Team Fortress 2 - הדיון הראשי - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Team Fortress 2 - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

ואז אתה נכנס לבסיס האויב, משתלב ודוקר :)

תראה, יש כמה דרכים לגלות אם אתה ספיי:

1. אם שחקן מהקבוצה היריבה מתנגש בך - הוא מזהה שאתה ספיי כי שחקנים מאותה קבוצה יכולים לעבור אחד דרך השני.

2. אם התחפשת לאותה דמות של שחקן מהקבוצה היריבה והוא רואה את השם שלך, יש סיכוי שיהיה כתוב השם של עצמו (אם הוא היחיד שמשחק בדמות הזאת בקבוצה שלו - הוא בטוח יראה את השם של עצמו).

3. יש דבר שנקרא spy checking, בדר"כ שחקנים יורים בשחקנים מהקבוצה שלהם כדי לבדוק אם הוא ספיי, ובגלל שאין FF במשחק הזה לאנשים לא אכפת לירות אחד בשני.

4. תנסה תמיד להתרחק מ-pyros, הלהביור שורף אותך ומגלה בקלות שאתה ספיי.

כשאתה הופך לבלתי נראה תמיד תדאג לעשות את זה כשהאויבים לא רואים אותך, וגם כשאתה יוצא ממצב בלתי נראה יש אנימציה של 2 שניות שיכולה לגרום לאויבים לזהות שאתה ספיי.

תמיד תנסה להראות כאילו אתה חלק מהקבוצה השניה, תלך בכיוון שלהם, אם יורים בך תתעלם - אל תסתכל אחורה ותבוא להם אחר כך מאחורה עם דקירה בגב :)

וכו', יש הרבה טקטיקות לספיי כדאי לבדוק ביוטיוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 703
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

השיטה הטובה ביותר היא נינג'ה ספי

היא לא שיטה הגנתית / לתקוף מישהו אחד ולמות אלא שיטה התקפתית שמשלבת סגנון מיוחד וקטלני שיכול לקטול חצי מהקבוצה שלהם עם אתה משתמש בה בחוכמה

אשמח עם תשלח לי הודעה פרטית שאני יוכל לשלוח לך לינקים של סירטונים אשר מסבירים עוד על השיטה.

שתשלוט בשיטה אתה כימעט בילטי מנוצח!

תסתכל על התוצאה שעשיתי אתמול עם SPY לבד

http://img529.imageshack.us/my.php?image=89842154kd7.jpg

שים לב שלא הרגתי רק עם backstab!

מי שמיומן עם האקדח יכול לעשות לקבוצה השנייה בית ספר!

הרגתי 61 פעמים ונהרגתי 5 פעמים בלבד!

ד''א עם Pyro מציק לך אתה פשוט עושה עליו Hunt וגורם לו לצאת מהמשחק.

Hunt - שיטה שאני פיתחתי, אחרי שאתה שולט היטב בSpy ואתה מסוגל להוריד כל אויב במשחק

אתה מסמן מטרה אשר מפריעה לך בהיתקדמות כמו Pyro אשר שורף אותך שאתה קרוב לכל הסנטריז וכו'

ואתה הורג ר-ק אותו! ב5 או יותר תורות הבאים אתה פשוט מוציא לו את החשק להיות Pyro והוא פשוט יחליף דמות או שהוא ינסה לצוד אותך או שהוא יצא מהשרת!

קל מאד להרוג פיירו

למה?

כי הם הולכים לבד בד''כ אז אתה מחכה להם במקום גבוה וBack Stub פותר לך את כל הבעיות בחיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיטה הטובה ביותר היא נינג'ה ספי

היא לא שיטה הגנתית / לתקוף מישהו אחד ולמות אלא שיטה התקפתית שמשלבת סגנון מיוחד וקטלני שיכול לקטול חצי מהקבוצה שלהם עם אתה משתמש בה בחוכמה

אשמח עם תשלח לי הודעה פרטית שאני יוכל לשלוח לך לינקים של סירטונים אשר מסבירים עוד על השיטה.

שתשלוט בשיטה אתה כימעט בילטי מנוצח!

תסתכל על התוצאה שעשיתי אתמול עם SPY לבד

http://img529.imageshack.us/my.php?image=89842154kd7.jpg

שים לב שלא הרגתי רק עם backstab!

מי שמיומן עם האקדח יכול לעשות לקבוצה השנייה בית ספר!

הרגתי 61 פעמים ונהרגתי 5 פעמים בלבד!

ד''א עם Pyro מציק לך אתה פשוט עושה עליו Hunt וגורם לו לצאת מהמשחק.

Hunt - שיטה שאני פיתחתי, אחרי שאתה שולט היטב בSpy ואתה מסוגל להוריד כל אויב במשחק

אתה מסמן מטרה אשר מפריעה לך בהיתקדמות כמו Pyro אשר שורף אותך שאתה קרוב לכל הסנטריז וכו'

ואתה הורג ר-ק אותו! ב5 או יותר תורות הבאים אתה פשוט מוציא לו את החשק להיות Pyro והוא פשוט יחליף דמות או שהוא ינסה לצוד אותך או שהוא יצא מהשרת!

קל מאד להרוג פיירו

למה?

כי הם הולכים לבד בד''כ אז אתה מחכה להם במקום גבוה וBack Stub פותר לך את כל הבעיות בחיים

חחחחחחחח י'מצחיק זה שרת של בוטים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה כבר הרבה מאוד זמן בtf2, ניסיתי לפתור את זה לבד, אבל עכשיו אני פונה אילכם:

קניתי מסך 22" חדש, והגדרתי את הTF2 על 1600*1200

רק שלא ידעתי שהמסך לא תומך ברזולוציה הזאת.

אז עכשיו כול פעם שאני מנסה להכנס, זה עושה לי מסך שחור, ואני לא יכול לשנות בחזרה את הרזולוציה!

ניסיתי לעשות איזה משהוא אוטוקונפינג, ניסיתי למחוק ולהתקין מחדש, ניסיתי למחוק את כול המנוע סורס ולהתקין מחדש, ניתי למחוק בתיקיה של הsteam את הקונפינג שהיה כתוב בו משהוא עם 1200*1600, ניסיתי לשנות את זה ל 800*600, ושום דבר לא עבד!

יש לכם הצעה? אני כבר נואש..

תודה לעוזרים! :xyxthumbs:

אלון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שכתוב, אני פשוט אמור להוסיף ~ לפני השם של התיקיה.

ניסיתי, וזה לא עובד.

חוץ מזה, אם הבנתי נכון, צריך להכנס למשהוא בתפריט של המשחק, ואני לא יכול אפילו להכנס לתפריט.

אז יש למשהוא פתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו אנשים רגילים גם המון אפילו.

ועם אתה חושב שאתה שחקן טוב אתה מומלץ לבוא לשחק נגדי בסרבר פרטי

אטשמח להודעה פרטית אשר תאשר את הישתתפותך!

כן אני חושב שאני טוב ואפילו מעולה אבל אין לי קלאס ספציפי אני לא בקלאן אבל אני משתף פעולה

אולי אתה מכיר אותי הכינוי שלי היה Twisted System עכשיו הוא Dirty Motion

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...