השאלה הכואבת: אינטל נגד AMD - מה מגיב מהר יותר? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השאלה הכואבת: אינטל נגד AMD - מה מגיב מהר יותר?

zolo74

Recommended Posts

חברים יקרים שלום!

אני מחזיק עסק מחשבים ובתור מוכר אמין אני משתדל להשיג תשובות אמינות.

אני צריך דעה לגבי זמן תגובה של מעבדי אל מול האינטלים. לצערי לא פעם שמעתי תלונות ובעצמי נוכחתי לגלות שאיטלים מגיבים לאט יותר

ולא ממש נותנים לך תחושה של מחשב חזק. לאחרונה הייתי אצל לקוחה שהמפרט שלה עלה לא פחות מ 10,000 ש"ח.

הערכה כללה 2GB RAM 800MHZ המחולק ל-4 סלוטים (כל זוג דואלי) לוח מקורי של ומעבד E6600.

לצערי נוכחתי לראות שבזמן תגובה בחלונות שהותקן מחדש עם כל הדרייברים העדכניים המחשב מגיב נורא לאט.

המשמעות של מגיב לאט זה למשל חלון של אקספלורר נפת לאט יותר ותוכנות אופיס עולות "בכיף" שלהן.

זה לא פעם ראשונה שאני רואה את זה. ולא סוד שאינטל מחזיקים בכתר הביצועים.

דרך אגב, הרבה משווקים שפגשתי אצל היבואנים אומרים שזה לא סוד שAMD מגיבים הרבה יותר מהר אבל בחישובים מסובחים לוקחים.

אני חושב שדיון מהסוג הזה מעניין הרבה אנשים, מישהו עם תשובות?

דרך אגב בנוגע לצינור עיבוד (למי שמכיר את המוסג) בAMD הוא קצר יותר עד כמה שידע לי וזאת בהחלט יכולה להיות אחת הסיבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע לי כמו התקנה לא טובה של מחשב (קירור לא טוב, ספק לא טוב, סתם הרכבה לא טובה) או התקנה לא טוב של התוכנות (דריברים לא נכונים / לא מותקנים)...

בדור הקודם (netburst vs. k8) מרבית הטענות אודות התמודדות עם מולטיטסק היו נגד ובעד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי קודם, התקנה חדשה, נקייה, כל הדרייברים החדשים ביותר.

מחשב חדש.

יותר מזה, מעבד 4000 של על לוח פשוט יחסית של ג'יגהבייט יגיב הרבה יותר טוב.

וספק רגיל לחלוטין.

דרך אגב במחשב הספציפי עליו כתבתי אין כרטיס מסך חזק (נראה לי ש7300GT) אבל זה לא קשור לעבודה בחלונות.

ונראה לי שמוזר שכמעט בכל מקום שתשאל והאנשים באמת עשו בדיקות אז יגידו שAMD מגיב מהר יותר (נשמע קצת לא מקצועי) - אבל העובדות בשטח.

ואני מוכר גם אינטלים וגם עם קונפיגורציות שונות ולפי מה שאני רואה, אינטלים אולי נחשבים (לא יודע במה) אבל מגיב הרבה יותר מהר ועולה הרבה יתר מהר.[br]פורסם בתאריך: 31.01.2008 בשעה 22:47:07

זמן תגובה ...זה נושא סבוך ....ולא ממש כשור ישירות לביצועי המעבד ...יש קשר ישיר לה ..

1) זיכרון המחשב

2) כרטיס מסך

3)מערכת הפעלה

לזה אני יכול לענות, הזכרון הוא של קינגסטון. כ.מסך לא קשור (נגיד שמובנה בשביל הפשטות - כי לא מדובר במשחקים) ומערכת הפעלה אותו הדבר - חדשה נקייה ועירומה כמו ביום היוולדה ללא שום תוכנה בכלל.

ולוח אם כמובן ממוצע ומטה (יש סיכוי דרך אגב שפשוט הלוחות הפשוטים של ערכות השבבים לאינטל הרבה יותר "פשוטים" מאלה שעבור AMD)

ולוח פשוט של יכול להתבסס על ערכת שבבים AMD690V או NFORCE430.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק 100% !!

AMD מהירה הרבה יותר ממעבדי ! ההרגשה של וואו מחשב קטלני חזק וכל זה לא נוצרת עם מחשב מבוסס לצערי :kopfpatsch:

AMD עם כל הסדרות שלה היא עובדת על רוחב פס יותר כאפשר כלומר אם תקח את ה DUAL CORE של מול הQUAD של הAMD יקח בזמן תגובה ועוד בהרבה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...