HTPC עם טלויזיית CRT - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HTPC עם טלויזיית CRT

ndv

Recommended Posts

נכון לעכשיו יש לי טלויזיית CRT עד שנקנה חדשה (בקרוב ), הבעייה היא שקשה לעבוד על הוינדוס עם רזולוציה כזאת נמונה (איזה רזו' זו ד"א ? )

אני בעיקר משחק ורואה אבל קשה לי לראות את הכתוב (שמות תיקיות וקבצים)

איך אני יכול לפתור את הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעלה את הDPI של הטקסט ל125 דבר ראשון.

תגדיל את הפונטים לEXTRA LARGE דבר שני.

לא יודע מה בדיוק אתה מתכוון אבל את האייקונים אני יכול להגדיל עד 128 פיקסלים ואת הכתב אני יכול לבחור בין 3 גדלים: רגיל, גדול וגדול מאוד.

זה יעזור? אני כרגע לא יכול לבדוק את זה על הHTPC

מסך מחשב(בנוסף) כמו רוב המקרים שאני ראיתי...

לא יודע איך זה אצל האדומים, אצ לNVIDIA יש DUALVIEW שעושה את העבודה כמו שצריך

זה מחשב - לא יהיה בנוסף מסך מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הכוונה הייתה לכתב גדול מאוד.

בקשר לDPI את הולך למאפייני תצוגה,(קליק ימני על מקום ריק בדסקטופ),לשונית הגדרות (האחרונה),לוחץ על מתקדם,ולמעלה בתצוגה משנה ל120DPI טעיתי מקודם שאמרתי 125...

ועם כל זה לא עוזר בעזרים של הווינדוס יש זכוכית מגדלת שממש מגדילה את הכתוב אבל זו ברירה אחרונה ולא כ"כ יעילה.

על איזה רזולוציה את עובד? תנסה לכוון ל 800X600

איזה כ. מסך יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם החלפת כבל לאיכותי יותר יכולה לשפר את איכות התמונה.

(למשל בטלויזיית CRT הישנה שלי שהחלפתי מכבל RCA פשוט ודקיק לכבל RCA עבה ואיכותי יותר החדות השתפרה מאוד ואני מתאר לעצמי שאם הייתי מחליף לכבל S-VIDEO איכותי אז הייתי מקבל שיפור אפילו יותר גדול).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הכוונה הייתה לכתב גדול מאוד.

בקשר לDPI את הולך למאפייני תצוגה,(קליק ימני על מקום ריק בדסקטופ),לשונית הגדרות (האחרונה),לוחץ על מתקדם,ולמעלה בתצוגה משנה ל120DPI טעיתי מקודם שאמרתי 125...

ועם כל זה לא עוזר בעזרים של הווינדוס יש זכוכית מגדלת שממש מגדילה את הכתוב אבל זו ברירה אחרונה ולא כ"כ יעילה.

על איזה רזולוציה את עובד? תנסה לכוון ל 800X600

איזה כ. מסך יש לך?

זה עם כרטיס מסך מובנה (המפרט המומלץ לקולנוע בייתי 1500 ש"ח) .

הרזו' לא עוזרת, טלויזיות CRT הן מעפנות והרזו' שלהם הרבה יותר נמוכה מ800X600.

גם החלפת כבל לאיכותי יותר יכולה לשפר את איכות התמונה.

(למשל בטלויזיית CRT הישנה שלי שהחלפתי מכבל RCA פשוט ודקיק לכבל RCA עבה ואיכותי יותר החדות השתפרה מאוד ואני מתאר לעצמי שאם הייתי מחליף לכבל S-VIDEO איכותי אז הייתי מקבל שיפור אפילו יותר גדול).

אני משתמש ביציאת SVIDEO מהמחשב לכניסת RCA בטלויזיה. כשאני מחבר לטלויזיה גם בחיבור SVIDEO (משני הצדדים) אז התמונה מרצדת ופחות איכותית- אני משתמש בכבל שקיבלתי עם הכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, הצלחתי לסדר את הקע עם הכתב, הרזו' שהכי נוח לעבוד איתה היא 1024X768.

יש רק בעיה אחת, כשאני מגדיל את הDPI ל120 אז הוא חותך לי את קצוות המסך- חצי מהמילה התחל חתוכה וכך גם בכל המסך, גם במשחקים זה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...