WD על הפנים או שיש לי בעיה במחשב? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WD על הפנים או שיש לי בעיה במחשב?

CrAzYoNi

Recommended Posts

שלום רב,

לפני כחודשיים עברה עלי תקופה רעה והכונן הקשיח הראשי שלי שהיה כבן שנה(!!) (בגודל 250 ג'יגה מתוצרת Western Digital בתצורת IDE ATA) נידפק - כתוצאה משגיאות בסקטורים.

עקב הקריסה הנ"ל אבד לי מידע רב וחשוב ביותר, החלפתי את הכונן קשיח בכונן זהה (באמצעות האחריות דרך היבואן עצמו - Midicom).

לפני כשבועיים שמתי לב שהמחשב שלי חזר להיתקע, הפעם חשבתי שאולי הלך לי הזיכרון ועקב כך שהיה לי פחות מג'יגה זיכרון, קניתי כרטיס זיכרון חדש בגודל של 1 ג'יגה והתקנתי על המחשב חלונות וויסטה - המחשב טס!

אך יחד עם כל זאת המחשב התחיל להיתקע, ולתת לי הודעות שגיאה מוזרות + חלונות כחולים.... שלשום בדקתי את הנושא לעומק ומצאי כי שוב בכונן הקשיח יש לי סקטורים פגומים.

אין לי בעיה לחזור ליבואן ולהחליף כונן קשיח - אך השאלות שעולות עקב כך שתוך חודשיים כונן קשיח נוסף האם היבואן לא אמין? האם חברת WD איננה אמינה יותר בנוגע לכוננים קשיחים בתוצרת IDE ATA? או שמא רכיב כלשהו במחשב שלי מקצר והורס את הכונן הקשיח (האם זה אפשרי?!?)

להלן מפרט המחשב שלי:

CPU: Intel Pentium 4 2.4 ghz

M. Board: Intel Silver reef d845pesv w\ AC97 sound card

Memory: Kingston 1023 Mb (1 piece)

Hard drive: Western Digital IDE ATA 250Gb

Video card: Nvidia GeForce 7600GT

Sound Card: sound blaster 5.1 Live (Not function well with Windows Vista)

Wi-Fi: Edimax PCI

DVD-rom: NEC AD-7170A

Box: Thermaltake S-viking

Power supply: Generic 500W

Mouse: MX1000

Keyboard: keyboard media elite

נ.ב אני מתכנן עוד מספר חודשים, ככל הניראה בסביבוץ מרץ-אפריל להרכיב לעצמי מחשב חדש, אבל בלי שום קשר אני חייב את המחשב הזה עובד ורץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...