Team Fortress 2 - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Team Fortress 2 - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

1182253595teamfortress2ye4.jpg

http://www.whatistheorangebox.com/tf2.html

על המשחק:

ז'אנר: ירי ממבט ראשון (First Person Shooter)

בניגוד ל-Half Life משחק זה מתרכז בפן של המולטי, קרבות של קבוצה נגד קבוצה עם משימות מסויימות (כגון שליטה על נקודות), כאשר לרשות השחקנים יעמדו מבחר מקצועות שונים שניתן לבחור מהם. הסירטון שמדגים את מיגוון המקצועות שיעמדו לרשותנו מתחיל בהצגת טכנאי מניח עמדת מקלע אוטומטית שכעבור כמה שניות קוצרת כמה חיילים, התמונה עוברת ל-כבד (Heavy) שבעזרת התת מקלע הקטלני שלו קוצר עוד יותר חיילים מאשר המקלע של הטכנאי, אבל בסופו של דבר חוטף כדור מהצלף. שניות לאחר מכן אנו צופים במרגל, שבעזרת שימוש בטכניקה מסויימת הופך בלתי נראה, מופיע מאחורי הצלף ודואג לכך שהוא לא יפגע יותר באף אחד. ומיד עוברים לסייר שלא סוחב עליו נשק, ובתמורה מקבל זריזות עצומה שמאפשרת לו להיכנס לעומק בסיס האוייב במהירות, תוך שהוא מתחמק מיריות עד להגיעו לאחת ממטרות המשימה רק כדי להיות מחוסל על ידי מטען שהפעיל החבלן (Demoman). החבלן בתורו רץ לעמדה בא נמצא המקלע האוטומטי, ולאחר זריקה מדוייקת של מקל דינמיט, מפוצץ את המקלע. התמונה עוברת לחייל ואנו רואים איך באמצעות שימוש בטכניקת ה-Rocket Jump החיילים מעופפים באוויר בקלות, ומגיעים כמעט לכל מקום ולכל גובה על המפה. עתה משהכרנו את המקצועות השונים, אסביר ש-, מתוך ניסיון למצוא את האומנות המתאימה, בחרה להשתמש באומנות ציורית ומצחיקה שיכולה להעביר גם סיטואציות רציניות. את ההשראה הם שאבו מסרטי מרגלים שונים כמו גם ממשחקים אלמותיים שונים כגון Full Throttle והאמת שסיגנון זה משרת מטרה נוספת שלהם - טוענים, ובצדק, שבהרבה משחקים יש בעיה של זיהוי האוייב מולו אתה נלחם ועל כן הסיגנון הגרפי, הציורי שהם בחרו מאפשר להם לתת מאפיין ייחודי לכל מקצוע כך שגם מרחוק תזהו במיידי מול איזו דמות אתם עומדים וכך תוכלו להיערך בהתאם לעימות.

מפריק

תיאור מפורט:

אתם משחקים בקבוצה אחת משתיים, אדומים או כחולים.

כל אחד בקבוצה יכול לבחור בין 9 מחלקות שונות:

Scout - מהיר מאוד אבל חלש, טוב למפות שצריך לכבוש נקודות (Control Points). אפשרות מיוחדת - קפיצה כפולה: בזמן שאתם באוויר תלחצו שוב על קפיצה.

Demoman - בעיקר משמש להגנה, אבל לא חייב. הדמומן משתמש ברימונים. הנשק הראשי שלו זורק רימונים חיים, והמשני יורה פצצות דביקות שמתפוצצות שמישהו מהצוות השני מגיע גרוב מספיק או בשליטה ידנית על ידי לחיצה על הכפתור הימיני בעכבר.

Pyro - טוב במיוחד למפות קטנות או עמוסות שבהם כולם צפופים. הנשק הראשי שלו - הFlameThrower כמו שבטח אתם יודעים, יורה אש. תשרפו את האויבים שלכם ותברחו לאחור, תתנו להם למות מהאש בזמן שאתם רחוקים מהם. שמתי לב שהוא גם חסין מאש ולכן אחד על אחד מול פיירו אחר לא יהיה כל כך נחמד.

Medic - המטרה שלכם איתו זה לרפא את האחרים. כשמישהו קורא למדיק יופיע לכם סימן על המסך שיש מישהו שצריך עזרה. תגיעו אליו ותירו עליו עם הרובא המרפא בשביל להעלות לו את החיים עד ל 150%. בזמן הריפוי עולה גם משהו שנקרא Ubercharge. כשהוא מגיע ל100% תלחצו על הכפתור הימיני בעכבר בשביל שגם אתם וגם מי שאתם מרפים תהפכו לבלתי פגיעים לכמה שניות.

Spy - המרגל. אני חייב להגיד שהוא אחד מהמעצבנים... הוא יכול להתחזות אל אחד מהצוות שלכם או משלו ולהפוך לבלתי נראה לחלוטין לזמן קצר. דקירה בגב ממנו ומהסכין שלו תהרוג אתכם במכה אחת, אז שימו לב מאחוריכם...

Soldier - איטי, אבל חזק. הנשק הראשי שלו הוא משגר טילים, מכיל רק 4 טילים (ואז צריך לטעון מחדש) אבל אם לפגוע פגיעה ישירה זה הורג במכה. תזכרו לטעון מחדש כל הזמן איתו.

Heavy - ממש איטי, אבל סוחב איתו מכונת יריה עצבנית ביותר. הוא בשילוב המדיק יכולים ליהיות בלתי ניתנים לעצירה (לפחות כל עוד יש כדורים)

Engineer - חשוב מאוד כדי לשמור על הIntelligence או הControl Point שלכם. מסוגל ליצור מכונות יריה, טלפורטים ומכשיר שמרפא ומוסיף תחמושת.

Sniper - אתם יושבים עם רובה צלפים ומחכים שמישהו מסכן יעבור מול הכוונת. פגיעה בראש הורגת במכה.

במשחק יש שלושה סוגי מפות:

1. Capture the Flag - במקרה כאן הדגל הוא לא דגל אלא מזוודה של Intelligence. אותם החוקים כמו בCTF הקלאסי, תתפסו את המזוודה של היריב ותביאו אותה אל הבסיס שלכם.

2. Control Point - תתפסו נקודות שליטה של הקבוצה היריבה, תהרגו את כל האוייבים מסביב והטיימר יתחיל לתקתק, אחרי כמה שניות (תלוי בכמה אנשים מהקבוצה שלכם באותה הנקודה) תתפסו את הנקודה ותוכלו להמשיך הלאה אל הנקודה הבאה. הקבוצה שתופסת את כל הנקודות מנצחת.

3. Territorial Control - אותם החוקים כמו בCP אבל עם שינוי קל, כאן יש רק שני נקודות שליטה, אחת לכם ואחת לקבוצה היריבה. המשחק בנוי מכמה סיבובים שבהם אתם נלחמים על טריטוריה. כל סיבוב משחק מהווה טריטוריה לשליטה. הקבוצה ששולטת בכל המפה מנצחת.

טיפים:

כScout תקפצו פעמים כדי לחמוק מיריות היריב.

כDemoman תשימו פצצות דביקות מסביב לנקודת שליטה או למזוודה כדי לשמור עליה מאוייבים. הדמומן יכול גם לקפוץ גבוה יותר אם הוא ישים פצצה דביקה על הריצפה, יקפוץ מעליה ויפוצץ אותה. מוריד קצת מהחיים אבל מגיעים לגובה הרבה יותר גבוה.

כMedic תרפו חברים לפני שהסיבוב מתחיל (בזמן ההכנה) כדי שכשהסיבוב מתחיל כבר יהיה לכם Ubercharge מוכן לשימוש.

כSpy תהרסו מכונות יריה של הקבוצה היריבה וכך תצילו את החברים שלכם מהאש המטורפת.

כSoldir תקפצו ותירו טיל על הריצפה כדי להגיע למקומות גבוהים. תירו על הרגליים של האוייבים כדי שהם יפגעו גם מהנזק של הפיצוץ ולא רק מהפגיעה.

דרישות מערכת:

אפשר לראות באתר של סטים צד ימין למטה

Minimum:

1.7 GHz Processor,

512MB ,

DirectX® 8 level Graphics Card,

Windows® Vista/XP/2000,

Mouse,

Keyboard,

Internet Connection

Recommended:

Pentium 4 processor (3.0GHz, or better),

1GB ,

DirectX® 9 level Graphics Card,

Windows® Vista/XP/2000,

Mouse,

Keyboard,

Internet Connection

פלטפורמות:

PC, 360, PS3

שרתים ישראלים:

212.150.164.161:22001.png

213.8.26.134:27030.png

213.8.192.247:27080.png

213.8.254.46:27015.png

212.150.164.161:25005.png

62.128.58.180:27015.png

62.128.58.181:27015.png

62.128.58.182:27015.png

213.8.192.247:27086.png

213.8.192.247:27030.png

212.150.164.162:22002.png

213.8.192.247:27035.png

הישגים:

Tf_get_consecutivekills_nodeaths.jpg

Hard To Kill: להרוג 5 אוייבים ברצף בלי למות.

Tf_win_2fort_noenemycaps.jpg

Powerhouse Offense: לנצח ב 2Fort בחסימה (אין לי מושג מה זה אומר בדיוק, תרגמתי עם BABYLON)

Tf_win_well_minimumtime.jpg

Lightning Offense: לנצח במפה Well תוך פחות מ-5 דקות

Tf_play_game_everyclass.jpg

Head of the Class: לשחק עם כל קלאס סיבוב שלם

Tf_play_game_everymap.jpg

World Traveler: לשחק סיבוב שלם בכל מפה

Tf_kill_nemesis.jpg

Nemesis: להשיג 5 הריגות נקמה

Tf_play_game_friendsonly.jpg

With Friends Like these...: לשחק עם 7 או יותר אנשים מרשימת החברים

Tf_win_multiplegames.jpg

Dynasty: לנצח ב 20 משחקים

Tf_get_multiplekills.jpg

Hardcore: להרוויח סך הכל 1000 הריגות

Tf_win_hydro_noenemycaps.jpg

Relentless Offense: לנצח במפה Hydro בלי להפסיד אף סיבוב

Tf_win_dustbowl_noenemycaps.jpg

Impenetrable Defense: להגן על המפה Dustbowl בלי להכבש

Tf_win_gravelpit_noenemycaps.jpg

Impossible Defense: להגן על המפה Gravel Pit בלי להכבש

תלוי קלאס:

Medic

Tf_get_healpoints.jpg

Team Doctor: בתור מדיק להרוויח סך הכל 25000 נקודות ריפוי

Spy

Tf_get_healed_byenemy.jpg

Master of Disguise: לגרום למדיק של האוייב לרפא אתכם

Sniper

Tf_get_headshots.jpg

Grey Matter: בתור סנייפר להשיג 25 הדשוטס

Pyro

Tf_burn_playersinminimumtime.jpg

Flamethrower: בתור פיירו להצית 5 אוייבים תוך פחות מ 30 שניות

Engineer

Tf_get_turretkills.jpg

Sentry Gunner: בתור אנג'ניר להרוג 10 אוייבים עם סנטרי אחד

מקור:

http://tf2wiki.net/wiki/Achievements

יש שם גם את ההישגים שלא שוחררו עדיין...

תמונות:

19494.jpg

tf2_soldier.jpg

team_fortress_2_leadin.jpg

889261466.jpg

ועכשיו לסיבה שפתחתי דיון על המשחק. גם כי לא מצאתי אחד כזה, וגם כי יש לי בעיה עם הACHIVEMENTS במשחק, אני לא מקבל את הACHIVEMENT שאני צריך לשחק סיבוב שלם עם כל דמות. שיחקתי כבר עם כל הדמויות עשרות סיבובים ועדיין לא קיבלתי את הACHIVEMENT הזה. הוא תקוע על 7/9.

למישהו עוד יש בעיה דומה? מישהו יודע איך לפתור אותה?

ואם מישהו רוצה, יש סטים גרופ ישראלי למשחק...

http://steamcommunity.com/groups/TF2IL

שכתבתי את הסיקור, הבאתי סיקור קצר מפריק ואת השאר כתבתי לבד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 703
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שכתבתי את הסיקור.. עכשיו יהיה קצת מובן יותר...

ציטוט

החברה יצרה את השדרוג.

לחברה קוראים Valve

טוב, מה לעשות כשילד קטן רושם סיקור... לא היתי מההתחלה מעתיק מFXP את הסיקור אם היתי יודע על פרטים חסרים או לא נכונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק ממש כיף D:

אני אוהב את כל הדמויות חוץ מדמומן ספיי והבי

בנוגע להישגים

אני מניח שהOVERLAY שלך עובד כמו שצריך (הייתה לי בעיה כזאת שהשפיעה קשות על ההישגים שלי)

הסיבה היחידה שנשארה זה לא באמת היית סיבוב שלם עם קלאס מסויים (מהSTARTUP TIME עד הניצחון)

עוד משהו

תקטין את התמונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא אתמול עדכון די גדול עם מפה חדשה. :D

בקרוב תצא מפה חדשה עם GAME MODE חדש... אני מקווה שיהיה טוב כמו אלה שעכשיו...

אני מניח שהOVERLAY שלך עובד כמו שצריך (הייתה לי בעיה כזאת שהשפיעה קשות על ההישגים שלי)

הסיבה היחידה שנשארה זה לא באמת היית סיבוב שלם עם קלאס מסויים (מהSTARTUP TIME עד הניצחון)

עוד משהו

תקטין את התמונה

יש מצב זה לא התקבל כי לפעמים אני מחליף דמות באמצע המשחק, אני אנסה שוב את כולם מההתחלה עד הסוף...

*הקטנתי את התמונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק נראה מפגר ומשעמם בהתחלה, אבל אם אתה בשרת נורמלי אחרי 5 דקות משחק רואים כמה המשחק הזה כיפי ומצחיק....

באמת אחד המשחקים הכיפים.

לא מזמן קניתי אותו בSTEAM.... ת'אמת אני בקושי משחק (יותר בCOD4) אבל פעם באני נכנס לסטים ומשחק קצת

הדמות האהובה עליי זה הSpy, גם אחד המצחיקים לשחק אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב זה לא התקבל כי לפעמים אני מחליף דמות באמצע המשחק, אני אנסה שוב את כולם מההתחלה עד הסוף...

קיבלתי אותו ;D מתברר שהיו לי שתי קלאסים שלא סיימתי סיבוב איתם...

עכשיו אני הולך על ההדשוטס...

ד"א

הולכים גם לצאת ACHIEVEMENTS חדשים...

ראיתי שיהיה הרבה מאוד למדיק...

עריכה

הוספתי רשימה של שרתים ישראלים + רשימה של ההישגים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על ההשקעה. :xyxthumbs:

אין לכם מושג כמה אני שמח לראות שהדיונים הראשיים פה מקבלים צורה.

אשמח אם תוסיף (לפי הכללים המנחים לדיונים ראשים)

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=320791.0

לינקים לאתר הבית של המשחק ולגם לינק לעמוד "דרישות המערכת" בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתר הבית קצת חסר פרטים על המשחק... רק קצת מידע עליו + תמונות וסרטונים, לא יותר.

http://www.whatistheorangebox.com/tf2.html

הוספתי אותו וקישור לאתר של סטים שבו אפשר לראות דרישות מערכת ומחיר של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שיחוק קטן במשחק

הבנתי ה TFC 2 לא מתקרב בכלל למקורי

מי שרוצה לראות מה זה משחק מהיר ברמות! שכולל אקשן מטורף!

שיורד את הגירסה הראשונה...

ועדין לא הבנתי למה הורידו את הרימונים?

או שזה רק אני לא מוצא?

ודרך אגב צריכים מקורי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...