מתלבט בין פלקסטור לבין F1 - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין פלקסטור לבין F1

spatz

Recommended Posts

אני אחרי הניסיון הכל כך גרוע עם ימאהה אני בחיים לא יקנה צורב שלהם

האמינות בתחת וכל הטכנולוגיות האלה זה חרטה

תאמין לי פלקסטור הרבה יותר טוב

מה שכן אתה לוקח את הדגם החרא.... אמרתי באיסיקיו לקחת את ה52 החדש בגלל כמה אפשרויות באמת נחמדות

ובפלקסטור יש גם 8 או 4 [לא זוכר] באפר אם אני לא טועה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הaudio master (בF1 יש כבר advanced audio master) הוא מנגון ל"הגדלת" האות צריבה.

בכך הוא אמור לשפר את האיכות אבל מוריד מעט מנפח הדיסק (לפחות ככה זה בaudio master הרגיל, לא יודע מה לגבי החדש).

זה משפר מאוד את איכות הסאונד וניתן לצרוב גם נתונים רגילים וזה אמור לתת לדיסק אורך חיים טוב יותר.

מה שכן- אצלי האודיו מאסטר צורב ב4 בערך ואין אפשרות שינוי, לגבי החדש אינני יודע.

אמת.

גם ב Advanced Audio Master הוא תופס מקום על הדיסק וצורב במהירות של 6 (או 8 - עכשיו התעוררתי ואני לא זוכר בדיוק :-\ )

שווה לחכות בסביבות ה 11 דקות לדיסק מלא כי שיפור איכות הסאונד באמת מורגש.

עוד לא נתקלתי במדיות שהצורב לא הסכים לצרוב עליהם אך אני יודע ששוחררה לו קושחה שתיקנה גם את מהירויות הצריבה הבררניות שלו (אופציה) וגם הוסיפה לו תמיכה בעוד מספר דיסקים. (בכל מקרה אם זמן אינו משמעותי - מהירות הצריבה הבררנית נועדה בכדי להגן על הדיסק)

הציורים שאפשר לצרוב על הדיסק ממש מדהימים. אולי אשמע כמו ילד קטן אך באמת לא האמנתי למה שאני רואה.

אין ספק שזה לא הכי שימושי בעולם... ולא עברתי את ה 10 דיסקים עם - אך זה עדיין נחמד.

בנירו יש תוכנה שאיתה צורבים את התמונות (לא נגיש למי שאינו בעל F1)

ואם הינך מעוניין לצרוב על דיסקים של 1GB... ה F1 מסוגל :)

בכל מקרה - אין ספק שלצורב יש תכונות מעולות ומבחינת אמינות הוא לא עשה לי אפילו בעיה אחת מאז רכישתו לפני כחצי שנה.

לא פרטתי על תכונותיו כי יש לו הרבה... תוכל לקרוא עליהם פה

http://www.yamaha.co.jp/english/product/computer/extra/products/crwf1/crwf1.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הובכן זאת הכן שאלה קשה במי לבחור אך לדעתי לך על ה YAMAHA הם הכי טובים והכי מתקדמים מפחינה טכנולוגית ופיצ'רים שיש לצורב שלהם. לי אישית יש YAMAHA CRW2100S-VK 16X10X40 scsi שהוא אחלה ולא עושה בעיות ויש לי אותו כבר מעל שנתיים בכל אופן הבעיה היחידה שהיתה לי אותי זה עם הדיסקים המאפנים של חברת GPT פשוט חרא של דיסקים, ניסתי להשתמש עם הדיסקים של ה 90 דקות 800 מגה והם פשוט שיבשו לי את הצורב ולא יכולתי לצרוב אבל לשמחתי הצורב עובד עכשיו כרגיל וב GPT אני לא נוגע יותר.

בקיצור אין ספק שבאזור ה high end user הצורבים של YAMAHA U ו מככבים ולא לחינם אבל אני אישית ממליץ לך הצורב של YAMAHA .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא דיון של השווא זה סתם על הF1

ובגלל שיצא עכשיו פלקסטור שמתחרה מאוד יפה בF1 ועם יותר מתקדמת אני חושב שיש מה לדבר פה...

חוץ מזה הF1 לא יכול לצרוב 1GIG על דיסק רגיל אין לו את הטכנולוגיה לעשות את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא דיון של השווא זה סתם על הF1

ובגלל שיצא עכשיו פלקסטור שמתחרה מאוד יפה בF1 ועם יותר מתקדמת אני חושב שיש מה לדבר פה...

חוץ מזה הF1 לא יכול לצרוב 1GIG על דיסק רגיל אין לו את הטכנולוגיה לעשות את זה...

קראת בכלל את הדיון ההוא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שדיברו על האודיומאסטר גם בפלקסטור יש את זה קוראים לזה varirec וטרה לה לה

האמינות בקשר לאמינות אין מה להתווכח והחברה בלאן של טבעון עדין לכך!

שפכו לי עליו מים בזמן צריבה!

והוא עובד והוא סיים לצרוב בכיף.

אל תשכחו שהDAE של פלקסטור הרבה הרבה הרבה הרבה יותר טוב

שלי כבר עבר בסביבות ה 1000 (אולי אפילו קצת יותר) דיסקים מכל סוג ויצרן ועדיין עובד

אם בא לך לצייר על דיסקים קח F1 אם בא לך לעשות את התכלס שזה לצרוב ולצרוב איכותי קח פלקסטור!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך דיסקים מאוד ספציפים שדי קשה למצוא בחנויות.

דיסקים עם LABEL בצבע כחול.

הפלקסטור 48X לטעמי טוב מהימאהה מבחינות רבות.

הנקודה הכי אקטואלית, לטעמי, בהשוואה ביניהם היא העובדה שימאהה סגרה את מחלקת האיכסון האופטי שלה. קרי, לא נראה ממנה יותר (עד להודעה חדשה) צורבים חדשים או תמיכה טכנית. אלו הנקודות הפחות רלוונטיות. מה שכן חשוב זה שעקב הסגירה של המחלקה הנ"ל לא ייצאו יותר גרסאות קושחה חדשות שיעזרו לצורב להפטר מבאגים או שיסגלו אותו לצריבה אפטימלית עם מדיות פחות איכותיות או חדשות.

והתוספת של צריבת אודיו אופטימלית נתונה בספק גדול מאוד. אם אין לך ציוד בשווי כמה אלפי דולרים יהיה קשה מאוד להבחין בהבדלי האיכות.

מה גם שהצריבה הזו לא פרקטית במיוחד: היא מאלצת את הדיסק לנפח צריבה קטן יותר.

המלצתי היא, הפלקסטור. הימאהה חביב אך לא יותר מזה. בנוסף, לאחר שקראתי על הטראומות שחוו משתמשים, בעלי צורבי ימאהה למיניהם, הסקתי שקיימת מגמה מתמשכת של חוסר אמינות עם הצורבים של ימאהה (וכמובן ששני פוסטים מתחתי יבוא משתמש שיפלוט משהו כמו "יש לי ימאהה כבר חצי שנה והוא עדיין צורב כמו משוגע". ואני משיב: מזלך).

יש מספיק סיבות טובות להמליץ על הפלקסטור.

תקרא את הדיון הזה: http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=23;action=display;threadid=30984.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן אתה לוקח את הדגם החרא....

מה דגם חרא? אין דגם IDE פנימי בארץ יותר טוב כרגע והחדש שלהם לא יצא עדיין, אז אין אפילו מה לדבר על מתי הוא יגיע לארץ (באתר של פלקסטור ארה"ב יש רק אפשרות pre-order).

במילא אין כמעט דיסקים שאפשר לצרוב עליהם ב-x52 וגם אם יש זה לא שווה את ה-2 שניות שזה יחסוך לי.

מישהו פה אמר שגם ה-F1 יכול לצרוב ג'יגה, הוא מוכן להסביר את עצמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה עוד שיפורים יש לו חוץ מעוד קצת באפר ויכולת ל-overburn עצבנית?

יש לך אולי מושג מתי הוא יצא?

דבר שני, 4 מגה זה יותר ממספיק, לפחות עם BURN-proof כמו שיש לו...

חוץ מזה, ל-F1 יש 8 מגה, אני יכול לקנות אותו... עדין לא החלטתי אם לקנות את הפלקסטור או הימאהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...