בעיה עם ההעלאה שלי, ספק נטויז'ן... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם ההעלאה שלי, ספק נטויז'ן...

Rhx

Recommended Posts

כבר כמה ימים שיש לי בעיה בהעלאה, הUpload פשוט לא זז ולא משתף כאשר קובץ מסויים סיים לרדת וגם במהלך ההורדה.

מה יכולה להיות הסיבה? אצל נטויז'ן או אצלי?

וניסיתי דיי המון תוכנות ביטורנט שונות. משהו פה מוזר...

תודה לעוזרים.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית בדיקת העלאה? מהאתר של נטויז'ן או מאתר של איזה ספק אחר אפילו?

כמה העלאה יש לך? כמה קילובייט אתה מעלה לשניה?

אתה יכול גם להעביר אפילו לחבר באי סי קיו איזה קובץ.. ולראות על כמה מעביר זה מהירות העלאה שלך..

אני גם בנטויז'ן ולוקחים לי יותר מדיי מהירות בהלאעה זה מזה מעצבן אני אפילו מגביל את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה, לא יודע בוודאות מוחלטת. זה משגע אותי, וניסיתי להגדיר את התוכנה כמה טוב שאפשר אבל עדיין זה עושה את זה.

לפני כמה חודשים הייתי יכול להוריד כל תוכנת ביטורנט מבלי להגדיר אותה וזה היה מתחיל את הUpload בתחילת ובאמצע ההורדה, שלא לדבר על הסוף.

עכשיו? כלום. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי בזמן האחרון זה ממש מזעזע...

כשאני בודק UPLOAD באתרים שונים יש לי בערך 18-21KB (יש לי מגה וחצי), אבל בשיחות בסקייפ ובכל מיני משחקי זה נעשה ממש בלתי שחיק! אם אני מדבר עם 2 אנעשים בסקייפ ומשחק יש לי מלא פינג, דבר שלא היה לי לפני חודשיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מסתבר שזאת הייתה בסוף איזושהי בעיה עם הפורטים והאנטי-וירוס שלי, אבל עדיין זה לא מהיר כמו פעם.

מסתבר שהNOD32 עשה כמה בעיות עם הביטורנט או משהו כזה, לא הבנתי ממש אבל ככה היה כתוב.

שיניתי פורטים, פתחתי פורטים, שמרתי הכל - יצאתי מהכל לכמה דקות - חזרתי והתחלתי להוריד, ניסיתי לסדר את האפלואד ולהגדיר אותו דרך

התוכנה כמה נוח וכמו שצריך שאפשר והפלא ופלא...

התחיל את הUpload על המהירות הדיי נורמלית שלו, לפעמים יש לו צניחות נוראיות לכמה דקות ואז זה חוזר ומתייצב על מהירות העלאה בינונית.

זה קצת מפריע...

וההורדה גם משתגעת, פעם זה על גבוהה ממש למעט זמן, ורוב הזמן זה על איטי-בינוני.

אין לי אפשרות להחליף ספק כרגע, אין מה לעשות... זה מה יש.

וכן אחרי שקראתי הרבה בעניין הבנתי שהספקיות בישראל מנסות לשבש, סוגרות גם פורטים וכל השיט אז שיניתי לפורטים דיי טובים.

דרך אגב, אני לא יודע אם זה עשה משהו אבל אני משתמש כרגע בתוכנה ABC ויש שם משהו שנקרא Web Service, הפכתי את זה לActive ושמתי

את הפורט שלו שקיבלתי דרך התוכנה גם בהגדרות של הראוטר, כלומר פתחתי אותו.. יכול להיות שזה גם אחת מהסיבות ואני סתם

האשמתי לשווא את האנטי וירוס שלי.. P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אוקיי... כי לפי מה שקראתי בכמה כתבות וזה הבנתי שהם "חוסמות", כנראה טעיתי לא משנה P: לא מבין בזה משהו.

הגעתי לקטע של הפורטים והתחלתי לבדוק את זה, ורוב המפתחים של התוכנות המליצו לשנות את הפורטים הקבועים של הביטורנט/תוכנות שלהם מפני שהספקיות לפעמים "חוסמות" או משהו.

אז רגע, מה הם בעצם עושים? הספקיות אינטרנט? כשאתה אומר לחסום לחלוטין את תעבורת הביטורנט, הם עושים את זה? כאילו בעקיפין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...