שהוא לא יעשה יותר מ30dba אולי פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא תכננתי לצלם כרגע כיוון שהחדר עוד לא גמור (עברתי לפני חודש וקצת לבית הזה) בכל אופן, חברה שלי הייתה אצלי אתמול והביאה בשביל לצילם את הציור של הנשר על הקיר (לא הבנתי למה כי הוא לא גמור אבל היא רצתה) אז ניצלתי את ההזדמנות וצילמתי גם חלק מהחדר.

בקרוב אני יקנה ארונית קטנה כנראה למגבר ולדיוידי (ולוידיאו שבסלון כנראה כי הוא אמור לעבור אליי) ואני מקווה למצוא מעמדים או משהו מתאים לרמקולים.

הרמקולים עצמם בני 20 שנה לכל הפחות אם איני טועה. המצב שלהם כמו חדש אפילו כשהבאתי אותם לבדיקה לפני שבועיים הם עוד היו יבשים. יורדים עד ל-30הרץ והבאס מדהים. ד"א, בדיוק כמו הרמקולים של אור גם אלה מדפיים למרות הגודל, ולכן בעת שמעמידים אותם על הריצפה האיכות נפגעת כיוון שאין מרווח אקוסטי. הם אמורים להימצא בגובה הראש של המאזין. המגבר הוא שפורפרות בבנייה אישית קלאס A, משרת אותי נאמנה והאיכות בת ז__ה :).

בקשר לציור, הוא עוד לא גמור (כפי שרואים) אני מקווה שבימים הקרובים הוא יהיה גמור.

(ד"א, איך הסמיילי בצילום האחרון? רואים שאני מוכשר חחחח).

http://photos.walla.co.il/anatolit

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המגבר הוא מגבר שפורפרות Class A בנייה אישית(virgin sound) כרגע הוא עם מנורות אנגליות (שכחתי את הדגם) כמה שהוא מכוער ככה הוא איכותי.

הוא פשוט מדהים אותי. הוא דוחף את הרמקול בצורה פשוט מדהימה. רזולוציית הצליל שלו היא פשוט תענוג לאוזניים. פשוט לשבת שעות ולשמוע . כל באס מפנק ומלטף וכל צליל גבוה פשוט מדהים אותך מחדש. הרמקולים מחמיאים לו מאוד, לא מנצלים את הפוטנציאל שלו, אבל שיעשו את זה יעלו הרבה (מה שכרגע אין לי כי קניתי החודש את המגבר דיוידי כבלים (וכנראה שגם אתה הרמקולים אני יקנה).

אני ינסה לצלם את האנדרלמוסיה של הכבלים מאחורה כשחברה שלי תביא לי את המצלמה שוב.

בכל אופן רוקפורד, אתה מוזמן לבוא אם אתה באיזור של חדרה. תביא כמה דיסקים שלך ונשמע אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...