ניתוב רוחב הפס בראוטר האחלוטי 3com - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניתוב רוחב הפס בראוטר האחלוטי 3com

MasterOr

Recommended Posts

אני רוצה לנתב את רוחב פס האינטרנט בין המחשבים.

כרגע 2 מחשבים מחוברים קווית ואחד מידי פעם אלחוטית, אני רוצה להגביל מחשב אחד לרוחב הפס-

חשבתי להשתמש בnetlimiter אבל הוא לא כזה טוב מה שגם הוא לא מגביל לי את תוכנת ההורדה של האקספלורר.

יש אפשרות להגביל דרך הראוטר את המהירות כי לא מצאתי משהו שם?

בנוסף אני לא מצליח לזהות את המחשב השני ברשת, הוא פשוט לא מופיע, ניסיתי לצרף ידנית את הכונן המשותף גם ללא הצלחה. מה כבר יכול להפריע לשיתוף התיקיות?

*הראוטר הוא 3crwer100-75

עריכה:

שאלה אחרת, אם אפשר להסתמך על הפיירוול של הראוטר או שעדיין כדאי להשתמש בתוכנת פיירוול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף אני לא מצליח לזהות את המחשב השני ברשת, הוא פשוט לא מופיע, ניסיתי לצרף ידנית את הכונן המשותף גם ללא הצלחה. מה כבר יכול להפריע לשיתוף התיקיות?

תגדיר למחשב IP סטאטי ותיצור לו שיתוף כמו שיש במדריך בסטיקי.

netlimiter מגביל את כל התעבורה ברשת ואני לא מבין למה אתה מתכוון כאשר אתה מדבר על תוכנת הורדה של אקספלורר... אתה מתכוון לדיאלוג הרגיל של הורדת קובץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בדיוק תוכנת ההורדה הdefault של האקספלורר אינה מזוהה בנטלימיטר ולכן הוא לא מגביל אותה כלל.

בקשר לרשת בין המחשבים, היא קיימת רק אני לא מבין למה המחשב המשותף לא מופיע לי בnetwork אני יכול להתחבר אליה ידנית.

בלי קשר אני מרגיש האטה באינטרנט מאז הראוטר גם כאשר אני מפסיק את הWLAN ומנתק את המחשב השני שמחובר קווית. יש אפשרות לטפל בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מרגיש האטה, תנתק את כל מה שמחובר לנתב (כמו שעשית), תכבה את כל התוכנות כמו NETLIMITER חומות אש וכולי ותעשה בדיקה מהאתר של הספק.

אם לא תקין תבדוק בלי הנתב. אם לא תקין רק עם הנתב אז הבעיה בו או בהגדרות חיבור.

אם אתה בכבלים ואתה מחובר בL2TP אז תעבור לPPTP, בחלק מהדגמים של הנתב הזה הL2TP לא מתאים למה שהולך בארץ.

אם לא תקין עדיין אז כנראה הנתב דפוק, קורה, אם יש אחריות תממש.

לגבי התוכנת הורדה של האקספלורר, היא תרוץ מתחת לאקספלורר אז תצטרך להגביל את האקספלורר עצמו.

אתה יכול להתקין תוכנת הורדה נפרדת ולהגביל אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...