איך לבטל את בחירת המשתש לפני הכניסה לווינדוס? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לבטל את בחירת המשתש לפני הכניסה לווינדוס?

דיוגנס

Recommended Posts

שלום, עד כה הווינדוס עבד יופי, אני המשתמש היחיד במחשב ולכן הוא נכנס ישר לווינדוס בהפעלה.

אחרי שהתקנתי sketch up , הוא הכריח אותי להתקין net framework v1.0 K למרות שכבר מותקנת גירסת 2.0 במחשב.

מאז אותו אירוע, בכל הפעלה של המחשב יש לי את המסך המעצבן של בחירת משתמש, במקום כניסה אוטמטית. גם מסך הכיבוי השתנה, במקום 3 האיקונים, יש תפריט בחירה כמו בwindows 2000.

גם שאני נכנס לtaskmanager, במקום שיכנס ישר, נעלם הרקע ויש לי מסך בחירה ( Log off' shut. task manager..).

בדקתי אפשרות לשנות את זה בuser accounts ב control panel , אבל לא ראיתי אפשרות כזו, מה גם שהתווסף שם עוד יוסר ASP.net machine , תוצאה ישירה מהתקנת הframework1/0 אני משער.

קיצר, איך אני חוזר למצב הרגיל והנוח? אם אמחק את הframwrok 1/0 הgoogle Su עדיין יעבוד? כרגע יש לי גם1.0 וגם 2.0 מותקנות על המחשב ביחד, קצת מוזר.

האם מחיקת היוסר Net.asp תיפתור את הבעיה?

תודה לעזורים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהפעלת המחשב מופיעה בקשה לבחירת משתמש, אף על פי שלא נעשה שימוש במספר חשבונות משתמשים, כיצד ניתן לאפשר כניסה אוטומטית למערכת ב- Windows XP‏?

מוגדרים חשבונות שלא נעשה בהם שימוש, או חסרה הגדרת לכניסה אוטומטית למערכת.

בצע את הפעולות הבאות :

1. בחר ב"התחל" > "הפעלה" והקלד "regedit‏"

2. נתב אל המיקום הבא: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\WindowsNT\CurrentVersion\Winlogon

3. לחץ לחיצה כפולה על הערך "AutoAdminLogon‏". ערכו צריך להיות 1 על מנת לאפשר כניסה אוטומטית או 0 על מנת למנוע כניסה אוטומטית.

4. במידה והערך לא קיים, צור אותו. לחץ עם הלחצן הימני בחלק ריק ובחר ב"חדש"> "ערך מחרוזת" רשום את שם הקובץ "AutoAdminLogon‏".

הפעל מחדש את המחשב.

מהאתר של מיקרוסופט http://support.microsoft.com/kb/907204/he

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, אבל הפיתרון שלך לא עבד לי. שניסיתי מה שהצעת, הוא נכנס לי דרך משתמש admin למרות שהמשתמש הראשי שלי הוא גם אדמין. עדיין אין מסך welcome בפתיחה.

האם למחוק את האדמין השני וככה יהיה רק יוסר אחד במחשב, שהוא גם ככה אדמין.

עריכה: אין אפשרות למחוק את האדמין השני. מה עושים? זה מציק כל פעם שאני מדליק את המחשב ללחוץ אנטר, זה לא נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...