Tt Big Typhoon VX מפחיד אותי :X - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Tt Big Typhoon VX מפחיד אותי :X

GZA3

Recommended Posts

שלום לכם,

קניתי אתמול את המערכת הנ"ל בשביל המחשב שלי כדי לבצע OC

וזה ממש מפחיד אותי במלו מובן המילה

מהרגע הראשון שקיבלתי את זה ב KSP ראיתי את הגודל הענק הזה ופשוט נבהלתי!

לא ר שהוא נראה מפחיד בעיקר בשביל תושבת ה LGA775 (4 קליפסים וזהו) אלה גם שהוא נוטה לצד בגלל הגובהה שלו (נראה לי שזה מתאים רק למארז שיושב ולא עומד)

ניסיתי לקשור את החלק העליון שלו לקורה של המארז וכל נגיעהקטנה משנה מידית את הטמפרטורות.

מה האפשרויות שלי כדי שהוא ישב כמו שצריך ושאני אוכל לישון בשקט שגם אם המחשב יקבל איזה מכה קטנה אז שהלוח והכרטיס מסך ישארו שלמים?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יושב טוב מאוד תן לבנאדם מנוסה לעשות את זה

בנאדם מנוסה..

מממ

גם אני מנוסה.

פשוט דבר כזה גדול עוד לא הרכבתי.

יש סה"כ 4 קליפסים לדבר הזה והם יושבים מצויין.

אבל למרות זאת ה BT נוטה ללמטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אצלי הוא יושב כמו בטון על הלוח אולי תנסה להרכיב אותו שהלוח מחוץ למחשב או שהספק כח מחוץ למחשב כי אני זוכר שזה תאחלס מה שהפריע לי בהרכבה שלו... ככה זה הקירור אוויר הכי טוב שיש לפי דעתי הוא גם מציג ביצועים מאוד טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אצלי הוא יושב כמו בטון על הלוח אולי תנסה להרכיב אותו שהלוח מחוץ למחשב או שהספק כח מחוץ למחשב כי אני זוכר שזה תאחלס מה שהפריע לי בהרכבה שלו... ככה זה הקירור אוויר הכי טוב שיש לפי דעתי הוא גם מציג ביצועים מאוד טובים

וכשאתה מעמיד את המחשב הואלא נוטה לך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי הקשבתי לכם ופירקתי את הלוח אם (למעשה פירקתי את כל המחשב כי אין מה לעשות למרות שאני עם קנדלף הוא קטן מידי בשביל שאני אוכל להוציא את הלוח אם בלי להוציא את כל המחשב) וחיברתי את ה BT בחוץ ובהחלט ראיתי את ההבדל.

עכשיו הוא יושב כמו שצריך ולא נוטה ולא כלום!

אז תודה לכם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...