הארדיסק חיצוני 500 ג'יגה של ווסטרן דיגטל(מייבוק) עם מערכת קבצים FAT32 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הארדיסק חיצוני 500 ג'יגה של ווסטרן דיגטל(מייבוק) עם מערכת קבצים FAT32

Nokami

Recommended Posts

שלום

לא ממזמן רכשתי הארדיסק חיצוני נוסף, הפעם של ווסטרן דיגטל, מהסדרה מייבוק

עכשיו, מה ששמתי לב , זה שהוא על מערכת קבצים FAT 32 כברירת מחדל, וההייתי רוצה לשנות אותו לNTFS כמו שאר הכוננים.

האם אני יכול לעשות זאת מבלי לאבד את המידע שכבר איכסנתי בו? וללא תוכנה? כלומר, דרך ההגדרות של הווינדוס, או פקודה כלשהי בדוס?

איך אני עושה את זה?

תודה.

עריכה: מצאתי דרך לעשות זאת ע''י קליק ימני במחשב שלי, ניהול, לבחור את הכונן, אתחול , ואז שם יש לבחור מערכת קבצים.. (והיא כבר על NTFS..)

ויש אפשרות לסמן בוי "בצע אתחול מהיר" ואפשר דחיסת קבצים ותיקיות". אם אני אעשה את זה, יימחק כל התוכן שאיכנסתי בהארדיסק , לא ?

הרי הוא עושה אתחול. איך אני הופך אותו לNTFS מבלי שהוא יגיע לי בקבצים שישנם וללא תוכנה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה בידיוק אתמול הכנסתי את המידע וגיבתי... זה מבאס עכשיו להתחיל לחשוב איפה לשמור אותם לבנתיים. אין לי מקום בכלל..

ואין לי כוח להתחיל להתעסק עם תוכנות...

מה אתה מציע? בדרך כלשהי לגבות את המידע שם, (זאת אומרת להעתיק ועדיין שישאר שם) ולעשות "אתחול מהיר" שזה על NTFS בהגדרה שאמרתי בעריכה, וזהו?(לא מתכוון לעשות "אפשר דחיסה של קבצים ותיקיות - לא צריך את זה.)

זה אמור להיות מהיר נכון? כזכור לי לא צריך לחכות עד 100% או משהו כזה, אפשר לצאת כבר ב2% וזה מסנכרן את עצמו לבד..

זה פשוט מזכיר לי כמו שכל פעם אני מחבר הארדיסק(פנימי במקרה הזה), ואז עושה לו אתחול ראשוני.. מן הסתם אני עושה לו אתחול מהיר, וב5% אני כבר יוצא.. שאני מנסה להיכנס אליו הוא נותן שגיאה שתיים, ואחרי זה זה נעלם ועובד כמו פנתר. כאילו יש את המחיצה החדשה עם הכונן הריק וכו'..[br]פורסם בתאריך: 14.02.2008 בשעה 17:14:12

???
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחלונות יש תוכנה בשם convert שממירה מחיצות ל NTFS בלי לפרמט (אבל זה סיכון שאתה לוקח על עצמך). ואם אתה רוצה לפרמט ל NTFS בלי לחכות, פשוט תמחוק את המחיצה ותיצור אותה מחדש, ככה ל תצטרך להמתין לאחוזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה לא אופטימלי, אבל זה לא "לא טוב" (וזה עדיין מאפשר לו לשים קבצים גדולים מ 2 גיגה וכו') ורק אמרתי עוד דרך, אני אישית לא הייתי עושה אותה (לפחות לא בלי גיבוי של דברים חשובים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא טוב כי זה איטי יותר וזה יתפוס לו הרבה מקום על הדיסק.

גם לא מומלץ לעשות את זה בלי גיבוי.

יש עוד תוכנה שנקראת paragon partition manager

שאמורה להיות די טובה.

אני אישית משתמש ב Parted Magic

http://partedmagic.com/wiki/PartedMagic.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, בסוף העברתי את כל המידע להארדיסק החיצוני השני אחרי שפניתי בו מקום, ואז עשיתי את האיתחול הרגיל דרך הווינדוס לשינוי מערכת קבצים מהFAT 32 לNTFS. סיים צ'יק צ'אק, החזרתי את המידע לשם. מקווה שלא יעשה בעיות ויעבוד ככונן רגיל.

תודה רבה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...