מישהו מכיר את הספק הזה? JSP-TECH PS-05 BIG FAN 450W - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מכיר את הספק הזה? JSP-TECH PS-05 BIG FAN 450W

LORIANTA

Recommended Posts

שוקו - אם לא תרגיע תעוף.

URIB - אני לא הייתי שם את ה JSP על מערכת רצינית, לפחות עד שלא אראה סקירה רצינית מאתר רציני. משרדית תקציבית - כן.

מדבריך משתמע שהספק ברמה של אנטק, אנרמקס וכדו'.. רק זול יותר בגלל סיבות כאלו ואחרות כמו חדירה לשוק. אני ממש לא חושב שזה הקייס. אני בטוח שיש סיבה למחיר הנמוך יותר (אין ניסים בתחום הזה), בדיוק כמו שאני חושב שיש סיבה למחיר הנמוך בספקים המאוד זולים של FSP שגם מהם הייתי נמנע למערכות רציניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שוקו - אם לא תרגיע תעוף.

URIB - אני לא הייתי שם את ה JSP על מערכת רצינית, לפחות עד שלא אראה סקירה רצינית מאתר רציני. משרדית תקציבית - כן.

בדיוק על זה אני מדבר, לא סתם אני מדגיש את 25A על 12V.

BTW הספקים של מיוצרים ע"י FSP, אני לא יודע אם הכל אבל את PCB בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא בטוח שהאמפרז' שמצויין על הספקים של JSP נכון עד שאראה בדיקה רצינית.

מה הקשר של OCZ? לא צריך אותם בשביל לדעת ש FSP חברה טובה. אבל, גם FSP לא יכולים לספק תותח במחיר מגוחך אלא אם כן יש להם שיטה לגדל כסף במעבדות המו"פ שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שאין נתונים על הספק באתר היצרן... :lol:כל אחד נהיה לי מומחה ספקים,

פותח ספק וקובע על פי מראה בלבד כמה הספק איכותי.

אבל אתה צודק, יש לו סליבים אז כנראה הוא ממש טוב.

פורוס ספקים נהיה בדיחה, ממש עצוב.למה?

בגלל שיש לו אתר?

NOOB

א. אני תיקנתי ספקים למשך שנה שלמה. ספקים לכל מיני מתחים והספקים. אז כן, אני כן מומחה לספקים.

ב.אני יודע לפי מראה בלבד אם הספק בנוי בצורה איכותית או לא. אני יודע לקרוא מה שכתוב על הרכיבים ולכן אני קובע... איכותי מאוד!

ג.פורום ספקים נהיה בדיחה לדעתך בלבד. אני עשיתי סקר וסקר נקבע ע"י ניסיון! אני יכול לומר לך שניסיון של אנשים שווה הרבה יותר מבדיקה של אתר חומרה!

ד.את כנראה לא מבינה בספקים. את לא יודעת איך הספק מספק את הזרמים שלו ואילו רכיבים הם איכותיים ואילו לא.

ה. אשמח להסביר לכל מי שישאל אותי בפרטי(כי זה לא קשור כל כך לתראד) על ספקים!

ו. אני עדיין ממליץ בתוקף על הספק הזה. חבל לבזבז כסף על ספק עם "שם" למערכת פשוטה.

כאשר אתם רוצים לעשות OC אני לא ממליץ עליו. זאת מכיוון שהוא אולי "יסחוב" את המערכת אך יתכן כי מערכת מסויימת תצתרך זרם מעל הזרם המקסימלי שאותו יכול הספק לספק. ואז יתכן או RESET או קפיצות מתח(אשר יכולים לגרום לשריפת רכיבים).

:xyxthumbs:

נ.ב. למנהלי הפורום! לא צריך לזלזל באנשים ולצחוק עליהם! בשביל זה הפורום קיים. כדי שישאלו שאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשכח מזה שב 150 שקל אתה מקבל 450 וואט באמת איכותי, כאשר כל ספק 400 איכותי עולה פי שניים עד פי שלוש.אין ל JSP פטנט שאנרמקס, FSP, ושאר ירקות לא מכירים.

כמו שאמרתי, למערכות תקציביות, אפשרי לדעתי. למערכות רציניות - ספקים רציניים יותר. עד שנראה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא בטוח שהאמפרז' שמצויין על הספקים של JSP נכון עד שאראה בדיקה רצינית.

מה הקשר של OCZ? לא צריך אותם בשביל לדעת ש FSP חברה טובה. אבל, גם FSP לא יכולים לספק תותח במחיר מגוחך אלא אם כן יש להם שיטה לגדל כסף במעבדות המו"פ שלהם.

OK התמונה תסגור את הנושא הטחון הזה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית מאוד רגוע, וגיימרית הגבתי למה שהיה טעם להגיב ולא לכל השטויות שלך.

אם תחפסי נכון בגוגל תמצאי דברים אחרים חוץ מHWZONE, אז כדאי ללמוד גם לחפס בגוגל.

אני חושב שאת מפיצה הרבה יותר בורות. דבר ראשון בדקת מה ההגדרה של ג'נרי? אחרי שתבדקי תחזרי

איזה הוכחות אתה צריך? ראיתי במו עיניי כמה וכמה מערכות ודאגתי לראות אותם בעומס מלא בלי בעייה- ועובדה שהספק מסתדר.

הבחור המאיים בהעפות, מדבריי לא אמור להשתמע שהוא שווה לאנרמקס או FSP\HEC. זה שציינתי שההגדרה של גיימרית למושג ג'נרי דפוקה מיסודה בכך שהיא חושבת שספק בלי נתונים באתר שלו הוא ג'נרי. והבאתי דוג' שאנטק היו עד התקופה האחרונה ללא שום נתונים A על הספקים שלהם.

מה שכבר אמרתי ואתם מנסים לעוות, זה שזה אחלה ספק. הוא שקט (בדקתי אישית, וגם ידוע לי שהשמיע שלי בסדר), הוא מאוורר טוב (גם בדקתי אישית), אחריות ל3 שנים, יש לו נתונים סבירים והוא מתאים למערכות קלות-בינוניות\תקציביות וכדוגמא לזה הבאתי מקרים שהוא הריץ שנחשבים חזקים ללא כל בעיה תקופה טובה בעומס מלא.

אז תנו לי תירוץ אחד למה הוא ג'נרי או לא כדאי בטווח 100-120-140 שקלים. חוץ מFSP\HEC 300W שיותר חלשים אבל נניח שתגידו יותר יציבים (למרות שהספק הזה מספיק יציב ועומד בדרישות). ולמה לא לקנות את הספק הזה כאשר התקציב לחוץ וזה עם מעבד E2\E4xxx\3800x2 וכרטיס מסך 8400-8500-2400-2600 שידועים כצרכני חשמל שלא דורשים הרבה וכמה מחשב כזה צריך? פחות מ200W-150W אם אני לא מתבלבל, מה שהספק הזה מביא בהליכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראית מערכות בעומס מלא? ואיך אתה יודע מה העומס? ואיך אתה יודע שבעומס הנתון הוא שומר על המתחים בתחום המותר? אז הוא מחזיק, אבל איך אתה יודע אם הוא נותן לך 12V או 11? או אולי 10? בדקת עם מולטימטר? זה אחד המאפיינים המהותיים ביותר שמבדילים בין ספק טוב או לא. מתח נמוך חריג מסכן את חיי הרכיבים שלך. הספקים האיכותיים יעמדו בנתונים, ושאינם יכולים פשוט יתנתקו בניגוד לפחות טובים, שפשוט יורידו את המתח. לטעמי, אם אתה קונה מערכת בינונית ב 4000-5000 שקל ולא נותן 10% לספק, שזה הרכיב הכי חשוב במערכת, אתה בונה מפרט לא מאוזן ומסוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתכל,בקשר לV אפשר לראות עם תוכנות את הנושא. בקשר לעומס היה מדובר על מערכות עם כרטיסים\מעבדים די זוללנים.

וכנראה פספסתה את ההודעה שמעליך, או כל הודעה אחרת שכתבתי, התכוונתי למערכות תקציביות-בינוניות. ו5000 שקל זה לא בינוני בשביל כולם, זה שפה כל אחד קונה 8800 בשביל משחקים לא אומר שככה זה כולם. אז לחבר את הספק למערכת ב1500-2500 שקל עם כרטיס כמו 8500GT כמו שיש לפותח הדיון יהיה בסדר גמור, במיוחד שלמערכות כאלו מחברים ספקים ספקים ב50-100 שקל בדרך כלל ברוב החנויות, ופלא הפלא אחוזים בודדים שהספק נדפק

וגם בקשר לכמות הV פורסם פורסם פה קישור שכולל את הקפיצות במתח בין הספק הזה לאנרמקס כלשהו. הגרף ממש קטן אבל ראיתי אותו במקום אחר ובגדול והיה מדובר על סטיות בגדר הסביר בעומס של 350W, כמובן לא ניתן אמון מלא בזה, אבל אינדיקציה יש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתכל,בקשר לV אפשר לראות עם תוכנות את הנושא. בקשר לעומס היה מדובר על מערכות עם כרטיסים\מעבדים די זוללנים.

וכנראה פספסתה את ההודעה שמעליך, או כל הודעה אחרת שכתבתי, התכוונתי למערכות תקציביות-בינוניות. ו5000 שקל זה לא בינוני בשביל כולם, זה שפה כל אחד קונה 8800 בשביל משחקים לא אומר שככה זה כולם. אז לחבר את הספק למערכת ב1500-2500 שקל עם כרטיס כמו 8500GT כמו שיש לפותח הדיון יהיה בסדר גמור, במיוחד שלמערכות כאלו מחברים ספקים ספקים ב50-100 שקל בדרך כלל ברוב החנויות, ופלא הפלא אחוזים בודדים שהספק נדפק

צודק ב-100% ועוד כמה הוכחות אתם רוצים? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ... לא בצדק. זה עדיין לא מצדיק את היחס המזלזל והמתנשא שלה כלי החברים בפורום.

בנוסף, אני מוכרח לציין כי המספר שכתוב על הספק (הזרם) חייב להיות אמיתי. כלומר, הספק מסוגל להזרים את הזרם הנתון. כמובן שרק זרם לא מעניין אותנו. בעומס רב, יתכן והזרם יבוא על חשבון המתח ואז תהיה לנו בעיה גדולה.

בכל אופן, הדבר מצריך בדיקה.

למה ש HWZONE לא יעשו פעם אחת ולתמיד בדיקה לספקי JSPTECH? הרי הספק הזה זול מאוד. אז שישקיעו 150 או 200 שח ויעשו בדיקה.

שוב, אין צורך לזלזל בחברים שבפורום ובמנהלים. לא צריך להתעצבן ולקלל ולפגוע. אנחנו פה בכדי ללמוד.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...