שעווה... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שעווה...

darkdude

Recommended Posts

אני עושה התערבות עם ידידה שלי... אם היא עושה שעווה גמאני עושה...היא בבית שחי או משו ואני בקטנה בחזה. רציתי לשאול... אם אין לי יותר מידי שערות בחזה ואני מוריד עם שעווה, זה יגדל בקצב גדול יותר?או שערות בלונדיניות יהיה שחורות?(אני בן 15 וחצי... זה רק בשביל ההתערבות). מה יקרה? זה יזיק או אחרי כמה חודשיים יהיה בדיוק באותו מצב ולא יחמיר? אני מפחד מהחמרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יגדל צפוף יתר ובקצב מהיר יותר, גם שמתגלחים קורה אותו הדבר

ובלונדיני לשחור אין לי מושג, בכל מקרה סביר להניח שיתחלף לך בקרוב

זה סתם מיתוס זה לא נכון........

אתה לא יכול לשנות את מהירות הגדילה והצפיפות של גדילת השערות בגוף

אחרת לא היו אנשים קרחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גירוי בעור תלוי בחומר שתשתמש וברגישות שלך. לגבי צפיפות השיער, עובי השיער ושאר ירקות - אין השפעה. זה סתם מיתוס (פעם אנשים שגילחו היו בטוחים שהשיער צומח עבה יותר מכיוון שכשהוא עדיין קצר וקוצי הוא מרגיש עבה יותר).

בשביל דילול השיער צריך להסיר אותו באופן קבוע במשך שנים, וגם אז זה בד"כ יותר השפעה של הגיל מאשר ההסרה.

כל המאפיינים של שיער הם גנטיים (מלבד תזונה שיכולה להשפיע על בריאותו), כך שאמצעים חיצוניים לא יכולים באמת להשפיע על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עושה התערבות עם ידידה שלי... אם היא עושה שעווה גמאני עושה...היא בבית שחי או משו ואני בקטנה בחזה. רציתי לשאול... אם אין לי יותר מידי שערות בחזה ואני מוריד עם שעווה, זה יגדל בקצב גדול יותר?או שערות בלונדיניות יהיה שחורות?(אני בן 15 וחצי... זה רק בשביל ההתערבות). מה יקרה? זה יזיק או אחרי כמה חודשיים יהיה בדיוק באותו מצב ולא יחמיר? אני מפחד מהחמרה...

הומו! ....חתיכת נקבה ...לך לך תעשה ...יא מז,נון ..

סתם ...

אין שום סיבה שזה יקרה ...אבל אתה חייב לעשות את זה מאוחד ....כי אז זה היה לא אחיד ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, זה אמור לא לדכא את גידול השערות כי זה תולש אותן מהשורש, שלא כמו גילוח.

דבר שני תתכונן לצרוח בטונים של סופראן כי זה כואב חבל"ז. כאילו מישהו תולש לך חתיכת עור.

אני עשיתי את זה פעם אחת בחיים. זה גם עשה לי הרבה פצעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...