אושרה הצעת חוק סינון האתרים בוועדת הכלכלה - יום שחור לחופש הפרט ולדמוקרטיה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אושרה הצעת חוק סינון האתרים בוועדת הכלכלה - יום שחור לחופש הפרט ולדמוקרטיה

huber

Recommended Posts

נו לפחות חנין ויחימוביץ' עוד איכשהו דבוקים לתקנון הכנסת ולדמוקרטיה :-\

בנוסף, יפעילו הספקיות שירות סינון מקוון בצד שלהן, אם הטכנולוגיה תאפשר את זה.

מה זאת אומרת? יהיו אתרים שיסוננו למרות שביקשתי שלא תהיה לי את תוכנת הסינון?

מחדל לדמוקרטיה!

אורי אזולאי ורועי כהן מייסד Puresight, החברה המספקת את תוכנות הסינון ברמה הביתית לספקיות, טוען שדווקא אפשר בהדרגה ליצור סינון ברמת השרת,

אך על הספקיות לשדרג את התשתיות ומדובר בשאלה של עלות – ושזה מתרחש כבר בטורקיה.

נכון, וזה גם מתרחש בסין ובאירן גם כן ::)

זה מתחיל באתרים פורנוגרפיים אבל במידה ואז יאושר, זה עוד יגיע לדעות פוליטיות וכדומה,

תועבה של משש, והתועבה היא לא הפורנוגרפיה, אלא הממשלה המסריחה הזאת :pissed:

יופי של דמוקרטיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכירו לי.. מתי עברתי לגור באיראן?

ומה שבכלל מגעיל אותי, זה שגם אם תכנסו לאתרי חדשות מרכזיים, לא תראו שם אף כתבה בעמוד הראשי

כאילו מנסים להשתיק את העניין! :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה היא שמחילים את זה כברירת מחדל ואתה צריך להתקשר ולהזדהות כצרכן תוכן פורנוגרפי. למה שחברה פרטית תדע לאן אני גולש? מה עם חסיון לקוח? פרטיות? מה רע בלאפשר סינון רק למי שמבקש כמו שהיה עד עכשיו? למה המדינה צריכה להיכנס לי לשיקולים כאלו?

יש אינסוף שאלות שכאלו שהחוק המטומטם הזה גורר אחריו שלגביהן אין שום תשובה טובה. הבנת?

תקראו את התגובות בטקבקים - לשם שינוי אני מסכים כם רובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לאסור (מהמילה אסיר) את מי שהציע את החוק הזה, ואת כל מי שתמך בו, בתור ניסיון

לפגיעה בזכויות הבסיסיות ביותר. חבל שלדוסים נותנים להיות אחראים על התקשורת, זה צריך

לעתור לבג"ץ על הזבל הזה.

אני טוען שצריך לעשות רמת איקיו ממוצעת בכנסת ולראות אם היא עובר את ה100.

במקום לעשות את החוק בצורה נכונה-כלומר מי שיבקש סינון אתרים לא יחוייב בתשלום נוסף.

למעשה ההצעה אומרת דבר כזה אתה צריך לבכקש שלא יחסמו לך, דבר הגרום לחברות לקבל מידע

עבור צרכיי, האם נראה לכם הגיוני? חייבים להפיל את הממשלה המטופשת הזאת מהר (גם בכדי למנוע בעיות

כאלו ודברים אחרים...), רמת הטיפשותבכנסת הנוכחית אבסורדית, גם חוק הקסדות המטופש, חוק העישון

(בתור אחד שאסמטי, שונא מעשנים וכו', לא התנגדתי לחוק), המדינה שלנו לא צריכה עוד חוקים, היא צריכה גוף

שיפקח על הממשלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה היא שמחילים את זה כברירת מחדל ואתה צריך להתקשר ולהזדהות כצרכן תוכן פורנוגרפי. למה שחברה פרטית תדע לאן אני גולש? מה עם חסיון לקוח? פרטיות? מה רע בלאפשר סינון רק למי שמבקש כמו שהיה עד עכשיו? למה המדינה צריכה להיכנס לי לשיקולים כאלו?

יש אינסוף שאלות שכאלו שהחוק המטומטם הזה גורר אחריו שלגביהן אין שום תשובה טובה. הבנת?

תקראו את התגובות בטקבקים - לשם שינוי אני מסכים כם רובן.

מה אתה מדבר שטויות?

"הלו, שלום. אפשר לבטל את הסינון בבקשה?"

"כן, בוודאי."

"תודה, להתראות."

כמובן שיש 34834 דקות של מוזיקת המתנה אבל זה לא משנה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שמצביעים למפלגות כגון "קדימה" והגמלאים. :s07:

Shadowolf, אתה מדבר שטויות.

הנימוק של "זה לא בעיה פשוט להגיד לספקית לבטל את החסימה", בכלל לא משנה.

אף אחד פה לא מדבר על ה"סיבוך" של איך לבטל את זה.

העניין הוא שלא צריך לבטל את זה.

ברירת המחדל של כל אדם במדינה דמוקרטית היא בחירה חופשית, כל עוד הדבר אינו פוגע באף אחד ובחוק.

אין שום סיבה שברירת המחדל תהיה אי חופש. מי שרוצה לבחור באי החופש הזה יכול לעשות זאת באופן חופשי, בזמנו הפרטי ובהתאם לרצונו ללא כל בעיה.

עם כל הכבוד (ואין כבוד), זה שאני גולש באתרי פורנו לא מעניין אף אחד, לא מזיק לאף אחד וגם לא מזיק לי.

שלא נדבר על זה שבכלל אי אפשר להגדיר איזה אתרים מזיקים ואיזה לא, אבל לא משנה.

הנזק שנגרם מלקרוא תורה כל היום במקום ללמוד משהו על החיים הוא לדעתי הרבה יותר גדול מלגלוש באתרי פורנו.

עם זאת, אני עדיין לא רואה שזה מוגבל בחוק. ::)

הערה:

שימו לב שהחוק עדיין צריך לעבור בכנסת.

שאלה:

מה לעזאזל הקשר לוועדת כלכלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה יש מחקר שמראה התאמה סטטיסטית לא רעה - בין גידול בשיעור הצפיה בפורנוגרפיה וירידה במספר מקרי האונס בכמה מדינות (בארה"ב) לעומת טרנד הפוך במדינות אחרות... אז במילים אחרות הממשלה נוקטת במדיניות שמקדמת יותר מקרי אונס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...