לא מצליח להתחבר לאחר ביטול ה-NAT - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להתחבר לאחר ביטול ה-NAT

Spiritus

Recommended Posts

אני מתחבר ברשת אלחוטית עם מחשב נייד דרך הראוטר amg640

בהגדרות הראוטר ביטלתי את אפשרות הFirewall ואת הNAT אך לא הצלחתי להתחבר.

רק לאחר החזרת אופציית הNAT יכולתי שוב להתחבר.

כיצד ניתן לבטל את האופצייה הנ"ל ובכל זאת להתחבר?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהחייגן שלך מתחבר הוא מקבל כתובת IP מסויימת מהספק, הכתובת הזו היא כתובת "חוקית" שניתן לגלוש איתה. על המחשב שלך מוגדרת כרגע כתובת שהיא "לא חוקית", אם אתה מנסה לגלוש עם כתובת כזו אז ברגע שאתה תוציא בקשה "העולם" לא ידע איך להחזיר לך תשובה. הדרך היחידה שלך לגלוש בלי NAT היא לקנות כתובת IP קבועה פלוס עוד טווח של כתובות שינותבו אליך ע"י ספק האינטרנט, ואז בצורה כזו תוכל להגדיר לך כתובת אחת כזו על המחשב ("חוקית"), עוד כתובת על הראוטר ואז לגלוש בלי NAT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהחייגן שלך מתחבר הוא מקבל כתובת IP מסויימת מהספק, הכתובת הזו היא כתובת "חוקית" שניתן לגלוש איתה. על המחשב שלך מוגדרת כרגע כתובת שהיא "לא חוקית", אם אתה מנסה לגלוש עם כתובת כזו אז ברגע שאתה תוציא בקשה "העולם" לא ידע איך להחזיר לך תשובה. הדרך היחידה שלך לגלוש בלי NAT היא לקנות כתובת IP קבועה פלוס עוד טווח של כתובות שינותבו אליך ע"י ספק האינטרנט, ואז בצורה כזו תוכל להגדיר לך כתובת אחת כזו על המחשב ("חוקית"), עוד כתובת על הראוטר ואז לגלוש בלי NAT.

אפשר לקנות טווח כתובות מהספק שינותב אליך ללקוח רגיל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה אם שמעת על זה (ככה זה מובן ממה שכתבת), כי זה לא נשמע לי הגיוני. גם ההגדרה של "חוקית" / "לא חוקית" לא ממש קשורה.

אם אתה יודע, אז למה אתה שואל?

כל מילה שגיימרית כתבה, נכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתובת לא חוקית לגלישה חיצונית, ולכן גיימרית כתבה לא חוקית בגרשיים.

אם אתה חושב שאתה חכם גדול ומתווכח על דברים שאתה לא יודע אז אשריך, אם לא אז תקרא את זה:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9B%D7%AA%D7%95%D7%91%D7%AA_IP

כל טווח הכתובות שרשומות שם בתור "כתובת IP מיוחדת" היא לא כתובת חוקית לגלישה באינטרנט.

הכתובת שהנתב שלך נותן למחשב שלך נכלל בתוך הטווח של הכתובות המיוחדות שלא ניתן לצאת איתה החוצה, בו בזמן שהראוטר מקבל כתובת UP אמיתית וחוקית, המנגנון שאחראי לתרגם ולהעביר את המידע בין 2 הכתובות האלו נקרא NAT, אם אתה מכבה את המנגנון הזה, אין שום דבר שיקשר בין הכתובת החיצונית החוקית של הראוטר לבין הכתובת הפנימית ה"לא חוקית" של המחשב שלך.

אבל שוב , אולי אני בכלל לא יודע על מה אני מדבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- משהו לא בסדר בכתובת דוגמא שנתת :D exercise

343.235.235.128

לשאלתך אם יש ספק שיתן כזה שרות, כנראה שלא.

טכנית אין הבדל בין לקוח פרטי ועסקי שיכול לגרום לחוסר יכולת לנתב אליו כתובות, אפשר טכנית לנתב כתובות ללקוח פרטי ללא בעיה.

השאלה היא ברמת השרות בלבד.

זה לא צריך לעניין אותך מה ההגדרה שלך אצל הספק ,אתה לא צריך להיות עסק על מנת להיות לקוח עסקי ,אתה רק צריך להשתמש בשרותים שנמכרים ללקוחות עסקיים,

ניתוב כתובת זה אחד השרותים הללו.

אם זה מה שמעניין אותך ,תתקשר לספק ושאל את מה שבא לך לשאול.

לגביי כתובות "חוקיות",המילה הזאת מבלבלת אותכם,אתם מתכוונים לכתובות לא מנותבות.

לפותח האשכול ,

אני מנחש שהרעיון בא לך כשקראת ש NAT מעמיס על הנתב ואין לך אפילו בעיה.

פשוט אל תבטל NAT !

זו פונקציה חשובה של הנתב עבור הרשת שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הסיפור הזה בגלל שכתבתי "חוקי/לא חוקי"? בשביל מה שמתי את זה בתוך מרכאות? השתדלתי לשמור על שפה פשוטה שאנשים מבינים, במקום להתחיל לשגע אותם עם מושגים כמו כתובות לא מנותבות.

טכנית אין הבדל בין לקוח פרטי ועסקי שיכול לגרום לחוסר יכולת לנתב אליו כתובות, אפשר טכנית לנתב כתובות ללקוח פרטי ללא בעיה.

השאלה היא ברמת השרות בלבד.

זה לא צריך לעניין אותך מה ההגדרה שלך אצל הספק ,אתה לא צריך להיות עסק על מנת להיות לקוח עסקי ,אתה רק צריך להשתמש בשרותים שנמכרים ללקוחות עסקיים,

ניתוב כתובת זה אחד השרותים הללו.

אם זה מה שמעניין אותך ,תתקשר לספק ושאל את מה שבא לך לשאול.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...