OS 32 bit or 64 bit - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OS 32 bit or 64 bit

alexbak

Recommended Posts

אני מתעתד לקנות מעבד שיהיה מבוסס core2 או ה 7250 או ב 7300. שניהם תומכים ב 64 bit לפי הבנתי.

איזה מע' הפעלה מומלץ לקנות עבורם? האם ה 64bit או הגרסה הישנה יותר?

האם תשובתכם תקפה לויסטה,

XP

או הפצה של .

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמליץ לך על Windows Vista 64bit, פשוט מעולה.

אני עובד כרגע איתה, יש לי 3 ג'יגה זכרון ומעבד D805, ממש תענוג, אפילו הרבה יותר מהיר מ XP.

Aero והכל מופעל, ממש יפה ומהיר.

היתרונות גם הם שהגירסא הזאת של Vista יכולה להריץ גם תוכנות 32bit וגם 64bit, מה ש xp 64bit לא יכול לעשות.

אני אישית עברתי גם בגלל שה 64bit מנוצל אצלי, ויש כמה משחקים / תוכנות שיכולות לנצל את זה, גם כן עברתי בגלל שיש לי יותר מ 2gb זכרון,

בפועל גרסאות 32bit של מערכות הפעלה יכולות לזהות עד 3.5/3.0 זכרון , אבל תוכניות יכולות לגשת רק עד ל 2GB, ככה שזה בזבוז. (ממתי צריכה 3 ג'יגה לעצמה?)

החסרון היחיד שאני מכיר לעומת גירסאת ה 32bit הוא שגירסאת ה 64bit לא יכולה להפעיל תוכניות 16bit.

אבל עד כמה ממש תצטרך את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החרסון היחיד שאני מכיר לעומת גירסאת ה 32bit הוא שגירסאת ה 64bit לא יכולה להפעיל תוכניות 16bit.

אבל עד כמה ממש תצטרך את זה?

טוב שאתה אומר את זה, יש לי קומפיילר C++ ל 95 שכנראה יפסיק לעבוד... :S

טוב נריץ אותו על השולחני.

תודה ;)

אגב מה יקרה אם המחשב הנידון בעל 2GB בלבד? עדיין עומד בעינו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלצ'קו ,

בא נגיד בקצרה שאם אין לך ספציפיות ל64 ביט ועודף בזיכרון - אין ממש טעם להריץ סביבת 64 ביט כרגע (וב2 גיגה - אתה לא בעודף , מערכת ויסטה בריאה + כמה חוצות את קו הגיגה (מערכת ריקה עומדת על סביבות ה700 מגה במנוחה).

אם אתה מכיר קצת ארכיטקטורות דיגיטליות (מה שמצחיק כי כנראה אני אכיר שוב במועד ב' :) ) אז תבין גם את הסיבה למה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...