בעיה בחישוב הזיכרון בכונן C - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בחישוב הזיכרון בכונן C

llime

Recommended Posts

בכונן C שלי ,שעליו גם מותקן ה- ,יש (בערך) 30GB . מקש ימני + properties מראה לי שיש לי שם 13 גיגה בשימוש ועוד 16.2 גיגה חופשי-סה"כ 29.2GB .

אבל כשאני נכנס לתוך כונן C ומחבר את כל הזיכרון מכל הקבצים והתיקיות שיש שם אני מקבל שיש פחות מ 7GB בשימוש!...והגדרתי באפשרויות תיקיה שיראה גם קבצים ותיקיות מוסתרים. איפה עוד 6 גיגה? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי ה6 GB לא מנוצלים ? תבדוק בDISK MANGAEMENT

מה זה DISK MANGAEMENT ?...

system restore

recycling bin

לא הבנתי מה הכוונה. רוקנתי כמובן את סל המיחזור (ובכל מקרה אם לא הייתי מרוקן אותו תוכנו היה אמור להיות בתוך "docoments and setttings").

system restore דווקא עשיתי (מסיבות אחרות,אני לא מבין מה זה קשור) ,אבל זה לא פתר את הבעיה הזאת. יכול להיות שלא הבנתי למה התכוונת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

START>RUN

תכתוב diskmgmt.msc .

אז תראה אם יש שטח לא מנוצל (unallocated).

קודם כל מצאתי את ה-system restore ובאמת הוא לקח בערך 3.5 גיגה....לא חשבתי על זה בכלל...תודה. אבל עדיין נשארו כ 2.5GB ללא הסבר...

לגבי ה DISK MANGAEMENT נכנסתי לשם ואני לא מוצא סימן שמשהו לא בסדר. על כל הכוננים כתוב "healthy" ...אבל בכונן C הוא מזהה רק 52% פנוי...כלומר בדיוק כמו מקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הכל בסדר , לא אמרתי שחייב להיות משהו לא בסדר ...

כמובן טוב שהכל בסדר ,רק שאני עדיין לא מבין היכן מתחבאים עוד 2.5 גיגה..ובכלל מרגיז שה 3.5 גיגה ששימשו את הסיסטם ריסטור לא כתובים בתוך המאפייניםשל כונן C ...אם לא הייתם אומרים לי לא הייתי יודע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

convert X: /fs:ntfs

תריץ את הפקודה בCMD (התחל>run) ^^

X כמובן זאת אות הכונן שאתה רוצה להמיר ..

וזה ישנה לי את הקידוד ל NTFS??? של כל המחיצה ? כאילו פירמטתי מהתחלה ב-NTFS?.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההמרה הזאת לא טובה, היא מפרמטת עם קלאסטר של 512 במקום 4000!

תעשה את ההמרה עם תוכנה כמו parted magc

וכמובן, תגבה קודם.

למרות שהסיכוי שזה מה שתופס לך 2 גיגה הוא קטן מאוד

עריכה, אני לא על אקס פי עכשיו אבל יש תיקיה אצל בC שאין לך גישה אליה.

שם תמצא את הזכרון החסר.

תמצא אותה ותזכיר לי איך קוראים לה ואני אגיד לך איך להכנס אליה (תבטל הסתרת קבצים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...